Potupa pro Šafránkovou: Němci ji na hranicích postříkali desinfekcí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Potupa pro Šafránkovou: Němci ji na hranicích postříkali desinfekcí!

Libuše Šafránková na nemilý zážitek zřejmě vzpomíná dodnes.
Libuše Šafránková na nemilý zážitek zřejmě vzpomíná dodnes. (ara, ČT )

Tak tohle je opravdu bizarní příběh. Odehrál se během natáčení kultovní pohádky Tři oříšky pro Popelku a kromě Libuše Šafránkové (61) zasáhl i tehdy těhotnou Danu Hlaváčovou (68).

Oblíbená pohádka se natáčela u nás i v Německu, a tak museli herci velmi často cestovat přes hranice. Častokrát nemohli využít pohodlné cesty autem a museli využít buď letadla či vlaky. A právě v jednom takovém kupé se podivná událost stala.

Poté, co nestihli let do Německa, vyrazila skupina herců k našim západním sousedům vlakem. „My s Libuškou jsme byly v jednom kupé a říkaly si, že počkáme do hranic, aby nás proclili. Rozjely jsme se přes hranice, načež se otevřely dveře a v nich se objevil tajemný člověk. Vyvalily jsme na něj s Libuškou oči, sedly si do koutečka a zíraly na něj,“ vzpomíná v nové knize Tři oříšky pro Popelku »Dora« Hlaváčová.

„Byl oblečený celý v bílém, na zádech měl kanystr a v ruce sprchu. A jak jsme na něj zíraly, tak nás dezinfikoval. Ale naprosto mlčky, nic u toho neřekl. S Libuškou jsme se na sebe dívaly, jestli jsme se už náhodou nezbláznily, jestli nemáme vidiny. Voda, co ležela na zemi, šplouchala a smrděla trochu jako kočičinec. To už jsme opravdu nezavřely oči a koukaly, proč nás dezinfikovali, jestli jsme jim natolik odporní nebo co,“ pokračuje Dana Hlaváčová.

A proč jim dotyčný muž takto znepříjemnil cestu? „Pak jsme se dozvěděly, že se říkalo, že je kulhavka nebo slintavka u žiraf v zoo ve Dvoře Králové,“ uzavírá humornou historku herečka.Přečtěte si
evicka55
18. 10. 2014 • 09:45

Nic blbějšího jsem už dlouho nečetla.To už opravdu nemáte o čem psát?

eisenbieger
15. 10. 2014 • 15:43

urcite ji nemci tenkrat nejdriv vydesinfikovali a pak teprve prislo ficken ...bumsen ficken ganze nacht Libuse drzela pac ji chtela bejt slavna

avion
15. 10. 2014 • 10:19

Nic moc,nemám ji ráda.

danda5
15. 10. 2014 • 09:48

Lepsi jak semenem: Nebo horsi??

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.