Já jsem se kvůli němu změnila, on kvůli mně ne | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Já jsem se kvůli němu změnila, on kvůli mně ne

Paní Michaela ví o sexu vše!
Paní Michaela ví o sexu vše! (Aha!)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich vztahovými a sexuálními problémy...

Přítel si stěžoval, že mám malá prsa. Jinak je skvělý, tak jsem se rozhodla, že mu splním přání, a našetřila jsem si na plastiku. Z výsledku ale taky nadšený není, prý že se mu umělé holky nelíbí. Jak se mu mám víc zavděčit? Kristýna (33)

Milá Kristýno, zřejmě máte vy i váš přítel problémy se sebevědomím. Zatímco on svůj pocit méněcennosti shazuje na vás, vy to beztrestně přijímáte. Partner by vás měl přijímat takovou, jaká jste. Základem ale je, že vy sama si budete vědoma svých kvalit. Se zvětšenými prsy se smiřte, ale neměňte na sobě už nic kvůli někomu jinému, jen kvůli sobě. Zkuste si o vašem nepříjemném pocitu ve vztahu promluvit, když se ale přítel nezmění, zamyslete se nad tím, zda je to pro vás ta pravá partie do života. Pokud vás nedokáže ocenit a podporovat v rámci vaší postavy, v dalších otázkách to zřejmě nebude jiné...

 

 

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.