Manžel mi chce najít někoho, kdo mi to pěkně udělá | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Manžel mi chce najít někoho, kdo mi to pěkně udělá

Paní Michaela radí našim čtenářům
Paní Michaela radí našim čtenářům (Foto ara)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

S manželem jsme spolu přes 30 let a v našem vztahu všechno klape. Jenže jeho trápí, že mě nedokáže přivést k orgasmu klasickou souloží. Většinou mě přivede k rozkoši prsty nebo ústy, ale chce mi dopřát i ten klasický vaginální orgasmus. Tak se nabídl, že mi najde někoho, kdo mi to pěkně udělá. Má ale podmínku – chce se dívat. To by mi ani nevadilo, spíš se stydím a přijde mi divné mít sex s jiným mužem. Co myslíte? (Hanka, 59 let)

Hanko, váš manžel je skutečně velkorysý muž. Je hezké číst, že vám sex i ve vašem věku klape a chcete si dělat radosti. Myslím, že máte s manželem skvělý vztah, tak se nebojte mu své obavy svěřit. Třeba se vám ten nápad zalíbí víc, až budete vědět, kdo konkrétně by vás mohl potěšit, anebo naopak celý nápad zavrhnete. Hlavně se nenechte do ničeho nutit, umíte si přece udělat dobře i jinak a manžel by to jistě pochopil… :)

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.