Strčil mi ho jinam! Byla jsem naštvaná a uražená | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 1. dubna 2023

Svátek slaví Hugo, zítra Erika

Strčil mi ho jinam! Byla jsem naštvaná a uražená

Paní Michaela radí našim čtenářům
Paní Michaela radí našim čtenářům (Foto ara)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

Se sexem teprve začínám, mám svého prvního kluka. Během milování na mě byl vždycky hodný, moc se mi to s ním líbilo. Jenže posledně mi bez varování strčil penis do zadku. Lekla jsem se, bolelo to a byla jsem na něj naštvaná. Teď nevím, co dělat. (Eva, 17 let)

Evo, chápu, že jste naštvaná a jistě vás to bolí. Od přítele to bylo naprosto nevhodné, pokud jste se na tom předem nedomluvili. Když už na to ale někdy v budoucnu kývnete a bolest odejde, vřele doporučuji používat lubrikační gel! A na škodu by nebyla ani poctivá příprava ve formě zavádění análního kolíku menších rozměrů!

Přečtěte si
Jana Rychlá
17. 3. 2023 • 22:14

Milá Evo, to co se stalo, je faktické znásilnění. Nechtělas to, nezeptal se. Právně to možná neobstojí, záleželo by na detailech, o kterých nepíšeš. Chápu, že jsi naštvaná, nikdo ti bez tvého svolení nesmí způsobit bolest ani si s tvým tělem dělat, co chce. Je to ubožák, co mu mozek vymylo porno. Divím se, že redakce nechá projít odpověď “paní Michaely”.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.