Žena mě v posteli odmítá: Chci udržet rodinu, ale bez sexu nebudu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. ledna 2022

Svátek slaví Běla, zítra Slavomír

Žena mě v posteli odmítá: Chci udržet rodinu, ale bez sexu nebudu

Paní Michaela radí našim čtenářům
Paní Michaela radí našim čtenářům (Foto ara)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

Dobrý den, jsem se ženou 6 let , máme 4 letého syna . Žena semnou nechce spát už 9 měsíců, že jí to nic neříká. Prý už jí nepřitahuju, necítí tam tu jiskru. Už se nechce nutit do něčeho, co dělat nechce a nemá to ráda. Dost mě to šokovalo a zarazilo.. Ženě je 45 let mě je 30 let. Už nevím co dělat , nic nepomáhá a já už bez sexu déle být nechci . Chci být rodina  ale se ženou chci fungovat se vším všudy, tedy i se sexem. Myslíte, že by se stím dalo ještě něco dělat? Kdysi jsme měli sex denně.

Když má jeden z partnerů menší zájem o sex, znamená to, že je s tím druhým v nesouladu. Na první pohled to možná není vidět, ale je to tak. Bohužel v tomto případě to bude běh na dlouhou trať. Vaší ženě nemůžete naordinovat, aby se v ní znovu probudila vášeňa a zamilovanost. Zkuste si o tom otevřeně promluvit a řekněte si svoje priority.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.