Je to lepší než první sex! Jenže prý odporné… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Je to lepší než první sex! Jenže prý odporné…

Paní Michaela ví o sexu vše!
Paní Michaela ví o sexu vše! (Foto ara)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

 

I když jsem o tom dlouho snila, k pissingu mě můj bývalý partner spíše donutil. Prostě mě chytnul a nepustil. Styděla jsem se, šlo to poprvé těžko, ale rozkoš, která přišla je naprosto nepopsatelná. Cítila jsem vzrušení jako při prvním sexu. Časem se naučil přivést mě k silnému orgasmu rukou, pak jsem ejakulovala, a když jsme se nakonec vymočila, šíleli jsme oba dva. Jenže jsme se rozešli a můj nový partner to vyzkoušet nechce, prý je to odporné. Jenže mně to strašně schází. Jak mu vysvětlit, že to zas tak špatné není. (Mirka 24)

Mirko, je hezké, že se nestydíte přiznat, co se vám v sexu líbí. Na druhou stranu, pokud váš partner nechce zkusit pissing, jen těžko ho můžete nutit. Rozhodně bych na toto téma třeba nezačínala při sexu v jeho posteli, tam bych jistě chápala, že nezkušeného to může odradit. Na druhou stranu při milování v koupelně už se nechá vyzkoušet ledacos, obzvláště pokud mu předvedete pořádně vlhký orgasmus. Nemohu slíbit, že vám povyjde, ale podobné představy jsou pro mnoho mužů velmi vzrušující…

 

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.