DOBRÝ SKUTEK TÝDNE: Artur Štaidl (20) má srdce na pravém místě a pomáhá nemocné holčičce!

Navenek drsný rocker, uvnitř citlivý mladý muž! Syn tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (+48) Artur Štaidl podpořil nemocnou holčičku, když jí věnoval půlku svého honoráře z koncertu na benefičním festivalu Jedeš fest II v Děčíně.
Mladý zpěvák na akci, která se konala pro pětiletou Věrušku trpící Downovým syndromem, vystoupil se svou metalovou skupinou Behind the Mirror. I přes nepřízeň počasí si kluci festival moc užili a udělalo jim velkou radost, kolik lidí se na ně přišlo k pódiu podívat. „Pochopili jsme, jak publikum dokáže kapelu podpořit,“ děkovali hudebníci. Zároveň se nechali slyšet, že v budoucnu by se rádi podobné akce zúčastnili znovu. „Určitě se tomu bránit nebudeme,“ ujistil fanoušky zpěvák kapely Jan Katauer (20) v rozhovoru pro deník Aha!. „Udělat něco pro dobrou věc je přece svělé!“
Zdá se tedy, že se Arturovi blýská na lepší časy. S tragickou smrtí mámy a následnou mediální válkou Josefa Rychtáře (58) se už vyrovnal. Ve velkém to rozjíždí se svou kapelou a koncertuje po celé republice. A navíc se před nedávnem objevil na veřejnosti s novou slečnou. Snad mu štěstí nějakou tu dobu vydrží.