Zatoulaný kokršpaněl z Brna: Pro Joea si jede páníček! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Zatoulaný kokršpaněl z Brna: Pro Joea si jede páníček!

Kokršpaněl, kterého našel Jan Šmikmátor z Brna u obce Černá Hora a kterého provází neustálé odmítání, se snad do třetice dočká domova a hodného pána.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jola5
24. 01. 2011 14:09

Mám radost že Joe ma novy domov.Přeji ti Joe at se maš dobře u noveho pána

janalojanova
23. 01. 2011 17:07

5.7.2010 sa mi stratil na Zemplínskej šírave pri Michalovciach zlatý kokršpaniel Kubo. Voľne sa pohyboval pri našej chate a v ten deň sa nevrátil. Máme podozrenie, že si ho niekto zobral/bolo tam aj dosť turistov z Čiech/. Stále ho hľadáme, veľmi nám chýba.Tento Joe sa na nášho Kuba veľmi podobá. Láskavo prosím jeho terajšieho majiteľa či by bol ochotný mu dať skontrolovať číp. Vopred ďakujem,Jana Lojanová z Michaloviec.

cherrie8
25. 01. 2011 01:04

Jano, možná by bylo lepší napsat do redakce a ti by mohli tuto informaci předat tomu novému majiteli, šance, že by nový majitel si zde přečetl Vaši žádost, je dost malá. Mám velkou radost, že kokřík má nový domov, ale ještě lepší by bylo, kdyby Joe byl Kuba a mohl se vrátit k původním majitelům. Držím palce!

cherrie8
23. 01. 2011 15:19

Tak Joe, chovej se slušně, jak se na tak krásného kokršpaněla sluší a já ti pejsane držím palce, ať si tě nový páneček zamiluje a ty už budeš zbytek života jenom šťastný Joe. Ze zprávy mám velikánskou radost.

lilma
23. 01. 2011 13:28

Skvela zprava snad to konecne dopadne dobre a pejsek bude mit konecne domov.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.