Plivanec do tváře Hanychové! Zrada od manžela Dopity | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. května 2024

Dnes je Svátek práce, zítra Zikmund

Plivanec do tváře Hanychové! Zrada od manžela Dopity

Tak takovou potupu Agáta Hanychová (38) nečekala a už vůbec ne od manžela Mirka Dopity (39). Na jeho obranu však nutno dodat, že Dopita stál doslova před Sofiinou volbou - držet basu se synem, anebo pochválit manželku. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jana Nováková
29. 03. 2024 23:11

Ještě napište co každý měl,kolik to stálo,co měli na sobě,jakou měla Aguš kabelku,jestli měl Dopita ty drahý kecky.Národ potřebuje podrobnosti a né takové strohé zprávy. A jen chci dodat,že já nevařím a mám ráda hospodský jídla.Žádný špinavý hrnc­e,ta­líře,­příbo­ry,skl­enice.

Jana Nováková
29. 03. 2024 23:11

Ještě napište co každý měl,kolik to stálo,co měli na sobě,jakou měla Aguš kabelku,jestli měl Dopita ty drahý kecky.Národ potřebuje podrobnosti a né takové strohé zprávy. A jen chci dodat,že já nevařím a mám ráda hospodský jídla.Žádný špinavý hrnc­e,ta­líře,­příbo­ry,skl­enice.

Dianthos
13. 03. 2024 01:59

No teda! Bulvár líčí Agátu jako vzornou matku a manželku. Článek v podstatě o ničem jiném není. Agáta vaří, hmmm.

hejhej
12. 03. 2024 16:04

To jsou hloupé zprávy- stačí nadpis. Co také čekat od blbečků

rydlo
12. 03. 2024 13:52

Agáta vyšvihla kachnu s knedlíkem? No to je tedy vrchol Agátina kuchařského umění - kachnu upekla trouba, knedlík dodal obchod. A nebo donáška z restaurace, jako ve většině případů?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.