Patrasová: Vztyčený ukazováček nemocné Aničce | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Patrasová: Vztyčený ukazováček nemocné Aničce

Herečka Anna Slováčková (28) podruhé bojuje s rakovinou a pro své uzdravení je ochotná podstoupit cokoliv. Škoda, že stejně nastavená není i její maminka Dáda Patrasová (67). Všichni její blízcí vědí, že má problém s alkoholem, ale někdejší dětská ikona si to nedokáže přiznat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Uživatel_5798306
02. 03. 2024 11:29

Máte naprostou pravdu .Anna je dospělá záleží jen na ní.Moje dcera to taky nikam nevytrubovala .Musela se s tím prát sama i když jsem všemožně pomáhala.Nikomu to nepřeji vidět umírající dítě před očima.Je to můj názor

josef kruga
02. 03. 2024 07:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Petra Novotná
02. 03. 2024 04:28

@Peter Kopecny svata pravda. Otec se jeste nedavno pelesil s tou radoby vytvarnici a ted bude kazat. Alkoholikem se clovek nestane bez priciny. Dada by mela nastoupit do lecebny, ale nema na to oporu v rodine. Manzel ji neverama roky ponizoval, prosla o dite, dcera tezce nemocna. Jsem abstinentka, ale dokazu pochopit, ze id toho “utika”. Snad se oboum holkam podari vyhrat.

Peter Kopecný
02. 03. 2024 02:50

Dáda Patrasová bude mít Aničku na svědomí???Proč asi pije?A teď bude úžasný Felix Slováček taťka roku???Ojel všechno mladé co mnělo vagínu za celá léta na koncertech a turné když se Dáda starala o děti tak mněřte rovnakým metrem…Dáda už dávno jede na setrvačník…Taťka si jen žehlí nevěry za celé dekády tak je teď spása pro Anku🙉Spamatujte se…Kde byl taťka od narození dětí?Víc na turné ako doma.Kurevník je teď největší opora dceři a matka je mrcha alkoholička…Víte si spočí***t kolik je 4 a 4????????

miroslava13
01. 03. 2024 16:25

tato super matka roku, ta bude mít svou dceru na svědomí....takovéto stresy jí fakt nepomáhají při léčbě!!!! Hnus!!!

ELLA Průšová
01. 03. 2024 21:32

mi13, a to proč? Anna je dospělá, léčí-neléčí se, s rakovinou se nedokážete ani sám zvednout z postele a ona může dělat cokoliv? I kdyby ona chtěla, tak ta nemoc jí nedovolí vůbec nic dělat! Vím, o čem píši!

Libuse Lysova
02. 03. 2024 16:21

Nerikejte hlouposti. Predevsim Anicce neprospiva zajem pisalku o jejich zivot a skandaly, neustale vystavovani se a sverovani v mediich. Neni tyden, aby ona nebo Felix nedavali nejake rozhovory. K alkoholismu vede vzdy nejaka pricina a cim piti dele trva, tim je mensi sance se vylecit. Nejhorsi je pripustit si ten problem a pak vytrvat. Rakovina je hrozna nemoc, ale chemo­tera­pie,r­adio­tera­pie nebo operace muzou pomoci se uzdravit nebo zdravi zlepsit. Clovek proste podstoupi v vsechny mozne procedury. Ale u alkoholismu je na to clovek prakticky sam a ani podpora nejblizsich, kterou ale Dada nema, zdaleka nemusi pomoci. Jsem abstinentka, protoze jsem to zazila doma u rodinneho prislusnika. Ale je pravda, ne kazdy ma silu odolat tezkym zivotnim situacim.

XYZ3
01. 03. 2024 15:11

Slováčkovi, už je vás taky dost, jam kouknu, tam článek o vás

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.