Vincent Navrátil otevřeně: Skandální svědectví o mámě Žilkové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 29. dubna 2024

Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav

Vincent Navrátil otevřeně: Skandální svědectví o mámě Žilkové

Být synem Veroniky Žilkové (62), to je pořádná průprava. Zvlášť do profesního života. Na place mladého talentovaného herce a režiséra rozhodně nic nerozhází. Na hysterii i zvraty je prý zvyklý.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Petrick Plouč
15. 02. 2024 11:52

Tak mi to přijde, že je u nás každej druhej herec a po třech letech režisér. Podle toho ty srck v televizi vypadají.

Jitka Urbanova
02. 02. 2024 11:44

Žijí tak, jak to život přináší a nikoliv v pokry­tectví­.Pred­stav­te si všichni vy, kdo je soudíte, jak byste žili bez ohledu na to, co řeknou ostatní a podle vašich " zakonzervovanych" pravidel. Udělejte si pořádek hlavně sami v sobě/ i doma /.

Iveta Novotná
02. 02. 2024 10:26

Ta celá rodina je opravdu kolotočářská, nikdo neví, co bude zítra, hlavně, když se o nich píše a pokud možno, když jsou z toho peníze. Naprosto neseriozní familie, kde Agáta hraje prim a vůbec jí není nic trapné, ta by měla chodit kanály.

illenne
02. 02. 2024 10:04

Omlouvám se, Vincent.

illenne
02. 02. 2024 10:03

Ve spoustě věcí má Vincentem tentokrát pravdu. Nepřekvapuje mně, že mámu označil jako hysterickou, tomu fakt věřím, že je ambiciózní a pracovitá, tak tomu také věřím. Za dnešní honoráře se lze i přetrhnout. No a k jeho sestře, tam už není co dodat a to i v případě Korduly. Z celé rodiny mi je nejsympatičtější Cyril.

Ivana Sukenikova
02. 02. 2024 09:47

Myslím, že tady se nikdo ničím nezajímá než o Žilkovou rodinu!
Tahle family to je dílo!Jeden lepší než druhý! Novináři nemají o čem jiném psát než o nich!
Už to leze krkem koho to zajímá!! Každý máme své rodiny a své problémy a nikdo své problémy neřešil na veřejnosti!

hejhej
01. 02. 2024 13:12

Vincent Navrátil je jediný normální v té rodině. K debilní Agátě je zbytečné se vyjadřovat.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.