Krampol (85) o možnosti života v LDN: CO BUDE S JEHO BYTEM? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Krampol (85) o možnosti života v LDN: CO BUDE S JEHO BYTEM?

Problémy s chůzí eskalovaly a Jiřímu Krampolovi (85) nezbývá, než se smířit s krutou skutečností. „Když bude nutné jít do LDN, tak se podřídím. Je mi, kolik mi je,“ říká herec vyrovnaně. Znamenalo by to samozřejmě i zbavit se bytu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jana Nováková
30. 01. 2024 17:43

Za celej život si nedokázal pořídit vlastní byt,žil si jako bohém,co vydělal to utratil,šetřit neumí( to jsou jeho slova)s dětma to taky není růžový a teď se mu to všechno vrací.Může v DD vzpomínat jaký to bylo v Americe, v Austrálii,Thajsku a v jiných podobných destinacích.Do Bulharska nebo nedej Bože na Mácháč by nejel,to by bylo pod jeho úroveň.Teď brečí že má malej důchod.Holt se musí uskrovnit.

Tonny autobus
12. 01. 2024 10:35

A ty Ludvíku myslíš,že ty budeš někomu chybět??Určitě ne!!!!!

Katarína Hadrbolcová
12. 01. 2024 08:22

Panebože lidi, vždyť on nepíše, že chce prodat byt, on říká, že je v nájmu, kt.chce majitelka zvednout, a že mu neslouží zdraví, a šel by do domova pro seniorů. Tak pozorně čtěte.

ELLA Průšová
12. 01. 2024 19:09

On píše, že ten byt prodá, jeho drzost a sprostota nemá hranic! Druhou větou pindá, že žádný byt nemá, že si žádný byt nikdy nekoupil! Tak co chce prodávat, byt mu neříká pane! On je jen velká vyžírka!! Paní Hadrbolcová, neumíte číst, on se přestěhoval z minulého bytu, jelikož tam majitelka zvedla nájem! Když nic nemám tak nic nemohu prodávat!! Hnusák chamtivej!

ELLA Průšová
12. 01. 2024 19:15

ž ije v nájmu

„Nestojím o to, něco vlastnit. Jsou s tím jen starosti. Zažil jsem to s Okoří, kde byly dva domy. Už to nechci,“ přiznal herec. Když přesně před deseti lety nemovitost v blízkosti okořského hradu prodal, údajně za deset milionů, radili mu známí, aby koupil byt. Krampol se bránil jako čert kříži. „Nikdy. To je peklo. Máte pak ten byt na krku. Když žiju v nájmu a něco se porouchá, volám majitele,“ vysvětlil svůj odmítavý postoj.

bogus kowalski
12. 01. 2024 06:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

carlae
12. 01. 2024 01:24

Nevím kdo je cvok a kdo nerozumí psanému. Kdepak píše že jej prodá. ???

ELLA Průšová
11. 01. 2024 19:37

Krampole, ty nevíš co mluvíš? Říkáš, že byt není tvůj, že jsi v pronajatém bytě, koupit si byt, by byla hloupost, musel by si do bytu investovat, když by se něco porouchalo, jak sám píšeš! Prodat cizí byt, si cvok! Ty si byl vždycky všemi mastmi mazanej, hlavně druhé ošidit a sám urvat co nejvíc, samozřejmě zadarmo! Zbytečně si s bytem lámeš hlavu, odevzdáš ho majiteli, tomu byt patří, né tobě!

Jiri Ludvik
11. 01. 2024 14:50

Velký sponzor žen, vzal si kufr a šel o dům dál..🙂😂No co k tomu dodat?
Snad jen to,že takový člověk, rozhodně není můj šálek kávy!

carlae
11. 01. 2024 12:30

JIrko, doufám, že si to přečteš. Zkus začít s metodou Couého - samoprogramování mozku sugescí. Není-li tam mechanickáý zábrana - mohlo by pomoci - protože všechno je v hlavě. Kapku náročné, ale mně to zatím pomáhá. Mám o rok míň. Nepodávat se tomu
htps­://en­.wiki­pedi­a.or­g/wi­ki/%C3­%89mi­le_Cou­%C3%A9

pragver
11. 01. 2024 11:49

Alfréd Strejček je například v hezkém a luxusním sanatoriu v Prosečnici. Ale chce to mít ty miliony na kontě třeba za ten byt!

Stanislav Novák
11. 01. 2024 11:30

Bez peněz určitě nebude. Může si sehnat slušný penzión. Preji mu spokojené a důstojné stáří. Pokud bude moc tak ho rádi ještě uvidíme.

Marcela Brádková
11. 01. 2024 10:17

Tohle je hyenismus. Co je komu do toho co bude s jeho bytem?! Jestli je nebo není jeho?!

zuzakirsch
11. 01. 2024 08:38

Tak snad se nějaký levný důchoďák v menším městě najde. Neuvěřitelné, že bezdětný člověk, který desítky let neslezl z obrazovky, nemá ani vlastní garsonku, ani úspory.

ivan book
11. 01. 2024 06:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

stoura
11. 01. 2024 05:55

Tak ten má teda starosti, ať byt prodá a z těch peněz si může platit pobyt v ústavu, tak to dělá většina klientů, ti si to financují z důchodů

Celebrity-chachacha
11. 01. 2024 09:35

Být nevlastní, ju nou?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.