Soud s psychiatrem Cimickým: Detailní popisy, jak nutil ženy k sexu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Soud s psychiatrem Cimickým: Detailní popisy, jak nutil ženy k sexu

Ostře sledovaný soudní proces s Janem Cimickým (75) začal zostra. Psychiatr u Obvodního soudu pro Prahu 8 včera odmítl, že by se dopustil znásilnění či jakéhokoli sexuálního násilí nebo nátlaku. Zároveň se ale pacientkám, kvůli nimž stojí před spravedlností, omluvil.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Meluzina
07. 01. 2024 23:04

U hospitalizovaných to jinak nejde než chodit k přidělenému ošetřujícímu lékaři.

Jana Nováková
07. 01. 2024 06:49

Proč to Fabiánová s Vrbovou neoznámily dřív než za více než 20 let,?Mohli zabránit trauma několika desítkám žen a dívek.Proč se zapříčinily že se to rozrostlo do takových rozměrů.Ony jsou vinny traumaty dalších žen.

ELLA Průšová
05. 01. 2024 15:56

Odpoví mi někdo, proč tam ty "dámy" stále chodily znovu a znovu?

Marián Potůček
05. 01. 2024 08:58

Byl to vždy takový fajn chlápek. Jsem šokován z jaký nechutností je obviňován. Nevím a nepřísluší mi soudit od toho máme soudy. Každopádně celá áféra je nechutná a slizká.

AliAlice
23. 02. 2024 11:31

Pane Potůček..no hlavně je slizký ten člověk,který využíval svého postavení na ženy,které k němu přišli jako pacientky.A proč to nehlásily dřív,no tak na to je snadná odpověď...On renomovaný doktor,a nějaká 18letá holka...no,komu by se asi věřilo ?.A kdyby se to teď neprovalilo,tak by bezstarostně pokračoval dál.A teď bude ze sebe sviňák dělat chudáka...stačí se podívat na ten jeho chlíváckej ksicht..fuj !!

ELLA Průšová
24. 02. 2024 21:20

AliAkice; A to jsme neviděli vaší drž-ku, že! Být váma, šla bych to všechno říct na policii, vypadá to, že jste u všeho byla! Mohly tam přestat, ty dámy chodit, to je nenapadlo, když to podle nich bylo hnusné? Fabiánová, to mluví za vše!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.