Vondráčková zlomena žalem! Nečekaná smrt v 56 letech | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Vondráčková zlomena žalem! Nečekaná smrt v 56 letech

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (43) zažila dnes ráno pořádný šok. Dozvěděla se totiž, že její dvorní fotograf Petr Mráček (†56) zemřel!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Celebrity-chachacha
12. 12. 2023 23:39

Už je zas převondráčkováno
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

veselabublinka
12. 12. 2023 15:21

Zemřel člověk, nevíte co se mu stalo zdržte se komentářů. Některé reakce jsou fakt přes čáru.

Marián Potůček
12. 12. 2023 09:25

Co se vlastně stalo? Uchlastal se, nebo drogy a fet? Nebo snad kombinace toho všeho?

pea.p
12. 12. 2023 09:44

Proč by se musel uchlastat nebo fetovat. Že to tak máte v rodině neznamená, že dle toho budete soudit ostatní.

AliAlice
12. 12. 2023 13:43

Tak to byl fotograf x hereček,ovšem pouze Vondráčková je zlomená žalem...Co tak dat už s tou protekční babou pokoj...to už je trapný,jak s každým prdem o ní hned přispěcháte !!!

mariasklodowska
11. 12. 2023 20:32

To myslíte Ello mně? Nebo koho, kdo tam patří?? (N

mariasklodowska
11. 12. 2023 20:28

My jsme byli nejlepší skláři v Evropě, vyhlášení, vážili si nás ve světě, jsme totiž chytří a pracovití, ale kupa darebáků a gaunerů počínaje Havlem, Klausem atd. to vše zahrabali nenávratně pryč, ze země, která byla na úrovni a vážili si jí ostatní státy pro naši šikovnost a pracovitost(kromě těch hnědých nepracujících,kteří žijí na náš úkor/a teď ještě ti ostatní, co nás ožebračují, nikdy se z toho nevyhrabeme.

mariasklodowska
11. 12. 2023 20:22

Já už to přestávám chápat, umírá stálevíc mladých a starších a starých lidí, obyčejných ale hlavně herců a umělců, už se mě nechce ani číst, kolik jich ubylo a byli to skvělí herci, dabéři i dobří lidé, co se nadřeli při práci, vychovali děti, abu by je ve snu nenapadlo, že si je nebe /nebo/peklíčko vezme k sobě. Zvláštní je, že umírají dobří lidé, ale ti gauneři, co jen hrabou a škodí lidu jsou pořád tady a neživí se skromně, ale spou se kaviárem, kraby a jinou havětí, a lidi čekají na slevy, Poláci by měli našim nejchytřejším vysvětlit princip, ale ti naši škrobáci-těm je to fuk, hlavně oni,oni a jen oni, na lidech jim nezáleží, my jsme opravdu bezmocní, demonstrace nic neřeší.

ELLA Průšová
11. 12. 2023 20:00

Už běž do haj-zlu! Neotravuj lidi! Zmet-ku!

mariasklodowska
11. 12. 2023 20:30

To myslíte Ello mně? Nebo koho, kdo tam patří??

ELLA Průšová
12. 12. 2023 20:03

Né vás, L. Vondráčkoou, píšou o každém jejím prdu!

mariasklodowska
19. 12. 2023 11:01

Je to pravda, ale takových je víc a já nechápu proč zrovna tito lidi jsou pořád na výši, i když nic dobrého neudělali pro náš stát, je mě líto lidí, kteří pracují, obracejí každou korunu, ale nedokážou s tím nic dělat, co taky? Těch gaunerů je nepoměěrně víc, ale taky na ně dojde, nevím kdy, ale dojde!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.