Znásilnění nezletilé?! Mrazivý důvod zatčení manžela Makarenko | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Znásilnění nezletilé?! Mrazivý důvod zatčení manžela Makarenko

Důvody zatčení manžela prezidentky Miss Czech Republic Taťány Makarenko (34) začínají být jasné a velmi děsivé. Martin Pánek (31) měl být podle dostupných informací obviněn ze znásilnění nezletilé dívky.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jakub Nejlepší
01. 12. 2023 17:48

Typek na to vypadá, že něco s ním v pořádku neni. Ale nechapu tu Tanu, ze si takoveho debila vezme, hodne stesti az bude resit dalsi vztah. Urcite ji tohle vubec nepoznamena paychicky

lekno
26. 11. 2023 23:30

Kdoví, kde je pravda.. Když nějaká zahlásí, že byla znásilněna, ještě neznamená, že opravdu byla.. Dnešní mladé dívky jsou někdy moc mazané a jdou hlavně po penězích. Pokud byla ta dívka slušná, z jakého důvodu se pohybovala sama na takovém místě ? Co tam vúbec dělala, „neviňátko“ ?
Podle mě je hloupost taky ten kec, že „Na každém šprchu pravda trochu.“ Jakoby ho vymyslela největší drbna a pomlouvačka světa. Aby si jím potvrdila, že každá její pomluva je pravda svatá. Ten kec by mohl excelovat v celosvětové hymně všech pomlouvačů zeměkoule jako základní pointa jejich pěveckého pátosu..

Dianthos
27. 11. 2023 08:09

Pouze tipuji - movití Češi na stadionu napájeli nějakou fanynku, která s nimi pak odešla se dál bavit. Opilá byla svolná k lecčemus. Ráno vystřízlivěla a došlo jí, co se stalo. Navíc jí muselo šokovat, že si jí natáčeli na mobily. Tak to šla nahlásit na Policii, aby se očistila. Udělala ze sebe oběť.
Pánové to odnesou vzhledem k jejímu věku. Podávat mladistvým alkohol je problém sám o sobě. A zneužít toho, že byla mladá dívka opilá, k jejímu sexuálnímu zneužití a navíc natáčení bez jejího souhlasu, to vše jim přitíží.

lekno
27. 11. 2023 10:16

Dianthos: Já tipuji tohle - dívka se hrála před nimi na plnoletou. Proč asi ? Oni jí zřejmě uvěřili. Takže obvinit je z toho, že zneužili nezletilou - mi nesedí. Přikláním se k tomu, že je oklamala s věkem. Myslím, že kdyby se jednalo o slušnou holku, která nechtěla mít tehdy sex - tak by se tam s nimi vůbec nebavila, nepopíjela a nezdržovala se v jejich společnosti..

Dianthos
25. 11. 2023 23:38

Znásilnění a sexuální obtěžování jsou diametrálně rozdílné věci. Co tedy s tou puberťačkou dělali, že jim stálo za to, natáčet to na mobily?
Každopádně jsou za "deb.ily", když si něco takového natáčejí na mobily.
A jinak mi rozhodně vadí, když se Češi chovají sexuálně smečkovitě, jako jižanské národy.

Dianthos
25. 11. 2023 23:42

Táni je mi líto. Tři měsíce po svatbě zjistit, že si vzala idi.ota. Snad s ním ještě není těhotná.

AHel
25. 11. 2023 23:14

Ta vymaštěná paní si myslí, že obtěžovat dívku je dovoleno a že by mu to tady prošlo.... spadla z višně. Na nezletilou se neměli vožralí chlapi ani podívat....děsné, že za něj kope!!!! Já bych mu dala kufry za dveře.... na každém šprochu pravda trochu....i když se tomu nejdříve nechce věřit. Normální dobytkové. Kdyby se chovali slušně, tak po nich nikdo ani neštěkne... přerostlé ego zbohatlíků, mají dojem, že mohou všechno, zvláště, když jsou pohlední a prachatí. Ať je tam zavřou pokud to udělali, až zčernaj.....

Dianthos
25. 11. 2023 23:47

Opilí muži se jí zřejmě neptali na věk. Jak poznáte, jestli je jí 16 nebo 19 let? Já to tedy nepoznám. Některá čtrnáctiletá vypadá na 18 let. Silné líčení a všechny se oblékají ve stejném stylu.
Ovšem bez ohledu na věk se k ní nechovali podle jejích představ, když to ráno šla nahlásit na Policii.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.