Potupa Šípa ve Všechnopárty: Vypadá to, že jsem debil | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 29. dubna 2024

Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav

Potupa Šípa ve Všechnopárty: Vypadá to, že jsem debil

Jedním z hostů nedávné Všechnopárty byl také kaskadér, producent a příležitostní herec Petr Jákl starší (81). Jak bude "vyškolen" v kulturní oblasti tímto někdejším špičkovým sportovcem, ovšem Karel Šíp (78) rozhodně netušil. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

honza1212
23. 03. 2024 11:56

To platilo kdysi. O Šípa se pokouší Alzheimer a redakce to nechce slyšet, protože mají trvalý job, nejen Šíp.

honza1212
23. 03. 2024 11:52

Šípovi by měl režisér nebo někdo ze štábu rict, že když tleskají hostovi, tleskají jemu, nikoliv Šípovi. Host vstane a jen primitiv ukazuje, že si má sednou. Dotyčný má stát do.okamziku, kdy se tleská.
A to neustálé upozorňování, že dnes není dnes je už trapně. Silvestr se točí v říjnu a nikdo nemusí zdůrazňovat, že není 31. prosince.

Štěpán Josef
20. 10. 2023 09:41

Cesta peklem je takový brak že pokud to Karel Šíp neviděl a nic o tom filmu neví, vůbec o nic nepřišel. Měl jsem film doma na dvd a při nedávném úklidu a redukci dvd letěl do koše... Hrozný nesmysl... 😂😂😂

Uživatel_5343156
17. 10. 2023 08:56

Karla a jeho humor mám rád, ale čas ne zastavíš, je bohužel za zenitem, což je smutné, ale to čeká každého, jen je fajn si to přiznat.

Celebrity-chachacha
16. 10. 2023 22:05

Šíp není blb. A tím že ho občas ze sebe dělá se stará o zábavu publika a o to v zábavné pořadu jde.
A komu se to nelíbí, ten může čumět na vrchol " inteligence " Soukupa.

Tomáš Marný
16. 10. 2023 13:48

No, nevím o čem je tato diskuze. Pan Kraus má svoji show postavení na tom, že všechno ví a všude byl 2x, zbytek má ze sociálních sítí. Pan Šíp naopak ze sebe dělá mírně opožděného, i když je velice inteligentní a má zrovna tak skvělé rešerše jako pan Kraus. Podle toho, kolik let se pan Šíp drží v top vysílacím čase a jak procentní má sledovanost, je jasné, že Čechům víc vyhovuje tento humor. Podobně jako pan Sobota, který celou svou kariéru dělal blbečka, přitom má IQ na Mensu..

Alva
16. 10. 2023 08:42

Ano, měla jsem pořad ráda, slušný humor, nedalo se to srovnat s Krausem, který umí urážet a skoro celý pořad vypráví o sobě a Ivance, ale měl by pan Šíp vědět, kdy skončit a odejít s grácií.

Genevive Winklerová
16. 10. 2023 08:10

No takový lehký humor nic zázračného, ale v této době i toto má jakousi cenu pousmání

viktor semel
16. 10. 2023 07:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Jan Krátký
15. 10. 2023 23:28

Šíp je vtipný a dokáže ihned reagovat.
Bohužel, jeho všeobecné znalosti jsou na úrovni Buriana. Příklad? Host po svém vystoupení vstane a děkuje za potlesk. Šíp každému rukou naznačuje "už si sedni, potlesk patří mně"!
Jiný příklad? Ptá se hosta, že za své přednášky musí brát balík. "Kolik berete"? Odpověď? Až mám povite, kolik berete vy!
Je to vtipnej chlap, ale hňup.

Jan Krátký
15. 10. 2023 23:27

Šíp je vtipný a dokáže ihned reagovat.
Bohužel, jeho všeobecné znalosti jsou na úrovni Buriana. Příklad? Host po svém vystoupení vstane a děkuje za potlesk. Šíp každému rukou naznačuje "už si sedni, potlesk patří mně"!
Jiný příklad? Ptá se hosta, že za své přednášky musí brát balík. "Kolik berete"? Odpověď? Až mám povite, kolik berete vy!
Je to vtipnej chlap, ale hňup.

Jana Nováková
15. 10. 2023 22:59

Vypadá to,že jsem debil.Pronesl Šíp.Já nemůžu jinak než s ním souhlasit !!

miroslava13
15. 10. 2023 11:34

hnusnej chlap.....koukám synek jako by mu z oka vypadl!!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.