Elišku a Damiána diváci strhali: Kritika jen pro silné povahy | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 29. dubna 2024

Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav

Elišku a Damiána diváci strhali: Kritika jen pro silné povahy

Dlouho očekávaný a hojně propagovaný seriál z dílny FTV Prima Eliška a Damián se včera večer dočkal televizní premiéry. To, co následovalo po jeho odvysílání, si ale hvězdy romantického seriálu nepředstavovaly snad ani v těch nejhorších nočních můrách.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jana Petrlíková
18. 02. 2024 07:26

Pohádka je jinak vytvořená,ale přîběh je pěkný,proč bych se nemohla dîvat na pokračovàní,dejte ji třeba jen pro ty , kdo chtějí

Jana Petrlíková
18. 02. 2024 07:13

Prosim o pokračovánî Elišky a Daniana,mě se pohádka noc libula ,kdo nechce,ať si vypne,ale já toužîm po pokračovánî,děkuji za pohàdku u pokračovánî.Dejte pohádce šanci,uděláte radost nejen mě ,děkuji

Josef Matejka
09. 09. 2023 21:35

pane boze totalni PICOVINA

lekno
07. 09. 2023 15:27

Podrobně se zde věnovali kritice díla, hejterům a jejich výplodům. Negativní recenze, palec dolú, atd.. No pozitivní jev, že seriál Eliška a Damián měli ten den nejvyšší sledovanost ve srovnání s jinými programy – 743 tisíc diváků nad 15 let – o něm v článku nebyla žádná zmínka.. Jistě všichni diváci nekritizovali seriál na soc. sítích nebo bulvár. portálech. Kritiků bylo v poměru oproti celkovému počtu sledujících – ne moc. Navíc, je možné, že někteří obzvlášť aktivní hejteři si mohli udělat i více nicků za sebe a vypisovat pod množstvím přezdívek, aby navýšili celkový počet hejtů.. Je to nový, mladý seriál - konkurence třeba pro dlouholetě se táhnoucí starou Ulici. První díl měl skvělou sledovanost. Taky proto se hodí hned od začátku ho hrubě zkopat pod zem, že..

milan59
06. 09. 2023 07:40

Nojo právě že to byl hojně propagovaný seriál !! Když jsem na návštěvě u známých a oni mají puštěnou Tv ,tak pořád dokola jen a jen Eliška a Damián ,ještě že nemám tu bednu,abych na to musel koukat i doma,to bych jí asi rovnou vyhodil z okna a udělal jí pápá.

Vlasta Sádlíková
05. 09. 2023 11:00

Noooo jako velká kravina. Škoda času. Jeden díl a stačilo.

Vlasta Maršíková
04. 09. 2023 18:23

Pokud chtěl někdo napodobit a dále rozpracovat do seriálu film Kate a Leopold, tak se mu to opravdu nepovedlo!!! Možná se mi to líbí ještě o to méně, že tam hraje Emma Smetana, která mi je (nevím proč) ale od začátku její kariéry hrozně nesympatická.

ELLA Průšová
04. 09. 2023 17:22

Jsem stará, ale něco takového, co jsem si až dneska pustila, jako reprízu, dávali to znovu, je mi líto, ale 6 minut a dost! Hned byly záběry z WC, potom siu nějakej ošklivka hrál s toaletním papírem a nechápel, že voda teče...., po chvilce k němu hupnbul další magor a ten měl pokračovat ve zkoumání. Najednou jaká si, veselá dívenka, kterou v létě, ve Varech obhospodařoval mladý Trojan, pak přišlo dítě, ale to se neví, čí je! Mně je to teda jedno! Já vůbec nevěděla, která bije nebo jestli mně definitivně hráblo! Prý to byl nějaký Timián, ošklivej byl, ale já nevím, o co šlo! Ještě že jsou natočený seriály, z doby temna, od komunistů, to by dneska neměli v Tv, co dávat! Kam jsme se to dostali? Víte někdo?

Olga Janouchová
04. 09. 2023 17:20

Hrozny seriál, škoda času a spotřebované energie. Herecké výkony děs. To se nemůže normálnímu člověku líbit. !??? Hrozny a trapný.

Roman Kirsch
04. 09. 2023 16:45

Ano, další skvělé veledílo nového kulturního směru "českého demokratického debilismu". Smetano i Urbane, jděte se vycpat...

illenne
04. 09. 2023 16:14

Tak po shlédnutí asi pěti minut a přetáčení dopředu musím říct, že úvodní díl rozhodně nezaujal. Ani herecké výkony nepřesvědčily. Takže nevím, jestli si to zase pustím. Anna Dvořáková také ne a Emma Smetana jedině v té písni díky Richardu Mullerovi.

yokky
04. 09. 2023 15:14

SUPERRRRR trapne😢😢💩💩💩💩💩to jste tomu dali­.brrrr­rrrrrr­👎👎👎👎👎👎­👎👎👎👎👎👎­🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡

Uživatel_5314089
04. 09. 2023 15:04

Že dnešní komedianti stojí za prd. To nejsou herci.To nikdo nevyvrátí. A co předváděli tito, to byl hnus. Přednes vět bez prožitku . Smetana si něco frflala. Nebylo rozumět co. 5 minut déle to nešlo dát!!! A už nikdy!!! Tu roli Smetana snad dostala ze soucitu za angažovanost své mutr 😟

Jitka Petanová
04. 09. 2023 14:40

Tento seriál měl moc velkou reklamu proto si lidé představovali asi něco jiného.Přesto že se mi určité věci nezam­louva­li.po­dívám se na další díl.Třeba se polepší a nakonec z toho výjde hezký seriál.

ELLA Průšová
04. 09. 2023 16:55

Jitka P.; vy to nepijte už ani ředěné!

Uživatel_5671993
04. 09. 2023 11:28

Bombastická reklama již napovídala, že nejde o hluboké dílo. Ale to, co jsme viděli byla hrůza. Mělké téma, špatné herecké výkony. Jediná výjimka paní Syslová. Emma Smetana neumí hrát, nebylo jí rozumět, Anna Dvořáková přehrávala, pan Urban- slabý průměr, neměl co ukázat. Prostě hrůza.

Genevive Winklerová
04. 09. 2023 11:02

Laciná hovadina pro lidí dnešní doby....to nemá nic společného s historií a zamyčlením...jen bla, bla úlev od dnešní reality

martika1
04. 09. 2023 10:54

Pozrela som si prvý diel a naozaj, Eliška si žundrala alebo hundrala popod nos, nechápem ako ju režisér mohol nechať hrať ...

nilud
04. 09. 2023 10:46

Tv Prima,na to nemá cenu ani reagovat,tu hrůzu nezapnu ani jeden den v týdnu a nezachrání to ani Zoom.🙉

zdeněk medard baumer
04. 09. 2023 09:30

Mně osobně se serial moc líbí nevím co se vám na něm nelibi skuste to natočit třeba vy co to kritizuje te

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.