To bude Ztracený těžko vysvětlovat: PODVOD JAK HROM | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

To bude Ztracený těžko vysvětlovat: PODVOD JAK HROM

Marek Ztracený (38) patří bezpochyby mezi naše nejlepší zpěváky, který před vyprodaným Edenem ukázal, že dokáže přinést i show světového měřítka. Jenže má to jeden háček. V kuloárech se proslýchá, že si za své vystoupení od té doby nechává vyplácet trojnásobek původní ceny. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ELLA Průšová
27. 04. 2024 16:43

Za mého mládí, zpěváci zpívali, dneska recitují, hodně špatně, písničky o ničem a jsou oblíbený a namyšlený, sakra na co? Ztracený by se měl ztratit, je to děs a hrůza! Jak mohl tenhle samolibej exot vyhrát, kdo na něho chodí, to je nad moje chápání!

Jeninka35
03. 09. 2023 18:04

Překvapuje mě, že se vyjadřují ti, co ho nemusí....lidi ho poslouchají, tak asi se jim jeho písničky líbí. Já si vybírám písničky, ne zpěváka a Markovy písničky se mi líbí....hlavně texty....a je to jeho práce, nikoho za zády nemá, kdo by ho postrkoval....

Mirka Sýkorová
29. 08. 2023 18:52

Zpívat neumí, texty ubohé, hudba katastrofa. Jak ho slyším, přepínám. Nebudu si kazit vkus. Laciná sláva..

Marta Kubíková
29. 08. 2023 17:09

Česká popová scéna je dávno na mizerné úrovni. Už nevznikají chytlavé hity, tak, jak tomu bylo dříve. A co vůbec nechápu, že Ztracený vyhrál 2x Slavíka , vždyť on nezpívá, spíše hlučí a odříkává tu písničku. I když je nyní o hvězdné zpěváky nouze, určitě tu máme několik lepších zpěváků, než je on. Je to bohužel naprostá devastace popové muziky a středního proudu.
Když se vrátím o několik desítek zpět, měli jsme v opravdu dobré zpěváky a pěkné písničky a to ve stejném časovém horizontu a to např. Karel Gott, Waldemar Matuška, Václav Neckář, Petr Spálený, Viktor Sodoma, Petr Novák, Pavel Novák, Jiří Schelinger, Jiří Korn, Pavel Bobek atd.

ELLA Průšová
30. 08. 2023 16:48

MK,

Tomáš Martin
29. 08. 2023 11:54

To si dělá srandu 😡 to těch peněz nemá dost,ostuda že vyhrál slavíka nezasloužísi ho.

Eva Kostelecká
29. 08. 2023 10:57

Nechápu,že tohle může být Český slavík.🙄 To se nedivím, že mu sláva stoupla do hlavy. Škoda,že tuto anketu nevyhrál někdo,kdo umí opravdu zpívat.Je to fakt ostuda po Karlu Gottovi,nesahá mu ani po kotníky.

Pavel Janoušek
29. 08. 2023 10:49

Ani kdyby mi platili. Nejlepší zpěvák? 🤣🤣🤣

defakto
29. 08. 2023 09:33

.... já by jsem na jeho koncert nešel ani zdarma ! Nikdy jsem mu nepřišel na chut , nelíbí se mi ani jako spěvák ani ako člověk.

Kazimir1
29. 08. 2023 08:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Inka
29. 08. 2023 07:29

Pokud z takové sériové osoby udělá národ hvězdu, je to k smíchu ! Nikdo tyto rádoby hvězdičky nezná dále, než končí hranice Česka a na tzv. slávu nepotřebují ani hlasový fond, kvalitní texty, natož se umístit v zahraničních řebříčcích. Toho komunistického Káju znal alespoň východní blok, 🤣 ale tito pěvci si neškrtnou ani tam...🤣 To evidentně vypovídá o kulturním povědomí a náročnosti českého posluchače.
Mimochodem, ten samý případ je nějakého Kluse, kdy někdy před třemi lety bojoval proti uhlíkové stopě v SUV s dieslovým motorem, jeho free a happy rodinka vykoupila na benzince mekáč a za vystoupení na festivalu si účtoval bezmála půl milionu...🤣🤣🤣

Gricoteam
28. 08. 2023 23:54

Já se musím přiznat že 2 velky hvězdy nemusím
Ztracenýho a Kluse...ani 1dle mne nemá nato aby se za hvězdy považovali... jasně oba slavíci....ale když to srovnám podle mne za skutečně pana zpěváka a nedoceněného byl to Petr Muk

stoura
30. 08. 2023 06:12

I ten Váš Muk nebyl k poslouchání

Uživatel_5328675
28. 08. 2023 23:41

Pro mě je nepochopitelné, že je vůbec populární.Místo zpěvu recituje, žádný hlasový rozsah nemá a písničky , které mají všeho všudy 5 vět opakující se stále dokola.To fakt nemusím poslouchat a vůbec si nedovedu představit na toto tancovat.😱

Jana Strnadkova
28. 08. 2023 21:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Pavel Kubal
28. 08. 2023 21:22

já ho nikdy neměl rád,jsem na jeho písně alergický,ale pokud je tohle pravda,je to pěkná prasárna

Iva Muchová
28. 08. 2023 19:23

Ztracený je ubožák, neumí zpívat, šišle a jeho písně spíš recitace,hraje si na světového umělce,ale nemá na to.... něco jako Burešová...no v Česku je vše možné 😂😂😂

ELLA Průšová
28. 08. 2023 18:45

To jsme na tom hodně zle, když takovej vykuk, který zpívat neumí, neumí to ani přednést, jako básničku, ten text, je náš nejlepší zpěvák a prý je lepší, než K.Gott! No to je hnus, takhle se chovat! Ztracený, zalez, a ani nemukej, ubožáku!!!

Iva Muchová
28. 08. 2023 19:25

👍👍👍

Misot
28. 08. 2023 17:59

Jaká další vystoupení? Vždyť prohlásili, že Eden je poslední jeho akce na dlouhou dobu, a proto mu tam přišly ty desetitisíce lidí!?!? Takže další jeho lež a podvod?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.