Reakce na Jurečkovy změny penzí: Seniorům vadí vyhrocená rétorika | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Reakce na Jurečkovy změny penzí: Seniorům vadí vyhrocená rétorika

Podle nových pravidel valorizací důchodů dostanou penzisté v průměru o necelé dvě stovky méně. Navrhuje to ministr práce Marian Jurečka (42, KDU-ČSL) a zástupci seniorů s jeho nápadem v zásadě souhlasí. To opozice vládní návrhy kritizuje. Podle ní se situace penzistů zhorší.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ELLA Průšová
23. 04. 2023 20:30

Jurečka, je ten bývalý ministr zemědělství, co u nás zlikvidoval celé zemědělství, včetně všech zvířat, co byly pěstovány, jako potrava pro lidi! Všechny zvířata dostaly prasečí chřipku a museli se vybít! Až tak byl Jurečka úspěšný a tak ho Fiala jmenoval opět ministrem, další pohroma nenechala na sebe dlouho čekat! Co na tom, že opravář Pc, je ministrem financí a aby toho nebylo málo, Mareček B., bude soudcem!

Květoslava Velanova
22. 04. 2023 07:46

Pan Jurečka by si to měl v hlavě srovnat.Loni radil, že jít do předčasného důchodu se vyplatí, nyní zase tvrdí, že to byla chyba. Vládo odstup než nás úplně ožebračíš !!!!!!

J S
20. 04. 2023 09:28

Ti co nestudovali, jen se vyučili, brzy pracovali a platila se z toho studia vysokoškolákům!!!! A to bylo hodně korun.

Uživatel_5360516
20. 04. 2023 09:01

Zástupci seniorů s jeho nápadem v zázadě souhlasí?! A kým byli jmenováni nebo snad voleni?
Faktem je, že je to snaha o obcházení, nebo zrušení valorizací. Důvodem je neřešení inflace, která vládě vynesla obrovské příjmy, které utratila za zbraně. Lidé začali šetřit a tak se následně snižují i příjmy vlády. Místo aby zdanila neoprávněné zisky z prodeje energií, raději okrádá nejzranitelnější. Jedinou cestou je demise této hrůzovlády a volba jiných-doufejme schopných a také slušnějších-odborníků, kteří nebudou tak nenasytní.

AHel
19. 04. 2023 13:18

Je trapné přidávat jen někomu, buď všem nebo nikomu, proč popelář má dostat přidáno více než profesor matematiky! To mi hlava nebere. Lidi se základkou nebo učňákem, kteří se spíše flákali než pracovali museli počítat s tím, že se na stáří budou mít blbě. tak nebudou. Jurečka jim přidá, ať jsou do řiti se solidaritou. Já jsem solidární se svou 88 letou maminkou, tu podporuji a měl by to udělat stát, já se starám, jsem vzorný občan této země a nedostanu přidáno stejně jako nějaký lůzer, který celý život prochlastal, o děti se nestaral....fakt hnus.

ELLA Průšová
23. 04. 2023 20:33

AHel, být zloděj, také není zrovna nejlepší!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.