Vdova po Postráneckém o Poledňákové: VÁCLAVŮV SEN SMETLA ZE STOLU | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Vdova po Postráneckém o Poledňákové: VÁCLAVŮV SEN SMETLA ZE STOLU

Tak se zamiloval do komedie století, že herec Václav Postránecký (†75) napsal pokračování – S tebou mě baví svět 2. A nebýt hercovy manželky Heleny Postránecké (75), tak by si dnes toto tajemství režisérka Marie Poledňáková (†81) vzala do hrobu. Právě dnes je její pohřeb...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Ivana Sukenikova
15. 11. 2022 14:57

Byla jedinečnæ režisérka.Teď jsem se tady dočetla,že mohlo být pokračování S tebou mě baví svět 2, že Václav Postránecký ho napsal,ale paní režisérka byla proti Škoda,že k tomu nedošlo!

Jaru Maier
15. 11. 2022 09:37

A já ten film miluju, je tam parta kamarádů co si vyrazí bez manželek a zvládnou vtipné i děti, není to přeslazený, má to spád a je tam vtip, táta nás jako děti taky brával na výpravu do skalistych hor😁.. Teď se točí hrozný filmy..

defakto
15. 11. 2022 09:21

... já právě tenhle její film nemusím a když jej dávají raději přepínám . Nevím jak mohl být vybrán za komedii století .

bursik
15. 11. 2022 05:46

Protože vše bylo sešněrovano tak zrovna tenhle film je slabý.A tak stačilo. Dovedu si představit hloupé napady hercu

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.