Pavlína Wolfová kost a kůže: Máma Filipovská v pohotovosti | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Pavlína Wolfová kost a kůže: Máma Filipovská v pohotovosti

Moderátorka Pavlína Wolfová (50), která kdysi moderovala populární pořad Áčko, nyní například pořad 360°, který běží na CNN Prima News, si sáhla na úplné dno! Na kolena ji srazila vážná nemoc. Nejhorší je, že ačkoli své praktické lékařce opakovaně tvrdila, že se její zdravotní stav rapidně horší, vždy jen mávla rukou. Na Bulovce pak Wolfovou zachraňovali za pět minut dvanáct.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
21. 04. 2022 14:16

Nevím, jestli si to nevymyslela, že vystudovala žurnalistiku, pokud ano, jak dlouho ji dělala a kolik zaplatila ? .Dle mého je Wolfová naprostá blbka!Naprostá!!
Nesleduji CNN v české tv, protože bych se z toho pominula.
A obvodnímu /praktikovi měla říct, že chce nabrat protilátky a hotovo.
Chudinka

ejvm1712
20. 04. 2022 13:58

Divná holka. Nikdy nebyla chudá, nebyla hloupá,měla možnosti, umělecká rodina, podařilo se jí dokonce nějak vystudovat dokonce vysokou školu. Její člán­ky,vys­tupo­vání,­rozho­vory na úrovní pionýrky základní organizace. Neustálé střídání profesí. Vždy si políčí na toho nepravého partnera. Chyba za chybou.

luppe
20. 04. 2022 13:55

Paní Wolfová, jak já Vás chápu. Přišla jsem si něčím podobným. Můj PL tak dlouho zlehčoval mé pocity slabosti a bolestí a nářky, že nemohu jíst, že se se mnou něco špatného děje, až mne to málem stálo život. Zhubla jsem skoro 30 kg. Klíště a erytém přeléčil ATB. Vzal krev a konstatoval, že protilátky tam budou už celý život. A poradil, ať se s tím naučím žít. Na štěstí není jediný Mudr na světě. Šla jsem jinam. Stav se lepší pomalu. Ale den ze dne je mi líp. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit užívání tinktury ze *** soukenické. Zabírá na doléčení stavu po borelióze!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.