Zatímco Dominika vydělává na jméně táty... Lucie maká v krámu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Zatímco Dominika vydělává na jméně táty... Lucie maká v krámu!

Dospělé dcery Karla Gotta (†80) si vybraly odlišný způsob života! Zatímco Dominiku Gottovou (48) teď finančně živí píseň, kterou natočila, její sestra Lucie (34) se práce nebojí. Prodává v módním řetězci a skoro vůbec se na svých směnách nezastaví!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
06. 02. 2022 16:51

kristinn
-------
samozřejmě play listy z youtube,
+ cvič. např.
Passion4Profession
8 min buns - butt workout

10 min Booty Shaking Waist Workout- Lose inches off your waist | Tiffa­nyRot­heWor­kouts
¨

jdu pracovat nemám už čas

kristinn
06. 02. 2022 12:24

Bello,
(ostatným sa ospravedlňujem, že nie k téme...)
Dík za navigo. Predstav si, že 3 veci z toho aj ja počúvam, pri niečom, čo si poslala a trochu popočúvala, sa bude fajn cvičiť. Počúvavám prevažne cez Yotube, nechce sa mi zasúvať nosiče...
Nepočúvam rap a metal. Ku Gottovi ma priviedol otec a obľúbila som si ho. Pokojnú nedeľu...(štrúdle sa ozaj vydarili, už sú fuč)

-bello-
05. 02. 2022 20:52

kristinn
-------
mám přehled, vzdělávám a a baví mě to. I drby na AHA mě baví. Baví mě život.A pohybuji se mezi lidmi různých věk. kat. ze všech zemí světa ( když říkám, že ze všech, tak je to pravda - neberu to na národy) Nespím víc, jak 4 hod. ,nebaví mě spát víc. Dokážu nervy drásajícně prokrastinovat a pak na poslední chvíli to dám. Nejlíp se pracuje večer a v noci. Tak to někteří holt mají. Jídlo se u nás kupuje hotové, nebo se na něj chodí. Jídlo mám ráda, ale není důležitý.Štrůdly jím taky.
Bez muziky se žít nedá , mám jí stohy a stohy na poslouchání a pomáhá mi při práci.Taky klasiku poslouchám, ale na tu musím mít náladu.
Jinak např.

1) Oceanvs Orientalis - Tarlabasi (Be Svendsen Remix),

2) Mojito Lounge Beats ‪|‬ Deep & Tropical House Session (Continuous Mix)

3) Spanish Guitar - Best Hits Vol.4

4) dEEP SHEPHERD - PART 1 Mystery Global Underground

5) GENTLEMAN - Elegant Deep House Mix ' 2021


6) Gramatik - Just Jammin' [One Hour Version]

8) DJ Tiesto - Insomnia

9) Bingo Players ft. Far East Movement - Get Up (Rattle) (Official Video)

od 2:18
Fading Soul - Can't Forget The Heartbreak
..

ppadys13
26. 06. 2022 18:34

stohy muziky,ale na můj vkus samá ***.

uschi
05. 02. 2022 11:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kristinn
03. 02. 2022 15:52

Bello, zisťujem.že to s tým Tvojím workholizmom celkom pravda nie je.Nemala by si taký prehľad o politike a umelcoch nášho národa.S názorom na Putina súhlasím.Na dnes končím.Idem upiecť štrúdle.Drahý mi nalúpal naše orechy o očistil naše biojablčka.Keby si bola bližšie, aj by som Ťa ponúkla, aby si zistila, aká šikovica som.Pekný zbytok dňa...

kristinn
03. 02. 2022 14:50

Bello, keď Ťa to napĺňa, pracuj.Len nechápem, kedy potom stíhaš získať toľko, hlavne negatívnych informacií o osobách, ktoré nie sú podľa Tvojho gusta.Inak s názorom na našu politickú scénu súhlasím, mám jej plné zuby...A nepodarilo sa mi otvoriť ani jedno Tvoje navigo.Rada by som si to bola pozrela.Stačilo asi dať iba názov.Našla by som si to.Že ďakujem

kristinn
03. 02. 2022 11:42

Balde***h, nič Ti nebráni, aby si sa Ty "rozjel" v slovenskom.Diskutuj však k téme, nie k diskutujúcim.Ono sa to tak obyčajne robí.Aspoň takí, ktorí majú vyššie IQ.Lebo obyčajne, ak k téme dochádzajú argumenty, od dementov nastúpia urážky a ponižovanie.Ak Ti to robí dobre na žalúdok, pokojne sa vyzvracaj.Mňa totiž môže uraziť len inteligent, Ty čechúnik.🤣🤣🤣

-bello-
03. 02. 2022 15:32

kristinn
---------
Vy máte bulvár ???
A o čem že je ?

K putě Čaputě a jejímu mladému aktivistovi bylo řečeno vše.K poradkyni s vazbou na vraha vašeho novináře s minulostí štět-ky taky.K Matovičovi a jeho dipl. práci , na kterou neměl čas a tak ji okopčil taky.K tetce Vašáryové , ambasadorce, taky .A od Kramára přes Sklovskou, Vašáryovou , Margitu a hlasatelku Objektivu jste všichni v Česku!
Nic jiného už tam není, akorát, že vás puta Čaputa lehce prodala Amíkům kvůli Rusku. Ona je za lidská práva a já za práva svoje! Proto říkám Ukrajině: k nám už ne! Máme plno a pozor , v tomto fandím Putinovi.
A co tam máte víc?
Mám sledovat World News z Luník IX -Košice ? Mám komentovat neuvěřitelnost bídy bytí státu střední Evropy , který to " samostatností " dotáhl na status " uteč, kdo můžeš? To si vyřiďte sami!
Já se koukám na "štastně " se usmívající Luník se záclonkami na vysklených oknech a vaši spokojenou putu Čaputu s papežem a říkám si, jak s 8000 analfabety s prohnilými zuby hraje selanku o šťastném EU státu a oba jsou za tajtrlíky / fotky na cenu Czech press photo
-----
Na čem se tedy asi tak může Čech na Slovensku "rozjet " v diskuzi ? !

Baldedash
03. 02. 2022 10:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kristinn
03. 02. 2022 09:29

Laďka, ona a ani bulvár asi skoro neprestanú.DG zistila, že viac zarobí jazykom, ako rukami, tak bude bulvár informovať o všetkom možnom i nemožnom a dávať sa fotografovať.Iste však ľudí prestanú jej vyjadrenia zaujímať, prestanú klikať na články o nej a studňa s peniazmi vyschne...Do bodky súhlasím s tým, čo píšeš...

kristinn
03. 02. 2022 09:17

Bello, ty sa láskavo staraj o svoje živobytie, aby si nemusela makať 18 hodín denne, ako si minule písala.Možno by bolo fajn ponúknuť svoje služby našej prezidentke.Pri čistení WC a podláh nebudeš môcť toľko odbiehať do diskusií a udeľovať diskutujúcim svoje rozumy a dirigovať ich.A hádam si aj viac zarobíš za menej hodín.Nepridáš dnes nejakú antiódu na Gottovú manželku?

travina
03. 02. 2022 10:13

kristinn .... výstižně napsané

-bello-
03. 02. 2022 14:20

kristinn
---------
pracuji , protože moje práce je pro mě hobby. Nekoukám na hodiny, jsem z rodiny workholiků.Moje tempo bys ty nikdy nedala!
Mám/e skvělý život. To je všechno, co bys mohla vědět.
---
Vaše puta Čaputa je další hřebík do rakve slovenského národa. Reinkarnace Havla
Už sis pustila něco jiného, než Gotta?
Dyť jsem ti poslala .

Ladislav58
03. 02. 2022 08:17

Dominika byla, je a navždy bude obyčejná pitomá pipina. Jen uplakává, jak jí celý svět ubližuje, ale sama si nevidí na konec nosu, jak je hloupá a trapná. Na jejím místě bych se zahrabal někde ve Skandinávii do hlubokého kanálu a už bych nevystrkoval nos. Dědictví Karel rozdělil tak, jak uznal za vhodné. To bylo jeho právo. A komu se to nelíbí, ať si políbí místo, kde nohy ztrácejí poctivé jméno. Už by o ní měl bulvár a všichni přestat psát. Je to trapné a únavné. Copak se nikde neděje nic zajímavějšího?

delphina
03. 02. 2022 07:50

Vždycky byly,jsou a budou děti 1.a 2.ka­tego­rie.­....­.což jsou děti z předcházejících manželství a děti nemanželské,jako v tomto přípa­dě.A­no,dě­dictví se mělo dělit jinak,než jak to udělal táta Gott.To co potkalo starší dcery se děje zkrátka v mnoha rodinách.Prostě se nepohodlné děti vyšachují ze hry.Anebo dostanou drobky.Podle toho,z jak velkého koláče se rozděluje .

Baldedash
02. 02. 2022 20:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Baldedash
02. 02. 2022 20:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Baldedash
02. 02. 2022 20:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vampouch
02. 02. 2022 20:01

Četli jste někde jestli zaplatila tu škodu v pronajatém bytě? S mámou se asi také pro chlastání nesetkala, to by bylo všude spousta fotek jak se milují.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.