Tamara Klusová vyděsila fanoušky: Otevíráte dveře ďáblu, klejí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Tamara Klusová vyděsila fanoušky: Otevíráte dveře ďáblu, klejí

Tamara Klusová (33) patří mezi ty lidi, co se rádi obohacují a učí se novým věcem. Tentokrát se zaměřila na ezoteriku, která ji uchvátila, a tak podstoupila i kurz věštění z ruky, aby své vědomosti prohloubila.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

yarda
24. 01. 2022 12:51

Jednou jsem byl v hyperqelbu, oslovila mne tam starší ci...tedy Romka, ptala se, kolik stojí nějaká polívka v jednom regálu, Napadlo mne, že si asi zapomněla brejle, tak jsem jí to přečetl z cenovky, ona se zmocnila mé dlaně a začala číst, že jsem dobrý člověk a že by mne chtěla mít za přítele a že přátelé si dávají peněžité dary...tak jsem se omluvil, že spěchám a vzdálil jsem se, ještě za mnou něco povykovala.

Z jedné knížky:
Proč bych měl vědět, jestli budu mít štěstí? Chci ho snad zažehnat?

illenne
23. 01. 2022 12:27

Bože, ta má starosti. A hlavně téma pro rozhovor a pro zviditelnění se . Měla by spíše vylepšit osobní image, hlavně oblečení.

southPointe
22. 01. 2022 04:24

Neskutecna pipka a hnusna.

-bello-
22. 01. 2022 01:20

Krucinál, co blbne! Klus je docela fajn chlap, má tedy zázemí, má dům, má práci, má děti, má přátele, je zdravá !
Skončí, jak ta blbka od Janouška,.Ten chce být prezidentem.
Nedejbože Drahoše a magora Janouška. m

Baldedash
21. 01. 2022 19:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

konvalinka34
21. 01. 2022 13:09

Čárám na dlani věřím, hvězdám taky. To neumí nic a nikdo ovlivnit. Vůbec nechápu, proč někdo straší ďáblem. Blbosti.
Já zase nevěřím kartám, každá kartářka má jiný výklad i na stejné karty.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.