Tajemství posledního dílu Ordinace: Co teď bude s Adamovskou, Štěpánkem a spol? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Tajemství posledního dílu Ordinace: Co teď bude s Adamovskou, Štěpánkem a spol?

Není to definitivní sbohem. Další díl Ordinace bude, ani vedení Novy teď ale nedokáže říct kdy. „Současná situace nám neumožňuje vysílat ve frekvenci, na jakou je publikum 15 let zvyklé,“ řekla Aha! ředitelka korporátní komunikace TV Nova Lucie Melecká. Aha! zjišťovalo, co se bude dít s osudy Aničky Slováčkové (24), Petra Štěpánek (71) a spol. před nucenou pauzou. Diváci je naposledy uvidí dnes večer...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

defakto
10. 04. 2020 10:07

... mně Růžovka chybět nebude , je neuvěřitelné , že se tahle pitomost točí už 15 let ? Jenom někteří jeho hlavní aktéři ( Adamovská , Rychlý , Štěpánek , Jirešová atd ) , kteří se díky ordinaci napakovaly se nejspíš vrhnou jako hladoví psi na nějaký další kšeft .

starypes
10. 04. 2020 07:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
09. 04. 2020 22:48

15 let Růžovky?
Já neviděla jediný díl a nemám kolem sebe lidi, kteří by to sledovali.Tak nevím, kdo může být divákem.Jednou jsem nahlídla, abych věděla a pochopila jsem, že to holt není pro mě.Neznám lidi, co sledují TV pravidelně,natož serilály a la Ulice, Růžovka a další takový.Prostě neznám.

fortun
09. 04. 2020 20:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tenerife
09. 04. 2020 11:38

to avenata chápete to správně,moje tchýně to sleduje, téměř od začátku, já ji v posledních letech musím se***vat tím, že to sleduji také, ona to chce potom rozebírat, jak slovní rozbor, je bývalá češtinářka, má 88, už ji připravuji na to,že dnes je poslední díl,snad to přežijeme, tak hlavně zdraví

aveneta
09. 04. 2020 10:39

Tento seriál sledují hlavně senioři....takové to lascivní podání různých vztahů jak lékařských tak osobních...život má trochu jinou dimenzi, ale chápu že senioři toto potřebují

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.