Andrea Verešová: Ukázala buchtu a ještě mnohem víc! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. května 2024

Dnes je Den vítězství, zítra Ctibor

Andrea Verešová: Ukázala buchtu a ještě mnohem víc!

Kráska Andrea Verešová se nezdá. Když není na mole, tráví spoustu času v kuchyni. Nedávno předvedla, jak umí pravou domácí bublaninu! Ani při pečení ale nezapomněla provokovat!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
17. 06. 2016 13:25

ararat

otázku si oprav na :
proč měla ararat potřebu sem cpát své IČO, i když ji o to nikdo nežádal?
Odpověď: protože si prosí o uznání, pochvalu a obdiv. ( Běžný jev hysterické poruchy).
Můj vzkaz je stejný jako před tím: košťata jsou pro mnohé společensky přijatelná živnost asi tak, jak Kočkovy kolotoče

Ať Ti sníží dávky, jsi naopak předávkovaná! Magore

ararat
17. 06. 2016 18:08


-bello-
17. 06. 2016 13:25
nikoliv magore Markéto z ústavu Praha Bohnice
to byla jenom reakce,že si pleteš pojmy z průjmy víš,a bohužel nemáš rozlišovací schopnost,a to mezi uklízečkou a podnikatelkou a když jsem ti vyvrátila tvá tvrzení tak jsi konečně zmlkla,ale konec konců jsem na to hodně pyšná,že jsem se na rozdíl od tebe stala nezávislá a splnila jsem si všechny sny,což ty naopak ..nemáš nic a taky nic neumíš,mimo hloupého psaní zde,kde lidi jenom kritizuješ a snažíš se mystifikovat,že jsi krásná,chytrá,ale protože tě znám jaká jsi a co dokážeš,tak na mě to neplatí,a věřit ti to může akorát člověk,který neví co se za tvými stupidními slovy skrývá a že máš vymytý mozek pilulkami.

Já na rozdíl od tebe hysterickými jevy netrpím,ale ty tady dnes a denně utvrzuješ jak tě dokáže iritovat úplně všechno a v to spočívá tvá hysterie,já jsem spokojená ze svým životem,nic mi nechybí,mám svobodu což ty nemáš a nikdy už nebudeš mít a ty to dobře víš....tak zase pá,už se zase těším,abych se tebou bavila..ty mačo na vejletě hahahaha..měla jsi zase sen,který ti opět a zase nevy­šel.­..hol­čičko,­zkla­mu tě už nic nebude..pápá

-bello-
17. 06. 2016 23:20

ararat
dovol poznámku : nepleť si hysterii s jejími doprovodnými znaky s iritací.
Jinak OK, jsi jasná a velmi čitelná

ararat
18. 06. 2016 08:51


-bello-
17. 06. 2016 23:20..Markéto,ty jsi směšná figurka,tvoje kecy jsou mi akorát k smíchu,a ptej se proč asi iritace
Ještě jsi nepochopila proč sem chodím? Opravdu nevíš?
Já vím že tvůj kvocient je nižší,ale myslím,že na to příjdeš...už se těším hihihihihihi

-bello-
18. 06. 2016 23:31

ararat
Ale samozřejmě, že vím !.A ví to tady každý.Lezeš sem iritovat lidi.
Ale !!!!
Polož si otázku, proč a zda-li to je normální!

ararat
19. 06. 2016 19:57


-bello-
18. 06. 2016 23:31
No nevíš,jen si snažíš tady nastolit druhý pocit,že ty jsi TÁ že všemu rozumíš,že všechno a všechny znáš,všem vnucuješ své názory,myslící si,že jenom tvé jsou správné a spravedlivé,a my ostatní jsme všechno,jenom nejsme vzdělaní a neumíme psát česky a přitom ty sama jsi nevzdělaná a česky psát neumíš.Nevymlouvej se na překlepy,protože je vypichuješ u lidí,kteří jsou tobě nepohodlní ale když je uděláš ty sama tak se vymluvíš že nejsi češka...mluvíš tady sama ze sebou a tváříš se jako chlap jindy mluvíš jako z babou a přitom to děláš jenom proto,abys vytvořila že já se navážím do zdejších diskutujících,ale co děláš TY? jsi sprostá a vulgární,nazýváš tady lidi sprostými slovy a urážíš a snažíš se ponížit druhé.TAK SE CHOVÁ ČLOVĚK ZAHLCENÝ SVÝMI KOMPLEXY.
A ZJISTI SI CO ZNAMENÁ NĚKOHO IRITOVAT KOZO.

listure
15. 06. 2016 09:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
15. 06. 2016 09:34

K Verešové, jejímu titl. Mgr. z Plzně , kariéře přes hokejku Jágra, její pro modelky podměrečné " výšce " a její údajně koncipientské praxi v AK Volopicha fakt nemám slova .
Většina anorektiček , včetně jí, se fotí s jídlem a/nebo jak vaří, jak ochutnávají a všechny do jedné uzobnou z koláče 1 rozinku a jdou ji pak vyplivnout.Nemají tu kliku, že jsou štíhlé geneticky, ani Verešová ne.Ta už má nohy kostnatý jak koza Lojza a pohled furt z hladu vytřeštěnej. Na té fotce chce být přirozená, tak ať si umeje stínování, zdravíčka a odlepí řasy.

jity
14. 06. 2016 13:12

Andrea byla v pořadu Máme rádi Česko a rozhodně tam nepropadla. Na rozdíl od Dejdara, který nevěděl ani jméno kata, který popravil 27 českých pánů.

mirkazam
14. 06. 2016 15:15

Tak Andrejka nám ukázala buchtu,tak hurá do pořadu ,,Prostřeno " tam jistě zazáří

ellenic
14. 06. 2016 21:58

jity No však se tam také předváděla. Eva Pilarová byla v pohodě, chovala se normálně, jen Verešová tam "tančila" a perlila, že je Slovenka a vie to .

Sarah Woldekiros
15. 06. 2016 05:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

eisenbieger
15. 06. 2016 05:45

ted uz jsi Chaluge jo , drive Spring , Dobrotka , Oxallis a dalsich 50 nicku babo stara ...

Sarah Woldekiros
15. 06. 2016 08:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
15. 06. 2016 09:37

Markéto tak ty nevíš jo..tebe smázly za vulgarity coby teriyaki a dalíš tvých 50 nicků,máš morbidní postavu,jsi baba gerontka 58* let,ty lhářko...coby meka­nik/her­mafro­dit/ a tvoje přechodné bydliště je v Praze - Bohnicích,tak mlč a raději nemektej k věcem kterým vůbec nerozumíš neznáš základy češtiny a tvůj mentální stav je neuspokojivý

bac-bum-bac
15. 06. 2016 10:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Sarah Woldekiros
16. 06. 2016 06:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
15. 06. 2016 12:14

ararat
pokud vím , tak jsi tady hodila svoje IČO a jako bábinku Evinku a nyní jako šišečku ( nebo jak ) tě lidi znají.Podle tvého živnostňáku na úklid ti je 58.
Co tady furt ty magore napadáš lidi?
I kdyby si chaluge měnila nicky kolem dokola, tobě do toho nic není.
A nepleť si ji se mnou a mne s mekem, náno ublbená uřvaná neurotická a imrvére bez muže NEUKOJENÁ!

Sarah Woldekiros
15. 06. 2016 14:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ellenic
15. 06. 2016 09:26

chaluge Tisíce jiných žen jsou na tom stejně, pečou, vaří, starají se dobře o svou rodinu, ale nemají potřebu to neustále předvádět na sociálních sítích. A v tom je právě rozdíl . Přeji hezký den.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.