Zesnulý milionář Kovarčík (†61): Dva měsíce terorizoval Čvančarovou! Kvůli sexu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Zesnulý milionář Kovarčík (†61): Dva měsíce terorizoval Čvančarovou! Kvůli sexu

Když se mu nějaká žena líbila, nekoukal nalevo ani napravo. Peter Kovarčík (†61), který byl tento týden nalezen mrtvý v koupelně, ztrpčoval život i herečce Jitce Čvančarové (37). Chtěl ji přimět, aby se stala jeho milenkou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

karkulinek
31. 03. 2015 17:12

to je škoda mohl se tady zrodit nový perspektivní vztah.
A já se tak těšil na rizoto a jak ti budu chodit naproti do fitka

zluta.kecka
31. 03. 2015 17:23

Jo, takový štěstí jako BELMEK hned tak někdo nemá. Zkus se BELMEKA zeptat, jestli coby BELLA nemá stejně úúúúžasnou kámošku

karkulinek
31. 03. 2015 17:28

za pokus to stojí taková jako belladona cvičí, vaří, čte knihy a hlavně nekouká na tv což beru jako obrovský klad-nebude přepínat

ararat
01. 04. 2015 08:29

ahoj žlutá kecko...ještě že jsi chlap,ale má v hlavince hezký maglajs

zluta.kecka
31. 03. 2015 11:08

Za chvíli sem "bella" napíše coby mekanik a bude se sama sebe zastávat a psát o sobě, že je nádherná. To musí bejt zjev, a hraje si na intelektuálku - ale ani to jí nejde, blbušce ošklivce uklízečce.

mord
31. 03. 2015 14:46

belladona je chudák. Trpí vlastní důležitostí a je zakomplexovaná netřeba ji brát nijak vážně

zluta.kecka
31. 03. 2015 14:57

Ne, to ji vážně neberu vážně, stačí její výlevy za sebe i mekanika a je jasno. Hodně mě pobavil její poslední koment, jak se jakože intelektálsky snaží házet cizí výrazy - ale když ž si to chudinka vygůglí, tak by měla dávat majzla, nebo si to kopčit a neopisovat, ani pologramotná zakomplexovaná blbše neví, co ta slova znamenají. Ani takovej základ (co ví fakt dneska i prckové), že např. slovo story (příběh, příhoda atd.) se píše jen s jedním R. Ona je to fakt pacoška, co ta tu trousí za "modra", to člověk smíchy řve. A za chvíli sem naklše jako "mek" a bude tu ajkože "bellu" děsny vychvalovat a bude si tu psát, že maže do fitka a co mu uvařila a že "čusn, nemám už čas" - už se těším. Ta je fakt jasná, schizofrenická nula. Někdo právě psal, že jen nenávistně drbe úplně všecky, o nichž jsou články, tak jsem si to lehce projel (marodím a kvůli srandě jsem se sem přihlásil), a ona je fakt debilka - všude byla, všechny zná, všechny baby vymetají bary (jen ji zjevně nikdy nikdo nikam nezve ), ale hlavně jsou všichni hnusný, tlustý, zpocený, blbý, kur*y a další její kecy - jasný zvratky nevzdělaný ošklivý trubky nespokojený sama se sebou. Už se těším na její pseudointelektálský kecy plný chyb a debilit.

zluta.kecka
31. 03. 2015 15:13

opr. - samozřejmě jsem chtěl napsat intelektUálsky

bella.
01. 04. 2015 00:38

zluta.kecka = ararat mám tě , haha

osobitý styl má každý a výrazy , které zde dlouhodobě užívá výhradně ararat jsou obsaženy v komentech žluté kecky, která se zde " náhle " zjevila.
Výrazy jsou to např. : : trubky, řvu smíchy, trousí moudra , místo dítě používáš prckové, prcek, maže do fitka, atd atd. no a dáváš si pozor na hold .A podle tebe si cizí slova googluju. (Jsi pako?)
Vím, že jsi ararat, jsem chytrá
a na story se vybodni, ty jsi STORY ta největší ( a za všechny drobný) a kromě toho už jsme ti vysvětlovali tady, že překlep chytrej dosadí, blb se o něj opře!
tak čus, ararat.
P.S. Už jednou jsem ti psala, že gůůůglovat si cizí slova bez předchozích znalostí nejde, prostě n e j d e .
A nekecej, že jsi marod, nestíháš nholt 2 nicky naráz

zluta.kecka
01. 04. 2015 10:35

Tvl, já se umlátím, ty BELMEK, nemám slov, řvu smíchy, debilní šeredná polograsmotná stará panno. Jsi nejdebilnější debil a ani gůglit neumíš, neumíš ani drobet anglicky, i tam děláš chyby, neumíš nic, a přepni se na meka, ty GOGO BELMEKU, a vyznej si zas lásku, ale PIŠ si to někam, máš sklerózu a jsi blbá, tak zaopmínáš, co sis napsala předtím, debiluše-šereduše, a to TY máš debilní výrazivo, hrát si na chytrou ti nejde, debilní hovádko jsi a budeš navždy. a piš, je to prča a sranda a bezva zábava a je mi už líp, jak se tu řehtám, debiluše-hnusuše. A debilko, HOLD znamená vzdát někomu hold, pochvalu, kdežto HOLT znamená zkrátka, prostě - kapišto, debiluše-šereduše BELMEKU?? ;-D ;-D ;-D

karkulinek
31. 03. 2015 22:43

ty máš svého virtuálního prince mekanika ty trapko

pixlax
28. 03. 2015 23:46

A nebylo to náhodou naopak,co?

zluta.kecka
28. 03. 2015 22:16

Chudák Jitka

pavel219-evolution6.
28. 03. 2015 21:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pavel219-evolution6.
28. 03. 2015 21:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pavel219-evolution6.
28. 03. 2015 21:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dannaa
28. 03. 2015 18:31

Psalo se, že byl jen na blondýny.

britva
28. 03. 2015 18:19

no já se jí vůbec nedivím, že neměla zájem. když jsem viděl tu fotku u bazénu a to jeho micro péro některý ženský chtějí prostě pořádnýho kanóna a né jenom dva lískový oříšky v pytlíčku

honza54
28. 03. 2015 17:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amplituda
28. 03. 2015 19:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.