Ivana Gottová má smůlu: Josef Laufer s ní odmítl spolupracovat! Čtěte jeho důvody | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Ivana Gottová má smůlu: Josef Laufer s ní odmítl spolupracovat! Čtěte jeho důvody

Má strach, aby svou první muzikálovou roli nepokazila! Ivana Gottová (39) se proto obrátila o pomoc na odborníky. Ne každý jí ale vyšel vstříc!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
06. 02. 2015 21:28

tebe se na nic nikdo neptal tak táhni ke všem čertům,děcko jedno postižený

prasulka
08. 02. 2015 00:46

Vidíš,to je to jediné,co tu před­vádíš­,uráž­ky..­..as­poň víme,co jsi zač

ararat
08. 02. 2015 08:03

ararat
07. 02. 2015 21:22

tasshi....já a svatá? to jsem nikdy nebyla a ni nechci být za svatou a koho jsem tady rozeštvala proboha,kde jsi to zase vzala,že ty trpíš schízou už...a že mi nikdo nevěří srdíčka?...co to proboha zase meleš,ty jsi hloupá,já přeci nic takového nepotřebuji,mě to fakt jedno kdo mi co věří nebo nevěří,ty to tady žereš,to je tady celý tvůj život,máš chodit do fitka a chodit na diskotéky a tak jak se mladí baví a místo toho tady sedíš a staráš se o drby jak stará panna asi bys potřebovala protájnout komín,aby jsi se zklidnila.

prasulka
08. 02. 2015 00:45

Každého tu jen urážíš,nazýváš závistivcem a hlupákem,proč sem tedy chodíš a čteš to tu.Diskutuj na dané téma a k obsahu v článku a nenapadej tu diskutující,vybíjej si svoje mindráky jinde a jinak!!!!

bella.
08. 02. 2015 21:05

prasulka

prasulka
08. 02. 2015 00:43

esně tak,nás tu napadá,že diskutujeme k obsahu článku a ona nás za projevení názoru přímo kamenuje a úplně se v tom vyžívá...pak kdo je zakom­plexo­vaný­....­....­...

ararat
08. 02. 2015 08:01

chudinko běž si stěžovat,ale neplakej u toho

bella.
08. 02. 2015 21:04

prasulka

ararat je navíc neskutečně sprostá až oplzlá, někdy mi přijde, že má podivné záchvaty, nadává lidem jakoby z cesty a mimo mísu

prasulka
06. 02. 2015 17:41

ararat:Mýlíš se,ten,kdo je soudný a uzná,že na hraní,či zpívání nemá,tak se před kameru necpe,na rozdíl od nesoudné Ivany G.

mandat
06. 02. 2015 18:54

Presne tak. Je to take vina Mistra. Mel byn ji servat a zabrit doma. Poridila si dve zkumavkove deti,tak at se o ne stara.

ararat
06. 02. 2015 21:27

mandat ty jsi zuřívý,ty jsi nějaký zlostný na svět co?..bohužel musíš žít život takový jaký žiješ a musíš nadávat na všechno kolem sebe,ale dej pozor ať se z toho nezblázníš,nestálo by ti to za to

prasulka
08. 02. 2015 00:42

ararat
06. 02. 2015 21:24

prasulko,já nechápu o co vám jako jde,je to směšné,přeci když se na ni nechci dívat tak se na ni nedívám,máš možnost výběru,mě to příjde směšné jak to žerete,jak by šlo snad o život,to celé vyznívá,jak všichni zuří že se má dobře a vy musíte tady sedět a jenom nadávat a urážet,je to stupidní a směšné a trapné,nemusí se lidem všechno líbit,ale nikdo nemá právo ji urážet,co jste to za sortu lidí,třeba kritizujte také máte právo na názor,ale nadívat za sklem monitoru je zbabělé a směšné,takže by lidé měli býti soudnými..v lidech je tolik zloby,že se to nedá ani uvěřit co se z lidmi děje,jsou agresívní sprostí,závistiví a nepřejícní a tak srší ze všech stran síru,jenom aby ublížili a měli z toho radost ...horší jak děti.

prasulka
08. 02. 2015 00:40

Bože můj,nejde nám o nic jiného,než o to,že IG není soudná a cpe se tam,kam nepatří,toť vše.Jsme totiž na diskuzi,co žeTi neustále uniká,není to o nenávisti,je to projevení jen názoru.Ty máš svůj,já Ti ho nevymlouvám,tak mě prosím,ponech ten můj a nepiš nesmysly!

prasulka
08. 02. 2015 00:41

A nenapadej tu neustále lidi za jejich názory,stejně to nezměníš.

ararat
08. 02. 2015 08:00

proč jsi také omezená,koho jsem tady napadla povídej,tebe nebo koho a jak to vypadá takové napadání umíš to alespoň popsat?

ararat
08. 02. 2015 07:58

ano prasulko? že ty tady diskutuješ? a víš jaký je rozdíl mezi diskuzí a pomluvou a urážkami? Dle tvého sdělení nevíš,protože diskuze je že máš třeba jiný názor a přitom nikoho neurážíš,ale hnusný pomluvy a vnucování že je někdo soudný či nesoudný,je lidská blbost tohle psát na diskuzi bulváru a v tom určitě nejsi soudná zase ty.

bella.
08. 02. 2015 21:01

prasulko
ono taky jde o to , jak jsou soudní ti okolo Gottky, např. Olšovský, Šíp,Michal David , šéfka PRIMY atd.Mně se zdá, že kvůli jménu Gott jsou všichni esteticky slepí, hudebně hluší . Co se týče Gotta, to už je kapitola sama pro sebe

ararat
07. 02. 2015 21:17

prasulka
v pohodě ale tak je potřeba ji to říci do očí a né ji zbaběle pomlouvat tady na bulváru,a řekni ji třeba že ty bys to chtěla zkusit,že bys to uměla třeba lépe já nevím

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.