Kriticky nemocný Gross už nechodí: Přinesli ho, aby ještě viděl dcery... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Kriticky nemocný Gross už nechodí: Přinesli ho, aby ještě viděl dcery...

Není žádnou novinkou, že se expremiér Stanislav Gross (45) potýká se zhoubnou amyotrofickou laterální sklerózou. Pacient trpící touto chorobou se obvykle nedožívá déle než pěti let od jejího ataku. Podle aktuálních informací se Gross bohužel potýká s dalším stadiem nemoci a bez pomoci už ani nechodí. Přesto se na veřejnosti objevil.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

prroud
01. 01. 2015 11:37

Stastny lidi

vemari
01. 01. 2015 11:33

No tak takovou tu nestisnenou svobodu velka zeme hodne mista ma's jiny pocit.jak si na to zvyknes pak se ti v mensim prostoru hur dycha. Ze zacatku jsem Mela pocit nedostatku lidi kdyz jsem odesla do ameriky a ted kdyz jedu do cech mam pro zmnenu stisneny pocit.mesic je OK ale delsi doba a zacla mi chybet takova ta volnost divokost.travili jsme nejaky cas na aljasce cestovali jsme proste nadhera .my se nachazime na severni strange ameriky.sice bydlime ve meste ale vyjedes z mesta a mas hory jezera a divocinu

prroud
01. 01. 2015 11:27

vemari,prehled mam,ale je to smutny,co kolem sebe vidim.Chybej tu vlastenci,ne nackove,ale vlastenci,vsude kam se podivas,chybej.

prroud
01. 01. 2015 11:25

Amerika si sama vybrala,respektive jeji elity,doplacej na posluhovani Izraeli a Anglii,Sionu,kdyby misto sily pouzivali hlavu a spravedlnost,nikdy by k tomuhle nedoslo a svet by zil uz davno uplne jinak. Moc a penize maji za nasledek nenazranost a ztratu moralky.Rozdel a panuj.

vemari
01. 01. 2015 11:21

Prala bych si to ty tam ted jsi mas vetsi prehled nez ja pres internet .

prroud
01. 01. 2015 11:21

Kazdej ne vemari,ja vydelal a zmizel do Wisconsinu,do divociny,tam mi bejvalo nejlip,to mi tady chybi,ten klid,lov a zivot s prirodou podle jejich zakonu.

vemari
01. 01. 2015 11:19

Jiste ze Jo spousta mest je v bankrotu ze sveta prichazi mene a mene penez,baraky se prodavaji pod cenou lide zde nemaji na splatky na pujcky.ziji tady mam tu rodinu deti ale popravde nikdy se mi moc nelibilo jak svym zpusobem vykoristovali jine zeme jak je ekonomicky zruinovali a jak do vseho strkaji cumak.na tom celosvetovem bankrotu maji svuj lvi podil.

prroud
01. 01. 2015 11:19

Nastesti si uz cim dal vic lidi uvedomuje tu zradu systemu a okultni moc penez,svet se zacina menit,na my gusto moc pomalu,ale zacina.

vemari
01. 01. 2015 11:13

A kazdy se zajima o kazdeho kdo co si koupil atd.ale opravdove hodnoty cloveka je moc nezajimaji a to je ten problem.to je to smutne.

prroud
01. 01. 2015 11:11

Samozrejme! Vsude chleba o dvou kurkach,jen nekde se za vejplatu zije a vychazi podstatne lip.Jenze v Americe to bylo a je na ukor ostatniho sveta,to pomalu konci a je to zatracene znat.

vemari
01. 01. 2015 11:09

Vis co je problem?ze lide nedrzi PRI sobe dokaze je rozdelit I hloupa popelnice ktera buds kousek precuhovat na sousednim pozemku budou se hadat a rvat.neni tam uz prakticky zadna tolerance ,zadne opravdove pratelstvi Jen nenavist a zloba a cim Vic touzi po penezich a po majetku Tim je to horsi!!!

vemari
01. 01. 2015 11:03

A spousta lidi si mysli ze v americe litaji pecene kurata zadarmo ale to absolutne neni Pravda aby clovek mohl slusne zit musi take hodne pracovat.

vemari
01. 01. 2015 10:56

Tak v tom ma's naprostou pravdu.vetsina lidi v cechach so nevazi ostatnich a ani sami sebe Jen honi penize a jak rychle zbohatnout a veskere ostatni veci jsou vnivec.bohuzel!!!

prroud
01. 01. 2015 10:54

Od 9.11. a vstupem na internet se mi tam zmenil zivot naprosto naruby,zacal jsem chapat a hledat..........

prroud
01. 01. 2015 10:52

Alespon ti kolem Chicaga ;-)

prroud
01. 01. 2015 10:50

Vim o tom vemari,nejsem dlouho doma,zato ale uz naporad,doufam.Kez by se vratilo ze sveta vic lidi se svejma zkusenostma,tahle zbidacela a rozkradena zeme bez moralky to potrebuje jako sul! Nevidim snahu zdejsiho "stada ovcanu" se osvobodit a stat se obcanama kterejm na vlastni zemi zalezi.Videj jen prachy a celebrity,nevazej si sami sebe a maji vecnej strach,presne jak kaze system.Proti tomu se i Americani doma branej spis,nez nasi tady.

vemari
01. 01. 2015 10:23

A ja to verim ze jsi tu zil ale spise jsem se tazala jestli jsi tu zil jako clovek ktery ma rodinu vychovaval tady deti atd.a take v Jake dobe.

vemari
01. 01. 2015 10:19

Za poslednich par let se to tu dost zmnenilo ale k horsimu a ekonomika na nule hlavne v mensich mestech.

vemari
01. 01. 2015 10:17

No verim ze Jo ,ale ver ze ROK od roku je to tady silenejsi Vic a Vic.a nektere zakony zde jsou mi k smichu ale co mne nejvice zarazi jsou zakony zde o detech .ten kdo si tu neco vybudoval v minulosti ma obrovskou vyhodu nez v teto dobe.

prroud
01. 01. 2015 10:09

Zil jsem tam a pracoval 12 let,to by mohlo na poznani lecceho stacit,co rikas,vemari? ;-)

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.