Jmění Adamovské a manžela: Štěpánkovi spadlo do klína 32 milonů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. května 2024

Dnes je Den vítězství, zítra Ctibor

Jmění Adamovské a manžela: Štěpánkovi spadlo do klína 32 milonů!

Není třeba se dlouze rozepisovat o tom, jak úspěšní jsou manželé Zlata Adamovská (55) a Petr Štěpánek (65). Kromě hraní jsou majiteli několika nemovitostí a herečka má dokonce významný podíl v jedné firmě. Nicméně právě díky šikovnému prodeji nemovitostí si herec Štěpánek přišel na pěkný peníz.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
10. 10. 2014 08:24

prosím Vás ,všichni jsme žili v té době a každý z nás měl z komunisty něco společného,jak do plusu tak do mínusu,soudit někoho po 25 letech po pádu komančů mi příjde už jako blbost,neměl to jednoduché,páč jeho zesnulý bráška byl emigrantem a byl možná rád že hrál,jako herec mi nevadí ani jako člověk...už nikoho nebaví řešit kdo byl či nebyl komunista..to už nikdo nezmění a je už zbytečné dmýchat emoce....a hrát umí a pokud vy ho neuznáváte je vaše věc a váš názor a já to pouze respektuji.

beladona
12. 10. 2014 12:15

ararat

v tom případě zacpi pusu takovýmu Štěpánkovi, Kubišové atd atd. Všem chudinkám, který z toho dodnes žijou a vytahují to oni, ne my.My jen reagujeme a opravujeme jejich velmi opravené verze, protože si to leckdo pamatuje tak, jak to skutečně bylo.
Ono už tak stačí, jak tendenčně jsou upraveny dějiny na některých školách.

ararat
12. 10. 2014 15:38

beladona

proč bych to dělala,každý z nás má své zkušenosti..jsou odlišné,ale to ještě neznamená,že budu dávat někoho na pranýř,jejich minulost z dob komunistů znáš jen z médií a nikdo a tím pádem ani ty nemáme právo soudu bez talárů..neotravuj tím tady vzduch

trkic
09. 10. 2014 09:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dzery
09. 10. 2014 11:18

Komouši se dovedli o sebe postarat.

petrmetr
09. 10. 2014 13:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

beladona
12. 10. 2014 12:19

trkic
ano to je pravděpodobné.
Ale takhle dohodla byt pro Brejchovou v Nerudovce, druhé nejdražší ulici v Praze i Švorcová.
Brejchová po bytě skočila hned, po 1989 Švorcovou pranýřovala.
Švorcová byla za života ta věřící komunistka, hodně lidem pomohla, sama žila skromně.Co vím, nikdo nevzpomněl, že by ublížila.
To je život.

egyptanka
09. 10. 2014 09:32

Když se lidé na ty *** - jak Vy říkáte dívají,tak je vše v pořádku. Já jim ten úspěch i peníze přeji. Nedělají podvody a nekradou,na rozdíl od jiných. Takže je vše OK.

ararat
09. 10. 2014 10:27

..přesně tak

hgfcf
09. 10. 2014 12:44

Egyptanka to jste jedna z mála a tím se k vám přidávám .Zde ve fórech seto každý den hemží závistivými šašky i plačky .Přitom by si mněli uvědomit že jejích osud je v jejích rukou a ne v něčem jiném .Každý má možnost se nějak projevit na trhu práce v jakékoliv formě .Ale plakat nad svým s packaným životem zde na fóru nemá vůbec žádný smysl a už vůbec ne odsuzovat jejích finanční úspěch a tím zajištění i vlastního bití jakkoliv druhé jenom proto že jsou ve svém životě šikovnější , úspěšní , pracovití . Jde o to se v být ochoten jít do různých rizik a ukázat co ve mně je .Chuť něco dokázat .Tyto typy lidi jsou jistou brzdou k rozvoji k dobrému fungování české společnosti .Za minulého komunistického režimu mněli ti co furt fňukají od režimu v sugerováno že vše co jim režim dává mají zadarmo jenomže skutečnost byla jiná a to vtom že vše si platili ze svých daní a na co nestačili daně tak se jelo na dluh tehdejšího Československého státu a to pokračovalo prohlubováním zadluženosti i vládami po pádu komunistického režimu .Nemluvě o tom že v těch vládách byli a stále jsou nalezli komunisté co po revoluci převlekli kabáty .Ti se dostali k těm pro ně nejlepším majetkovým i příležitostem přes kontakty které mněli už zdob dřívějších .Komunistický režim vlastně nebil svržen definitivně ten tu u nás bují skrytě v jiné podobě .Mněli bychom se s tím už definitivně vypořádat abychom jeli směrem k lepšího rozvoji naše jinak krásné české zemně dělat vše proto abychom se tu mi všichni Češi mněli líp a nevraceli se stále spět do minulosti která nám jen bere tu chuť něco dokázat a vůbec nějak fungovat .Ještě bych chtěl dodat že sám pocházím z alkoholické rodiny čili díky těmto rodinným poměrům jsem mněl dost těžké se prosadit ale přece se jenom podařilo jsem podnikatel 18 let nevlastním konta plná peněz a možná nikdy vlastnit nebudu ale to není důvod k tomu abych záviděl těm co mají v životě více štěstí i schopnosti .Svému podnikání jsem plně oddaný protože je zároveň mým koníčkem a při

hgfcf
09. 10. 2014 12:49

( pokračování textu na reakci Egyptanka ) a přináší radost těm nejmenším což je pro mě důležité po mnohá stránkách pracuji 24 hodin denně bez nároku na spánek bez nároku na vlastní auto ze 150 kg vybavením každý den převážím vlakem vše co na dětech vydělám dávám do provozu živnosti a nových kouzelnických rekvizit takže si tím zajištuji i budoucí pracovní příležitosti .Pokud bude zde doložit nějaký důkaz že si zde nestřílím s diskutujících muže se podívat na můj FACEBOKOVÍ profil JAN ADAMEC v sekci fotky a videa jsou částečné důkazy jak se stým vším peru a bavím . Lidé by mněli být úspěchem druhého motivování k tomu aby dostali chuť něco vyzkoušet obětovat i dokázat a ne propadnout k věčnému pesinyzmu k zbytečné závisti a nenávisti k úspěšným lidem . Jan Adamec ze Znojemska .

bum-bac-bum
09. 10. 2014 15:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

beladona
09. 10. 2014 12:50

hgfcf

než příště budeš takto epickej, přečti si o Petru Štěpánkokvi a o tom, jak se stranickou knížkou šel z role do role ( pravda ucajdaných princů, ale on na víc nemá).A protože čert vždy s..re na stejnou hromadu, holt je bohatej.To mě ale nezajímá.
Umělecká činnost Adamovské je trapná, nemá zapotřebí hrát v těch kravinách!Oni si totiž i ti úplně mladí herci vybírají a cíleně se těm sr.. ám vyhýbají,

petrmetr
09. 10. 2014 13:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
10. 10. 2014 08:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bum-bac-bum
09. 10. 2014 15:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
09. 10. 2014 15:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hgfcf
09. 10. 2014 16:28

Vydělal jsem si i 17.000,-Kč ( za 4 kouzelnická představení kde bylo 300 dětí k ním sem musel vyrobit objednaných 700 ks zvířátek z modelovacích balonku od 160 hod do 07:30 hod ) a to nejsem žádný zloděj ani filmová hvězda když mám štěstí vydělám si i 8000,- za den někdy i víc .Je to o tom když jsi v něčem dobrý a děláš svojí práci kvalitně tak ti lidi rádi zaplatí a rádi si tě znovu pozvou ale to ty vůbec neznáš a ani nikdy asi nepoznáš jsi dost lína nato se k tomu dokopat aby si vůbec něco takového poznala .Takže o hlouposti druhého být tebou bych byl velice opatrný .Rozdíl jen mezi mnou a například hercem je že zatímco tyto moje výdělky nejsou mojí výplatou ale hrubou tržbou ze které musím platit mnoho věcí co se týče provozu živnosti , povinné odvody na zdravotní a sociální pojištění , daně s příjmu fyzických osob , investice pro zajištění budoucích příjmu mého zaměstnání .Zatímco herec s toho platí pouze povinné odvody na zdravotní a sociální pojištění , daně s příjmu fyzických osob odpadají u tohoto druhu podnikání investiční výdaje už proto že například u natáčení seriálu používá filmových rekvizit , kostýmu , líčení jde na vrub filmové produkce .Herec zaměstnán v divadle dostává měsíčný plat a netýkají jeho opět investiční výdaje do divadelních kulis , kostýmu atd .Je třeba ještě rozeznat druh herce který pracuje tak zvaně na volné noze který tak má o něco víc výdajových položek někteří tito herci mají i investiční .Jan Adamec ze Znojemska

prroud
09. 10. 2014 16:24

"....tak se jelo na dluh tehdejšího Československého státu a to pokračovalo prohlubováním zadluženosti i vládami po pádu komunistického režimu ....." tak tohle mohl napsat jen nesvepravnej blazen!!!!!!!! Zadluzeny jsme ted!!!! Driv dluzili naopak nam,cim to asi mohlo bejt ty hvezdo?!!!!

smazan_20150109
11. 10. 2014 08:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.