Manželka milence Absolonové: Chtěl se mnou dítě! O Monice jsem se dozvěděla z novin! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Manželka milence Absolonové: Chtěl se mnou dítě! O Monice jsem se dozvěděla z novin!

Stačí jedna zpěvačka a osmileté manželství půjde před rozvodový soud. Vztah Moniky Absolonové (38) s ženatým hokejistou Tomášem Hornou (33) zřejmě nebude tak růžový. „Není pravdou, že poměr trvá několik měsíců, jak prezentuje paní Absolonová, neboť ještě v srpnu tohoto roku manžel moc stál o druhé dítě,“ svěřila exkluzivně deníku Aha! hokejistova manželka Jitka Hornová (33).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

erene
04. 10. 2014 11:51

Manželka milence Bartošové a teď Absolonové !

erene
04. 10. 2014 11:48

Aby nedopadl jako Rychtář !

erene
04. 10. 2014 11:46

„Není pravdou, že poměr trvá několik měsíců, jak prezentuje paní Absolonová, neboť ještě v srpnu tohoto roku manžel moc stál o druhé dítě,“ To je naivka,rádoby chtěním dalšího dítěte právě nevěru maskoval ! Jako třeba Krajčo,Štěpánek a další - ti taky tvrdili,že chtějí první nebo další dítě,v domě kdy dávno manželku podváděli !

liliza
04. 10. 2014 13:38

Ne vždycky to tak musí být, že chlap maskuje nevěru dítětem! Nejednou se Tomáš a to veřejně vyjadřoval k tomu, jak báječné období s manželkou právě prožívají a jak moc by si přál druhé dítě..., myslíte si, že kamarádům v hospodě bude vykládat takové věci, když v tu dobu prožíval v podstatě druhé líbánky??? To bylo ještě v srpnu!!!! Kolikrát ste je mohli potkat ruku v ruce, v obětí a šťastné.... Takový herec a tak rafinovaný Tomáš opravdu není. Nene

defakto
04. 10. 2014 10:32

...... jestli za něj Absolonová zaplatila dluhy, on si to u ní zase "odpracoval" a jsou si kvit !
...... kdo ví jak to všechno bylo, at si dělají co chtějí, jen mi je líto Hornovy dcery, je v tom nevinně a asi příjde o svou rodinu .

radkapatka
04. 10. 2014 10:21

Manželka se mě líbí.řeší to rázně,vidí,že s takovým blbem akorát ztrácí čas a je vidět,že chlapec se rozvodu hodně lekl.Myslím,že s Monikou to nebude tak růžové,jak to ona prezentuje!

liliza
04. 10. 2014 10:31

Moje řeč

vlaku
04. 10. 2014 10:16

To co dělá manželce, bude aplikovat i u té ujeté Absolonce. Ona fakt má mozek půl pod hlavou. Drakula ji to tam pořádně roztáhl, tak si hokejista musí dávat tužky do uší, aby tam nezahučel celý.

mariama
04. 10. 2014 09:57

Pani Absolonova bude asi dost hloupa a naivni. V jeji prospech nehraje ani fakt, ze nestarne dobre. Jeji rysy tvrdnou a za par let bude vypadat jako carodejnice - uz ted jsou tam znatelne naznaky. Chapu, ze touzi se usadit, ale za takovou cenu a s takovym typkem, kteremu z oci kouka frajerina a nespolehlivost??? Hloupa je tu Absolonova a podvadena manzelka dela dobre, ze podala rychle zadost o rozvod. Jen byt ji, do bulvaru bych nic netroubila.

akublender
04. 10. 2014 09:51

Absolonovou? To už je lepší být sám.

trkic
04. 10. 2014 09:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dievcatko
04. 10. 2014 09:29

Pripomina mi to podobny pribeh jednej oddanej manzelky(neskor exmanzelky) a znameho sportovca.Ale ked casom zistil,ze urobil chybu,tak si to hodil.P.Horna na to tiez pride,len aby nebolo tiez neskoro...

robin5
04. 10. 2014 09:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

domino22
04. 10. 2014 09:25

manželka je stokrát hezčí než absolonka. Absolonka je fakt stará vyžilá čarodejnice, nenažraná..

radkapatka
04. 10. 2014 09:13

Moniko,jak seš stará,tak seš blbá

defakto
04. 10. 2014 09:02

...... Absolonka bude zanedlouho hrát tak akorát staré čarodejnice !

honza54
04. 10. 2014 07:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ljubaa
04. 10. 2014 07:04

Bohužel chlap to tak má, doma vrká a vedle si užívá. Jen pan Horna si myslel, že to zůstane na bázi večer do baru, pak si užít a domu. Ted mu to připadá moc rychlé, protože paní Absolonová tlačí na pilu a rozkrákorala to všude. Což chápu reakci manželky, že to asi už snášet nechce....Každý svého štěstí strůjcem se říká....

janapi
04. 10. 2014 08:38

Ano-připadá mu to moc rychlé-ale ze strany manželky! A ta by musela být padlá na hlavu-kdyby jenom čekala s rukama v klíně. A Monika by měla od něj dát ruce také pryč-vždyť jí lhal a dle zpovědi p. Hornové - takovýto úlet není poprvé.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.