Klus na Slavíka kašle: Nechci ho! Není mi v té společnosti dobře... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Klus na Slavíka kašle: Nechci ho! Není mi v té společnosti dobře...

Odmítá soutěžit o Českého slavíka! Zpěvák Tomáš Klus (28) vyzval své fanoušky prostřednictvím deníku Aha!, aby mu neposílali hlasy! Raději ať zašlou DMS zprávu na dobrou věc!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mirkazam
15. 09. 2014 13:31

To, že zlatý slavík stojí za prd nám nemusí hlásat ta nula Klus.To je prevence, že by po něm pes neštěkl..Na co si ten náfuka hraje ?? Jako zpěvák nula, a to jeho umístění ve slavíku v minulosti mají na svědomí puberťačky. Protivný ješita,který může hrát tak v pohádce,a to ještě už jenom krátkou dobu,než se zprotiví i tam....

sugarbitter
15. 09. 2014 18:08

Znáte ho osobně? Na mne rozhodně ješitně nepůsobí, to spíše ":Mistr". Mnoho lidí ještě ani dnes nechápe K.Kryla, a to se samozřejmě odráží v našem stavu spoelčnsoti, jak jsem velmi upadli. Ten listopad 89 ztratil svůj smysl. je to morálně stejné,.ne.li horší.

fizi
15. 09. 2014 22:17

Díky.

sugarbitter
15. 09. 2014 18:05

Jenže každý nehlasuje a prababičky už vůbec ne, takže hlasuje jen určitá skupina jednodušších lidí, spíše mladších. Tuto anketu založil Mladý svět, ale tehdy to bylo o něčem jiném, dnes je to jen paskvil původního. Klus je člověk na určté výši a ne maniak,který musí vyhrávat, ale zároveň ho musí až urážet, když se takovéto šaškárny úřastní. Předpokládala jsem, že po posledním provedení Slavíka řekne elegantní zbohem..

sugarbitter
15. 09. 2014 18:05

Jenže každý nehlasuje a prababičky už vůbec ne, takže hlasuje jen určitá skupina jednodušších lidí, spíše mladších. Tuto anketu založil Mladý svět, ale tehdy to bylo o něčem jiném, dnes je to jen paskvil původního. Klus je člověk na určté výši a ne maniak,který musí vyhrávat, ale zároveň ho musí až urážet, když se takovéto šaškárny úřastní. Předpokládala jsem, že po posledním provedení Slavíka řekne elegantní zbohem..

fizi
15. 09. 2014 22:16

sugar­bitte­re,klo­bouk dolů

honzina
16. 09. 2014 07:22

perfektně napsáno, absolutně s vámi souhlasím a mám naprosto stejný názor!!!!!!!!!!!! (Y) (Y)

prroud
16. 09. 2014 10:21

Nesrovnavej nesrovnatelny! Gott(mistr) a Klus(kdosi) jsou dva pary bot,jeden umi,druhej neumi.To je jak srovnavat malire pokoju s atomovym inzenyrem

milrena
16. 09. 2014 21:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fizi
15. 09. 2014 12:24

Vůbec se mu nedivím,o ty naše podplacené VIPky stojí jen ti,co si na ně taky hrají.

hejhej
15. 09. 2014 12:49

fizi:
Zlatý slavík není o zpěvu, jinak by vítězila V.Špinarová a ne Bílá.

ochcallis
15. 09. 2014 13:14

co Špinarová? Věra Nerušilová by měla vyhrávat to je unikátní světový hlas

prroud
16. 09. 2014 00:14

A to jste jeste neslyseli me!!!!

sugarbitter
15. 09. 2014 18:15

Tedy o sympatiích? Ale já jsem nikdy žádný hlas nikomu neposlala ikdyž mám někoho ráda, a zasloužil by si to. Takových nás bude většina....A to je spíše normální, než ten hlas ze zvyku posílat. Devalvace Slavíka, stejně jako volby Miss, kdy také většinou nevyhrává ta nejlepší.

petardioni
15. 09. 2014 14:17

Klus je písničkář, a to, že se dobře umístil v popovém Slavíkovi, je obdivuhodné, nepodařilo se to nikdy ani Nohavicovi. Pochybuji, že by to bylo zásluhou pubertaček, byla jsem na jeho koncertě, kde jsem já, skoro padesátiletá, nebyla zdaleka nejstarší, byli tam lidé opravdu všech věkových kategorií a moc dobře se bavili. Klus na podiu navíc umí navíc náležitě využít své herectví. Ale přiznávám, že mě osobně nejvíce oslovil svými texty, které jsou ve velké většině excelentní.

sugarbitter
15. 09. 2014 18:11

Ano, a takový K.Gott si nesloží vůbec nic sám. Z toho hlediska se mnoha jiným, kteří si skládají a přesto se nikdy nedostali na první tři stupínky, dost křivdí. Jenže opakuji, hlasuje stejný typ lidí a výsledek ankety o kvalitě ani o všeobecné oblíbenosti příliš objektivně nevypovídá.

mirkazam
16. 09. 2014 07:15

Tak co se týče textů,tak možná pro vás jsou ,,excelentní",ale na mě působí spíš jako dělané pro efekt pro naštvané lidi s momentální situací,a to je hodně laciné a působí falešně. Hraje si na Kryla,ovšem ve srovnání s ním je nula.Ovšem každý máme jiný vkus......

milrena
16. 09. 2014 21:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.