Otevřená zpověď českých hvězd: Proč jsme nikdy neměly děti! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Otevřená zpověď českých hvězd: Proč jsme nikdy neměly děti!

Nikdy v životě neuslyší oslovení „mami“ od človíčka, kterému daly život, nikdy se nedočkají vlastních vnoučat. V českém showbyznysu najdeme dámy, které nemají vlastní děti. A rozhodně jich není málo. Důvody jsou dva: některé daly přednost kariéře, ostatní děti nemohly mít kvůli zdravotním problémům. Kdo na jaké straně stojí? Jak vnímají svou bezdětnost dnes a která s odstupem let lituje, že jí osud nedopřál stát se matkou?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

beladona
25. 08. 2014 00:47

Řekla bych, že je na každém jestli dítě chce, nebo ne a ostatním je do toho houby.jenže u nás se to tak nenosí a často se ty ženské cítí v očích ostatních jaksi provinile, protože je takový úzus, že rodit se má.
Jediné, co mě štve jsou leckdy ta vysvě­tlová­ní.Vys­větlo­vat nic
n e m u s í !
A tak pí. Maciuchové např.já vůbec nevěřím.Žila s Adamírou, ten byl ženatý a starý.Bůh ví jak to bylo.Jak říkám, vysvětlovat nic nemusela. Zbytku fandím, že se nebojí říct děti jsem nechtěla-tečka.

dandova
25. 08. 2014 09:54

eremita
24. 08. 2014 22:59

Kdo děti programově nechce je cennější než ti, co si jich pořídí kupu a neumějí nebo nechtějí se o ně postarat A že takových pseurodičů je hodně. Paní Jurinová asi dlouho váhala, když otěhotnět plánovala okolo 40., a co čert nechtěl, zrovna životní příležitost v podobě Novy....

kllarina
24. 08. 2014 22:05

Mit nebo nemit deti je rozhodnuti kazdeho z nas. Je nesmysl je odsuzovat, protoze maji jiny nazor. Navic- je to kazdeho soukroma vec. Ja doma nechci zadna zvirata, deti a prace staci. Pokud me za to nekdo odsuzuje, je to jeho problem,,, on muj zivot nezije. A stejne to je s zenskymi jako Janu a Janku! Je to jejich vec a jen jejich a jejich manzela. Nikomu z nas,do duvodu proc ano nebo ne, nic neni! Muzete mit svuj nazor, ale nic vic. Nezijeme jejich zivot a starosti, tak jako oni neziji nas. Kazda zena si muze rozhodnout sama, zda matkou bude nebo me. A ten komentar, tusim chlapsy, ze zeny, co nechteji deti chteji akorat TO- to si dle pana kazdy chlap uziva jem za ucelem poceti ditete?? pobavil

illis
24. 08. 2014 20:59

"Navíc jsem poraněná z dětství, protože jsem z rozvedeného manželství.“ Alibismus nebo naivita a hloupost . Kdyby tahle uvažovali všichni, kteří pochází z rozvedeného manželství rodičů, tak brzy vymřeme. To je tak stupidní důvod jako celá Petra Janů. Podobně se vyjádřila i Heidi Janků, zase směšné důvody, navíc šla na interrupci. Ale to o ní bylo známé, takže nic nového. Prostě byla přednější kariéra. Jediná Hana Maciuchová té skutečnosti litovala, ale prostě zdravotní důvody jsou zdravotní důvody, což u Janků a Janů to zdravotní důvody asi nejsou .

kraken666
24. 08. 2014 23:12

Ty si u nich uklízela haj-zly ,že seš tak informovaná ty vylízaná makovice?

1pravda1
24. 08. 2014 19:29

Děti jim nechybí, protože je nemají a neví, o co se v životě okrádají, mateřská láska je opravdu velký cit, který otevírá srdce ženy. Stát se matkou je velký dar a člověk, který to nezažil, tak to prostě není schopen pochopit. Já jsem například nikdy neměla psa, nechci ho, nechybí mi, chci si o víkendu přispat, vrátit se kdy chci, a ne se ráno třeba v dešti tahat ven venčit. Ale je spousta lidí, kterým by pes prostě chyběl. Některé zkušenosti jsou nepřenosné, to člověk musí zažít.

illis
24. 08. 2014 20:59

1pravda1

kllarina
24. 08. 2014 18:07

Nechapu, proc Vas tolik pohorsuje rozhodnuti zeny nemit deti?! Ac mam doma dva kousky, tak je plne chapu. Vybraly si jiny zivot, zivotni styl a byly natolik zodpovedne si priznat fakt, ze s ditetem by to neslo nebo neslo natolik, aby se mu 100% venovaly. Uz tohle je velmi vyzrale rozhodnuti! Kdyby takto uvazovala kazda, tak je minimalne 15% deti v detskych domovech mene a dalsi velke procento by nehlidala babicka, teticka ci au-pair! Tak co je horsi? Borhyova si streli dite druhe a starejte se nekdo, at neprijdu o kreslo. Kritizovat nekoho za zodpovedne rozhodnuti "v privatnim" zivote mi prijde detinske.

1pravda1
24. 08. 2014 19:32

V dětských domovech jsou především ciká-nské děti a jejich matky času dost!!! Např. Jurinová, co je to za výmluvu - seděla na zadku deset dní v měsíci, fakt nenahraditelná kariéra. Ovšem horší je, když z bezdětného manželství manžel odejde a ihned si založí rodinu s dětmi, to pak ženě po padesátce opravdu není do smíchu.

illis
24. 08. 2014 21:01

1pravda1 . Také to znám ze svého okolí.

honza54
24. 08. 2014 18:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

baronessa
24. 08. 2014 16:57

Čemu se divíte? Některé profese potřebují bezdětné lidi. Není tomu dávno - za první republiky se třeba učitelky NESMĚLY vdávat a zakládat rodinu. Pokud si zvolily tohle povolání, zvolily si osamělý život. Ale dětem ve třídě se mohla věnovat naplno.

lepabrena
24. 08. 2014 22:35

V tom se ohromně mýlíte - nejen učitelky, ale všechny ženy, které pracovaly ve státních službách- tedy i např. poštovní úřednice se nesměly za Rakousko-Uherska vdát. To ale bylo zrušeno za 1. republiky a proti tomuto zákonu- jinak zvanému celibát učitelek- bojoval i T. G. Masaryk i za pomoci československých feministek- např. senátorky Plamínkové, která byla později popravena fašisty. Po vzniku protektorátu začaly platit německé zákony na území Čech a všechny vdané státní úřednice byly okamžitě propuštěny. To se změnilo znovu po porážce fašismu. Domnívám se, že v dnešní době, kdy muži nechtějí živit své děti natož svojí ženu a každé druhé manželství končí rozvodem, přičemž počet uzavřených manželství na počet obyvatel je nejnižší za posledních 100 let, kdy se vede statistika a lidé spolu nejčastěji žijí nesezdáni, by měl stát a obce vytvářet podmínky, aby ženy mohly mít děti a přitom pracovat a vydělávat. Sám Masaryk byl feminista a jméno Garigue převzal po své manželce, které celý život pomáhal i s pracemi v domácnosti,

vuhp
24. 08. 2014 16:32

Heidy Janků a Petru Janů , nemusím. Staré ženské a dělají ze sebe mladice. Směšné.

mrdounberlusconi
24. 08. 2014 19:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

honza54
24. 08. 2014 16:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mirkazam
25. 08. 2014 08:14

necekany_vystrik
24. 08. 2014 15:51

obyčejné vystresované kariéristky, které si myslel, že rok bez práce jejich kariéru zničí ....

mrdounberlusconi
24. 08. 2014 15:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.