Měsíc od sebevraždy Ivety Bartošové (†48): 7 klíčových věcí, které nám tají! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Měsíc od sebevraždy Ivety Bartošové (†48): 7 klíčových věcí, které nám tají!

Přesně před měsícem zpěvačka Iveta Bartošová ukončila svůj život pod koly jedoucího vlaku. Jenže otazníků kolem její smrti neubývá! Tady je 7 největších z nich!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

foxlova
29. 05. 2014 12:06

jo, mám bujnou fantazii...a právě proto vim, že existuje způsob, že se to dá zařídit ...i kdyby ho měl Pepek u nohy na vodítku
To jako myslíš, že Standa zobe a zobe preparáty....to neee, i když třeba ho baví být v rauši a některé léky jsou návykové, to je pravda Pamatuj na jednu větu, která platí u všeho a jsou na to pohádky, kde je dobro a zlo ...Kam čert nemůže nastrčí ženskou. Mne tak štval Paroubek, že ani na Mars nechtěl...nedal se "setřelit" z politické scény...pak přišla krásná, mladá překladatelka a bylo po Paroubkovi...hurá ...a teď náhodou neřeší se pád vlády, kvůli té Nagyové??? Pan Nečas jako pan "čistý" a podívej, co s ním dokázala šlehačka na zdi, chápeš mne ...ale fakt se mi nechce nic vymýšlet, nejsem kontrarozvědka )))))

jenda_benda
29. 05. 2014 12:15

Já jsem nenapsal, že Standa něco zobe, ale že si ho Pepa hlídá. Pokud vím, Standa s ním i bydlí. A ženskou nemá kde vzít, když je pořád jen s Pepou!

foxlova
29. 05. 2014 12:27

jendo_bendo: asi ti na chvíli půjčím moji fantazii, aby si věděl...že všechno jde...jen se musí chtít a myslet

jenda_benda
29. 05. 2014 12:38

Díky, já mám svojí fantazie taky dost! Ale Standovi to nepomůže.
Tomu ji musíš půjčit. Vedle Pepana je ztracenej.

foxlova
29. 05. 2014 13:11

...to jsem ráda, že nemusím nic půjčovat, protože někdy co mám v hlavě, tak se sama divím natož ostatní )))))) Standovi pomůže, když si sám sobě řekne, že je CHLAP, že nemusí Pepana poslouchat a bude se mu žít daleko lépe. On není "blbý", aby nepoznal, co je správné a co ne.Jen nemá kam jít. STANDO, vezmi si igelitku a jdi pryč, teda pokud jsi chlap a ne "***" prodejná, PROTOŽE MÁŠ NAVÍC JAKO ČLOVĚK SAMOTNÝ,NEŽ DĚLAT POSKOKA nule, která si říká Rychtář. UDĚLĚJ TO GESTO, i za cenu, že budeš na ulici...a sám uvidíš, že na ulici nezůstaneš...aspoň ukážeš, že jsi chlap a ne jen podržtaška...a možná i lidi se Tě časem budou vážit, než když si spojován s někým, kdo má IQ tykve...jen musíš odejít i kdyby si na chleba teď neměl, Stando

jenda_benda
29. 05. 2014 14:08

To si spíš přečte Pepa, než Standa. A zařídí se podle toho.

foxlova
29. 05. 2014 12:25

a i kdyby si to tady Rychtář četl a přivázal si Standu třeba ke stromu na zahradě, tak už je stejně pozdě...jsou věci, které nedokáže ovlivnit a hlavně to jsou věci se kterými se v životě nesetkal. S tím jak je slepý tak ho ani řešení nenapadne....možná, že by chtěl Standu shodit ze schodů a ten spadl na hlavu a byl mrtvý...jo, to ho možná napadne...ale aby si zase pustil kriminálku do domu....a mít na krku další obvinění???...to ne....teď má vidinu dalšího pohřbu, kterou vlastně ON nezařizuje, protože podle jeho počtů (zisků) mu ten první nevyšel, když on to má zakázané. Vlastně, když to bude pořádat někdo další (jméno, které jsem do teď neslyšela) tak má další show na které bude vydělávat...ach, Pepku to si nemohl vymyslet něco lepšího??? Proč tak průhledné??? ...to budou pak astro čísla, až Ty budeš platit

bum-bac-bum
29. 05. 2014 13:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

foxlova
29. 05. 2014 13:39

Standa, má teď šanci říct dost...a pokud se rozhodně jinak, tak to stejně vyjde časem na svět...Rychtář, ať si má materiálu kolik chce na lidi, to mu stejně nepomůže...Podle mne, pokud je Standa CHLAP, tak se nenechá vydírat od nuly jako je Rychtář i kdyby měl skončit v krimu...protože tam jinak skončí stejně jako Rychtář.Myslím, že každý by ho teď pochopil, že to co dělal, či neděl bylo pod tlakem Rychtáře a to, že on si dělal materiál, aby měl na lidi něco, čím je může vydírat...tak to snad ví každý. Proto si myslím, že má teď šanci udělat něco, co mu může dál pomoci, aby měl konečně lepší život,ALE TO ZÁLEŽÍ NA NĚM na jakou stranu se dá. Myslím, furt lepší udělat gesto DOST, než být pak celý život spojován s Rychtářem...Toho cejchu by se do konce života nezbavil a nikdo mu už nedá šanci, naopak bylo by to ještě horší, až bude Rychtář zavřený. Jen musí sám v sobě najít kus správného chlapa a nebo bude z něj do konce života podržtaška rychtářova, kterého nakonec zavřeli

jankanezna
29. 05. 2014 14:46

Foxlova........a teba nenapadlo ze co standa videl a slysel asi nepovie lebo ked bol pri tom tak by bol brany ak spolupachatel lebo to neoznamil a nepomohol teda IVete.? ...sem tam treba aj rozmyslat

foxlova
29. 05. 2014 15:09

jankanezna: napadlo...ale furt budu tvrdit, že pokud Standa řekne DOST a půjde svoji cestou...i když s Ivetou dělal cokoliv, tak je to stále gesto, kdy mu to může pomoci...a to ať si má Pepek materiálu kolik chce i s jeho synkem. STANDA, když teď ukáže, že JE CHLAP a dokázal se vzepřít NULE co si říká Rychtář, tak furt má lepší budoucnost, než když bude mlčet, protože pak ho seberou stejně a nikdo, už ho nebude brát za hrdinu. Ten,co i přes to vše, v sobě našel odvahu to řešit....i když možná věděl, že dělal věci, které nebyli férové....TEĎ BY MU STÁLE POMOHLO, že byl pod vlivem Rychtáře...pak už mu nepomůže nikdo, ani až ho po 2 letech pustí z kriminálu. Značka cejchu Rychtáře mu zůstane, tak co je lepší? Být SÁM S SEBOU jako CHLAP nebo doživotní nula jako Rychtář....ale to záleží na něj. Píšu, to jako člověk, který by to tak viděl, kdyby se dokázal postavit na vlastní nohy a ne poslouchat nulu Rychtáře....taky jde o jiné zákony, ale to musí sám...buď mu jsou bližší peníze nebo si sám v sobě dokáže říct, že není něčí podržtaška...ale že něco v životě DOKÁZAL!!!!!!!!!

foxlova
29. 05. 2014 15:22

A ještě jedna věc: Mne, kdyby Rychtář vyhrožoval, že až ho pustí, že bych zažila peklo, či by mne zabil děti atd atd....tak jsem úplně v klidu, protože, až jeho až pustí po letech, tak z něj bude úplně jiný člověk...Věřte mi, že nebude mít sílu ani peníze už dál někomu vyhrožovat, ten bude rád, že mu někdo dovolí, aby měl kde bydlet...takže teď si může mít hrdinský ramena jako BOSS mafie, co te´d má sice na účtě milion korun a cítí se jaký je boss...ale to je teď, to je krátkodobý pocit ...takže Stando, žádný strachy...určitě Tě čeká lepší budoucnost, když se zachováš jako chlap a půjdeš i za cenu, že na tebe vyplave nějaká špína...držím pěsti, ať tu sílu v sobě najdeš

marie60
29. 05. 2014 11:37

bum-bac-bum
29. 05. 2014 13:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

japome
29. 05. 2014 10:58

klauni opět na scéně

jenda_benda
29. 05. 2014 11:11

Zatím vidím jen jednoho!!!!!!
Co sem teda lezeš, když je to tady pod tvoji úroveň?????

japome
29. 05. 2014 11:42

zajímá mě - jestli už jste dostali kapku rozumu a zjistil jsem - že stále nic

bum-bac-bum
29. 05. 2014 13:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jenda_benda
29. 05. 2014 14:10

japome
29. 05. 2014 14:32

vidíč to je úroveň

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.