Něco jim nehraje? Na místě smrti Bartošové znovu pátrala kriminálka! A "náhodou" se tam objevil Rychtář! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Něco jim nehraje? Na místě smrti Bartošové znovu pátrala kriminálka! A "náhodou" se tam objevil Rychtář!

Je pár hodin poté, co Aha! v dnešním vydání upozornilo na nejasnosti ohledně osudu věcí, které měla mít Iveta Bartošová (†48) na své poslední cestě k železniční trati, se v Uhříněvsi znovu objevila kriminální policie. Ta pomalu a pečlivě prošla celou cestu, kterou šla nešťastná zpěvačka.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

marie60
09. 05. 2014 14:01

...je to pošuk a má asi dost nahnáno.

rentierskej
09. 05. 2014 17:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hromosvody
10. 05. 2014 11:00

Já s tím souhlasím Marie. 100% vypadá, že toho hodně tají a šmíruje všude. No kontrolovat Policii to už je vážně moc. Jj, je to tak - BOJÍ SE PARCHANT JEDEN - MOC SE BOJÍ !!!

stekavka
09. 05. 2014 17:02

Důkazy už asi zlikvidoval,ale stále je ve střehu,co kdyby... .A ten hřbitov má svést policii na jinou stopu,kdo ví co v tom je.

hromosvody
10. 05. 2014 10:43

Prosím vás detektivové, zase nefantazírujte. DNA se shodovala s IB, takže na kolejích to byla ona.
Spíš by mě taky zajímalo, kde skončil ten košík nebo "to" co nesla. Schovala ho někam, protože tam bylo něco důležitého? Nebo zmizel jinak?

Pokud její rozhodnutí ale bylo plánované, zanechala předem nějakou korektní závěť příp. se zpovědí o Trychtýřovi a jeho chování k ní? O celé pravdě ?

Ještě se klade otázka, o které tady nic nemůžu najít. Měl by se vyjádřit odborník k tomu, co jí Trychtýř vlastně objednával na netu za paskvil místo byliny, kterou jí měl sehnat léčitel. To co pila, jí nezabíralo. A proč tak brutálně hubla a nechutnalo jí jíst? Nemohlo jí toto náhradní zboží ubližovat na zdraví? Chodila a vypadala jako přiotrávená. Tady o tom bych se ještě rád dočetl.

Jsem tedy zvědavý na výsledky toxikologie. Doufám, že se dozvíme jak to všechno bylo.

- TY NÁPISY NA HŘBITOVĚ jsou zavádějící. Někdo si dal práci na zeď písmem skoro jako podle šablony napsat hanlivé nápisy. To nebylo psáno v afektu ale promyšleně. Aby byl nápis dobře vidět. A měkké "i" v jeho jméně bylo napsáno podle mého názoru úmyslně. Aby člověk, který ten nápis napsal od sebe odvedl pozornost a aby vznikl dojem, že to psal nějaký vypatlaný debil.

hromosvody
10. 05. 2014 10:47

Jak to myslíš ? A proč dvojnici ?
Tím chceš naznačit, že ji položil na koleje už mrtvou nebo jsem asi úplně blbý když nechápu co je naznačováno ...

hromosvody
10. 05. 2014 10:50

Nečetl jsem všechny články, protože jich je všude až nechutně mnoho. Někdy jsou uváděny fake jako to bylo např. u |Kramných (rozežrané žaludky a pod).

Píše se někde KOREKTNĚ, zda na kolejích stála a čekala, nebo ležela|?
To by řekl jen ten řidič vlaku. Možná to PČR ani z jistých důvodů zatím nezveřejnila, nebo se pletu?

j-a-n-a
09. 05. 2014 12:37

Tak to se tam teda jeli podívat "brzo"!!! A kdo jiný jim u toho asistoval než to bezcharakterní HOVADO a ubohej komediant,co za to neštěstí může!!! Přečetli si ráno v kanclu bulvár a aby se neřeklo ukázali se na kolejích,ale stejně toho grázla nechají být. No,je to smutný,ale Iveta už má od něj klid a už ji nemůže ubližovat.Teď se myslím bude snažit ubližovat její zbylé rodině.Mám takový pocit,a určitě nejsem sama,že tohle HOVADO Rychty ještě s divadlem neskončil a asi hned tak neskončí!!!

kajman1
09. 05. 2014 12:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
09. 05. 2014 13:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
09. 05. 2014 13:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kajman1
09. 05. 2014 13:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marie60
09. 05. 2014 14:05

Byl zavřený a ještě ho po tom všem vzali na čas k polišům.To mi hlava nebere. Lhal jen se mu od huby prášilo.Byl už dacan, když ještě chodil do školy a pořád se to s ním táhne.

prdyvrdy
09. 05. 2014 17:31

jsem se dotázal a prý k měśtákům vzali kdo se přihlásil. Asi nepotřebují výpis rejtříku trestů. Proto tam má pořád ty páky. To není Praha tam každý s každým popije a každý na někoho něco ví, nebo pro někoho něco dělal. Proto se to spláchlo.

prdyvrdy
09. 05. 2014 18:12

tedy maslím na té vsi. V Praze by se to nestalo.

rentierskej
09. 05. 2014 17:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hromosvody
10. 05. 2014 11:20

KAJMAN nebyl jsi to ty, na tom hřitově ?
Píšeš "i" a "y" úplně obráceně

smazan_20150109
09. 05. 2014 12:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marie60
09. 05. 2014 14:11

.. a tolik už měl i dřív průšvihů. Domlátil exženu,domlátil několikrát Macuru + se mu ještě vloupal do domu a k tomu ta slavná Itálie. Co dělal Bartošové, to byl vrchol a stále se nic neděje. Asi zas ještě čekají až domlátí do krve svou exženu a nebo někoho, kdo se na něj křivě podívá.

money
09. 05. 2014 12:09

...Iveta šla plivnout na osmičku....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.