Ivetin tichý boj s Rychtářem: Hrabivému manželovi nastražila past a chytil se! Jak ho dostala? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 7. května 2024

Svátek slaví Stanislav, zítra je Den vítězství

Ivetin tichý boj s Rychtářem: Hrabivému manželovi nastražila past a chytil se! Jak ho dostala?

O tom, jak se Iveta Bartošová stala výnosným kšeftem pro Josefa Rychtáře (56) před i po její smrti, jsme váš již informovali. Iveta však nebyla tolik hloupá, aby si alespoň základní věci ve světlých chvilkách neuvědomila, a proto měla svá vlastní opatření, aby ji Rychtář nemohl stále obírat o peníze.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

3dots
08. 05. 2014 14:28

Tak to je fajn, že myslíte na Artura - když matka na něj nemyslela, na důsledky svých činů. Poznamenala ho na celý život. Místo aby byla oporou ona jemu, valila na něj problémy celé své podělané existence. Na dítě!
Jediný, kdo je tu k politování, je on.

lillyli
08. 05. 2014 14:31

Přesně to všude píšu. A k politování je i její maminka a p. Rychtářová. Bulvár už by měl s těmi štvanicemi přestat. Jak dlouho to ještě potrvá.

poletucha
08. 05. 2014 14:39

Naprosty souhlas

poletucha
08. 05. 2014 14:45

"nemela jsem se narodit,sestra si vzala vsechnu energii,otec mi v detstvi zneuzival"...
Zatracenej Rychtar!!!!

kraken666
08. 05. 2014 14:41

bendo, že ty sis nad tím článkem pohonil to tvýho chcíplýho bimbošourka??

jenda_benda
08. 05. 2014 14:48

Nad článkem ne, ale nad tvýma oduševnělýma příspěvkama!!!!!!

kraken666
08. 05. 2014 14:55

Ty seš taky mimořádně oduševnělý exemplář Jako ta věčně ožralá illis

jenda_benda
08. 05. 2014 22:06

Závidíš, co???

zzapp
09. 05. 2014 03:32

já jsem si také povzdychla. kéž už debilní slovenské žvásty zde nemají místo.

zzapp
08. 05. 2014 11:51

Prosím všechny budou-li chtít,...aby ignorovali uživatele příspěvků lillyli, ať už v pozitivním či negativním ohlasu, ta žena je psychicky nemocná a na reakce čeká. Díky. Pozdravy uživatelům illis, moment,...aj.... viz níže.
****­******­******­******­***
lipno
08. 05. 2014 09:42
Taky jsem dostal:
Co zpívají děti, když jedou vlakem na výlet?
Jede jede mašinka
A zpátky?
Už jsme tady z výletu, přejeli jsme Ivetu
Poslední Rychtářův hovor s Ivetou:
Koukej si rychle stoupnout na koleje, vlak už jede!
reagovat
nahlásit
lillyli
08. 05. 2014 11:25...připojuje

lillyli
08. 05. 2014 14:22

O co ti jde? Narozdíl od tebe mám rozum, a beru věci střízlivě. Jste ještě vůbec normální?

zzapp
09. 05. 2014 03:42

Já ano. A nepleťte si vykání, tykání, naučte se česky /narozdíl se píše ...na rozdíl/...a vezměte si léky. Střízlivě, a s rozumem, zbyl-li vám nějaký.

foxlova
08. 05. 2014 11:33

ufff...je mi zle z toho, co ten Rychtář předvádí...on si furt nedá pokoj??? Tohle předvádí vdovec, který někoho miloval??? Štěstí je, že přes jeho EGO on si vůbec neuvědomuje, že tou jeho popularitou...která ho vlastně nebaví, před kterou chránil Ivetu....si kope vlastní hrob. ...a to bude ta spravedlivost.... Ty jsi lump Rychtáři , a ty to víš o sobě...jen přes tvůj charakter to nechceš vidět...ale my to vidíme a to je důležitý. Ivetě, to život nevrátí....ale Ty se sám sobě brzy podíváš do sebe...a bude Ti ze sebe tak zle...že teprve pochopíš, co to je mít strach ...tak jako měla Iveta z Tebe.

poletucha
08. 05. 2014 13:23

..vsichni vsevedove znate jaky je zivot s domacim agre­sorem­..zv­lastni­,ze NIKDO nezna zivot s ALKOHOLIKEM..ze se mu musi odstrihnout pristup k penezum,ze nesmi mit moznost chodit SAM ven,protoze je schopen KDYKOLIV A JAKKOLIV si CHLAST opatrit!!!!!!TO STEJNE JE S PRAS­KARE­MA!!!!­!!!!!!­!!!A pokud nekdo chlasta 15 let??..

jenda_benda
08. 05. 2014 13:40

Paní doktorko, alkoholik se musí především začít léčit, a ne ho zavírat doma a nikam ho nepustit.
Od toho jsou terapie a léky, které tlumí chuť na alkohol. A pokud je to nutné, tak ústavní léčba.
Ale i při ní máš více volnosti, než měla Iveta. Nejdřív v areálu a potom i vycházky.
A hlavně se při odvykání nezakazuje kontakt s blízkými!!!!!!!

illis
08. 05. 2014 13:49

poletucho, Iveta nepila stále a pokud si dobře vzpomínám, tak alkohol jí také kupoval Rychtář . Ano i Iveta měla problémy, ale mohla se léčit, ale s tím trotlem to nešlo, to si nepřál hlavně on. Znám lidi, kteří když měli problém, tak s pomocí partnera to zvládli a skutečně nepijí mnoho let, ale to by Iveta nesměla narazit na toho hnusného Rychtáře .

jenda_benda
08. 05. 2014 14:32

illis: Je to moc smutné.Iveta se léčit chtěla!!! Martucci jí zařizoval léčbu v itálii. Byla už i na konzultaci s doktorkou a už se prý těšila, jak se dá do pořádku. Jenže Rychtář, který tady hrál na kamery, jak se k Ivetě už nevrátí, jí po telefonu vyhrožoval smrtí.(Bylo to myslím v Topstaru :Ivetko, vrať se,jinak umřeš!!Ivetko, slyšíš? Umřeš!!!)
Samozřejmě, ten kdo nežil s psychopatem si mohl myslet, že jí chce pomoct, ale kdo si tímto prošel, ten ví, co tento dvojsmysl znamená. A hrabě potom řekl, že jde na policii, protože Iveta se k Rychtářovi vrátila nakonec pod pohrůžkou Arturovy smrti.
A tak Iveta ze sebe udělala raději unesenou a zachráněnou, a hrála, jak Rychtáře miluje.
Za což ji samozřejmě půlka národa odsoudila.
Ale tak to je. Toto pochopí jen ten, kdo zažil. Nebo byl něčemu podobnému nablízku, jako já.

poletucha
08. 05. 2014 14:01

Ano, Rychta ji dorazil! Vsichni ostatni rychle utekli pred jejim pitim a pokusy o sebevrazdy! A ze jich bylo!

bum-bac-bum
08. 05. 2014 10:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bersimalinecka
08. 05. 2014 11:20

na Plus 7 dní je poměrně dlouhý článek mimo jiné se tam píše že se Rychtovi ozval kódovací systém a trvalo 12 minut než dorazil do domu.!!!!To jako co- to měl ten barák prošpikovaný všelijakými špehovacími hejbátky?To jako když on nebyl doma a ona vyšla na zahradu tak jemu se ozval pager?No potěš bůh!On ji opravdu tím terorem dostal na ty koleje.MUSEL vědět že tak labilní člověk ten teror dlouho nevydrží!!!!Co měla za život jeho ksicht a kabely snad i na záchodě.Vy kteří jste proti ni uvažujete vůbec?Kolikje pravda a kolik na ni nakydali úmyslně.Co viděli ti polcajti když tam byli když ji dlouho nikdo neviděl?A dnes bude říkat že ona se nechtěla léčit.On by ani nednesl aby ona byla v léčebně a on nevěděl o tom kdo k ní jde.Sám je psychopat a doufám že shnije v pekle.Kolik lidí bude ještě ovlivňovat a manipulovat s nimi.Vždyť i ty svoje kluky za sebou těma průšvihama vláčí jako ovce.Ted se chystá dorazit bývalku?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.