Zoufalá slova Bartošové před svatbou: Chtěla se Rychtáře zbavit, ale už neměla sílu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Zoufalá slova Bartošové před svatbou: Chtěla se Rychtáře zbavit, ale už neměla sílu!

Do svatby Ivety Bartošové (†48) s Josefem Rychtářem (56) zbýval přibližně rok, ale již v té době zpěvačka volala o pomoc. Chtěla totiž za každou cenu ukončit vztah s Rychtářem. Z tohoto pohledu to vypadá, že byla dlouhodobě pouze loutkou v jeho rukách a sňatek byl jen vyústěním dlouhodobého domácího teroru. Koncem léta 2012 byla Iveta psychicky na dně a brutální nadávky a nátlak Rychtáře byly na denním pořádku!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

setroseuros
05. 05. 2014 07:42

Clovek manipulator a tyran dokaze neskutecne manipulovat s obeti!! Nejdriv ji tyra a urazi a pak se na ni vrhne jako jeji zachrance, ktery ji, ze presvedci jen a jedine on to s ni mysli vazne , protoze ji miluje! casto ji presvedci, ze bez nej bude nula... Obet najednou presvedcovani uveri a stahne i pripadnou zalobu na nej! A takhle to jde porad dokola a cim dele to trva tim je to horsi! Agresor si svoji obet pomalu namota na svoji sit,jako pavouk mouchu a pomalu postupne ji odstavi od okoli, pratel, mobilu,PC,sousedu! Vsude smi chodit jen s nim! Duvod: Aby nemohla neco rict o tyrani a volat o pomoc! Na verejnosti ji nuti rikat jak se miluji a ze zraneni ma po padech! Agresor si sve chovani neuvedomuje, protoze je presvedcen ,ze cini spravne! To , ze je v podstate nezdrav on si nikdy nepripusti!! Pri strate tyrane osoby je v koncich ,protoze nevi co dal! Obekt jeho agrese uz neni a tak zuri a i place! Ale to spis nad sebou co dal! Pak si ale casto najde dalsi obet!

vemari
04. 05. 2014 22:37

Tak jsi violohorska dobra kamarádka a možna tva kamarádka to dokázala utnout hned v zacatku ale ne všichni jsme stejny někdo je víc citové založeny a doufá ze to zlo se v dobro obrátí .ale ted uz vím sama ze je to blbost.jen pro zajímavost ty jsi určitě mladší nez byla Iveta. Jsi vybojny člověk ktery si nenechá jen tak něco líbit .a jsi určitě z jiné generace nez byla Iveta .

vemari
04. 05. 2014 22:31

A rozmazlena byla jako všichni ostatní celebrity.kdo z nich není ?

vemari
04. 05. 2014 22:25

Možna by se ho Rychtář také zbavil.

violahorska
04. 05. 2014 22:25

H-vno, když mi má kamarádka volala o pomoc, nastěhovala se k nám. Nebylo v moci dotyčného se k ní dostat. A to máme ubohých 2 + 8..... a pouze dva statné příslušníky našeho rodu.

vemari
04. 05. 2014 22:24

A vím v jakých byla stavech ale Rychtář se chova jako kdyby on byl jedinny pozustaly a jako kdyby o ni pecoval 30 let a nebere ohled na Artura na nikoho jen vyrvava já jenom já .a kdo nejvic trpí?Artur!!! aRychtar je srab a SVI ...... Ktery ji totálně zničil a zabil.a neznamená ze kdyz v zivote dělala chyby ,kdo je nedělá ?a ze měla problémy tak ze ji beztrestně muže někdo okrádat o život izolovat ji a okrádat o majetek.víte co se stane jestli to projde Kramnemu a Rychtarovi tak bude za chvíli podobný pripad a bude jich více a více .uz za to ze ji nezabranil v sebevraždě a věděl o ni tak by měl jít sedět ,nechápete to jsou to paraziti.co kramny manželka mu byla asi nevěrná tak zabil manželku ale i jejich díte a přitom všude říkají vzorný manžel ze.a co Artur nemel náhodou štěstí ze je s tatou

vemari
04. 05. 2014 22:13

K datu na dopise se musel přiznat dříve nez udelali rozbor písma protože pak by mohl byt obviněn z falšování takhle ze sebe chtěl udělat obetniho beranka.

vemari
04. 05. 2014 22:09

Také jsem byla v jeji pozici ale mne to malem zabilo a kdyz se mi konečně podařilo odpoutat ani nevíte jak je to těžký jste na tyranovi závislá celou duši i tělem chcete se odpoutat ale nemůžete já v tom byla několik let a ted kdyz se obrátím zpátky nemohu pochopit jak jsem s takovou zrudou mohla žít .ale já to přežila ale na posledni chvíli ale já měla kam jít a měla jsem stále přátele ktery i kdyz odsuzovali i mne jak to muzu snášet tak ale vždy pomohli.ale ji nezbyl nikdo pro něho bylo lehke ji odrovnat on by ji ještě neodrovnal ale ona více a více byla na poplach a chtěla se s nim rozejít .a bal se ze by to udělala ze by někde tu pomoc dostala.a tak ji odrovnal.

sqela
04. 05. 2014 22:28

To mi je luto,co si si prezila,ale verim,ze si neublizovala. Vies,kazdy si nesie svoj kriz,ale ty si neficala na praskoch a alkohole. neodhodila si od seba rodinu a tych,kto ti chcel pomost...ona to urobila.

vemari
04. 05. 2014 22:01

Tak jako každy tyran ji sliboval ze kdyz si ho vezme ze bude VŠE jinak ze ma jen strach ze ho nema dostatek rada a proto ji tak napadá ze nema jistotu atd.tohle jsou pohádky každého tyrana a ženská která je psychicky labilní a slabá věří v kazdou naději .

bambocha
04. 05. 2014 21:22

Buďme objektivní. Iveta byla vždycky rozmazlená a sobecká ženská, která si dokázala bezohledně vzít, co chtěla, včetně manželů svých hostitelek. Vždycky svedla vinu za jakýkoliv svůj neúspěch na okolí, rodinu, lékaře, kapelu, partnery - dokonce i na psa. Bohužel byla zároveň psychicky nemocná a alkohol jí naprosto vymyl mozek.
Pokud se chtěla Rychtáře zbavit, proč to neudělala? Proč si ho vzala? Je velice smutné jak skončila,ale hlavní vinu si nese ona sama a svatou to z ní neudělalo!
Že se Rychta chová jako debil bude asi proto, že debilem je.

sqela
04. 05. 2014 21:25

jj

mirkazam
11. 05. 2014 06:23

ninunka
04. 05. 2014 21:32

hejhej
04. 05. 2014 22:08

bambocha: Není co dodat.

vemari
04. 05. 2014 21:20

Ona byla ma média zvykla ale nikdy ji mepostavali média dny a noci u baráku az za Rychtare,jak je mozné ze věděli o kazdem jejim kroku i doma protože je tam zavolal on a domluvil s nimi cenu kolik za to Rychtář shrabne.bylo by zajimavé za tu chvíli co s ni je kolik si nahrabal kam ty peníze přišli .i kdyz nepracovala tak vydelavala .nezapomeňte ze natočila muzikali,a hromadu písniček a z toho ze všeho dostávala peníze .

ninunka
04. 05. 2014 21:12

Iveta, jak bylo známo, se strašně bála bolesti.....na vše brala léky.....
Takže si nemyslím, že by se nechala ve střízlivém stavu rozmašírovat vlakem

sqela
04. 05. 2014 21:24


ked som citala tu spravu,tiez mi to prislo nemozne. pri kazdom rozhovore blabotala /zjavne tam boli lieky, alebo alkohol / a ked sa rozhodla ist na kolaje,tak nic nepozila,ani si nic nedala... bola cista
a kde je ten kosicek,co niesla . o tom som sa nedocitala

ninunka
04. 05. 2014 21:34


protože byla opět v rauši..košíček nechala tam, kde si před ustláním na trati, nabila kokos..celé..

lukas.cz
05. 05. 2014 06:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.