Tomu neuvěříte! Rychtář se v Uhříněvsi postavil mezi svíčky a čekal na kondolence! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Tomu neuvěříte! Rychtář se v Uhříněvsi postavil mezi svíčky a čekal na kondolence!

Tři dny po sebevraždě Ivety Bartošové (†48) její muž Josef Rychtář (56) dál pokračuje ve své hrůzostrašné show. Po náročném nočním tahu, kdy se s kumpány pokusil dostat na železniční trať a přitom dupal sousedům po zahradě, se rozhodl ukázat veřejnosti pro změnu svou zarmoucenou tvář vdovce…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

tadel64
03. 05. 2014 11:51

Krásně napsáno ...

bibs_7
03. 05. 2014 11:27

TO SA TU FAKT NENÁJDE ANI JEDEN JEDINÝ STATOCNÝ, KTORÝ MU TAM TAKÚ POJDE "ZAKONDOLOVAT", ZE NA TO NEZABUDNE CO BUDE ZIT ???

momoko
03. 05. 2014 11:30

myslím že bych jich bylo dost, ale blb by hned běžel na policii s těžkým bebíčkem, chce to vyčkat až se vše přežene a pak mu zmasírovat záda někde za rohem

pavucinka
04. 05. 2014 16:56

On je zajisté jen pan Jednoduchý, ale nevyčnívá z řady. Inteligentní člověk by Ivetu nebral do svého domu, nebouiral by si manželství a už vůbec by si ji nevzal a za žádných okolnsotí by si ji nevzal. Lepili se na ni jen ti, co se chtěli zviditelnit/ snad vyjma Štaidla a toho veterináře/

momoko
03. 05. 2014 10:47

ještě by si tam měl dát kasičku gauner

rentierskej
03. 05. 2014 11:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
03. 05. 2014 10:27

Rychtář denně několikrát dokazuje jaký je duševní chudák.
Tak se truchlící člověk nechová, tak se může chovat jenom idiot.

tadel64
03. 05. 2014 10:42

Moc pěkně napsáno. Osobně si myslím,že by rád, ke kondolencím přijímal i finanční příspěvky na obřad.

rentierskej
03. 05. 2014 11:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tadel64
03. 05. 2014 11:23

Souhlasím s tím co píšeš ... Rychtář se na chvilenku stal nejlépe placeným divadelníkem. Víš,když jsem četla,jak vyzývá Artura,aby na pohřeb přišel, přišlo mi,že by chtěl ovládat i Artura.Cítím z tohoto chování panovačnost a jistotu,že si s Ivetinými ostatky může dělat co chce.Snad se hluboce mýlím,ale Rychtář by možná nechal otevřenou i rakev. Na co svatební šaty?Boty? Četla jsem i článek v Novinkách.cz. Také,že si telefonuje s Macurou. Věděl o choutkách Ivety na 100% a vyžíval se ve všem, jako p*r*a*s*e.Ještě běžel s Bleskem v zádech informovat vnoučka o tom,že jim " babička " odešla. Ale h*o*v*n*o. K babičce se nastěhují a to bude teprve ž*r*á*d*l*o pro Blesk a jiné. A dělení majetku bude také zajímavé. Určitě Rychtář poví, že původně nic nechtěl,ale protože Artur nepřišel na pohřeb, dědictví neodmítne, protože jako manžel - vdovec ... bla,bla,bla. Vždyť bude mít po Ivetě i vdovecký důchod ... pa a hezký den Ti přeje Hana

momoko
03. 05. 2014 11:32

souhlas jinak vdovecký důchod to teda pochybuji, když měla dluhy na sociálním

tadel64
03. 05. 2014 11:47

Nevím jak to přesně je,ale pokud dojde k domluvě,že " dědic " dluhy dorovná,aby mohl dědit, dorovná všechny dluhy. Třeba i splátkovým kalendářem - myslím na soc. pojištění. Ještě nevíme,zda to byla sebevražda, vražda,víš,jak to bude. Existují pojistky pro případ smrti,třeba Rychtář Bartošové nějakou uzavřel. Známosti měl,podpis mohl zfalšovat. Říká se, podle sebe soudím Tebe,ale to bych nechtěla. V rozhovoru na Novinkách.cz se usvědčuje sám. " Přestal bych být jejím manželem "(pokud by jí odvezl do blázince). Je to exibionista, toužící po slávě. Co umí? Jen se rvát, řvát po druhých a ... lidé ho srovnávají s Kramným. Něco na tom bude ... alespoň ty srdceryvné scénky na kameru ...

illis
04. 05. 2014 14:48

momoko Na sociálním ne, dluh měla Iveta na zdravotním pojištění. Sociální pojištění je dobrovolné, ale když si neplatíš, tak potom problém s důchodem.

587587
03. 05. 2014 11:39

Přesně! Artura na pohřbu potřebuje jen na předvádění, protože to by byl mnohem větší trhák!

tajna1509
03. 05. 2014 10:18

premyslim nad tim vsim - kolik Iveta mela chlapu a ktery by toto podstupoval ? zadny - jak zjistil jak se stavi k zivotu kazdy utekl a jak ji mel nasilim odvezt k lekari ? pak by bylo jak je na ni hruby - cely zivot pila a tim zapijela prasky - tak koho ted litovat ???? nebo obvinovat ????? koho skutecne lituji je Artik ze prisel o mamu ale na druhou stranu pokud by ho milovala udelala by to ??? jsem sama ze 3 detmi a byvalo me taky moc tezko a taky jsem premyslela ze to udelam ze uz nemuzu take jsem to utapela jednu dobu v alkoholu ale pak jsem se dlouze zadivala na deti - milovala jsem je a miluji - alkohol nebyl reseni prestala jsem pit a zacala znova fungovat jako mama - jim vdecim za to ze ziji - nevinim z jeji smrti nikoho

andorea
03. 05. 2014 10:23

Jsi dobrá, žes to zvládla.

tajna1509
03. 05. 2014 10:28

dekuji ti

momoko
03. 05. 2014 10:55

odpověď je snadná, žádný chlap to nepodstupoval, protože zemřít se dá jen jednou.Iveta se na děti zadívat nemohla jako ty,Rychtáře také neobviňuji z její smrti, ale rozhodně z jejích stavů v jakých byla.Milující chlap by jí nevystavoval jak opičku každému mediu co zaklepe na pozvání na dveře.

rentierskej
03. 05. 2014 11:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tadel64
03. 05. 2014 11:26

Jsi silná žena a já Ti přeji hodně sil. Maličko s Tebou nesouhlasím. Někdo nebo něco za Ivetinu smrt může. Nyní je již v nebi a především synovi bude chybět. Máš tři děti,ale on je sám. Pa a ještě jednou,hodně sil a lásku jako trám Ti přeje Hana

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.