To se mu nepovedlo: Petr Kramný usvědčen ze lži! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

To se mu nepovedlo: Petr Kramný usvědčen ze lži!

Petr Kramný je pod obrovským tlakem. Vyšetřovatelé ho stále dusí i výslechů, navíc se mu určitě nelíbí pramálo luxusní prostřední vazební věznice. Podle všeho navíc záhadně ztrácí paměť a obrací se proti těm, kteří se mu dříve hodili.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

an.manchester
05. 03. 2014 18:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lukreciaborgia
05. 03. 2014 15:58

Proboha,ať odmítne vypovídat !!!Ať mlčí!!To oni mu musí dokázat že třeba vraždil !!Ať dokazujou,ale ne mučením !!!Mi to připadá že se chtějí rovnat těm,co vyslýchali Miladu Horákovou!!!Úplně stejní!!!
A vůbec-bůhví jak to tenkrát bylo,že čmáralové z AHA a Blesku !!!

prroud
05. 03. 2014 17:42

Jestli je nevinnej lukrecie,nema duvod odmitat spolupraci! Kdyby byl jednoznacne vrah,z Egypta uz by se bud nedostal,nebo v klepetech.S tim lhanim je to podle interpretace,tezko nekdo z nas,nebo kdokoliv,bude vypravet o jedny udalosti stejne v ruznejch casovejch rozmezich.Leda by to mel doslova nasprtany.Ale vyslovena lez zustane uz lzi.Porad jeste vidim vic moznosti.Bud blbne ze strachu ze to na nej spadne a je nevinnej,pak by si mel uvedomit jestli si svym fiktivnim strachem z moznyho odsouzeni a zbytecnym lhanim poslouzi,to by mu sakra mel vysvetlit i obhajce!Nebo se cejti "spoluvinnej",to se lehce muze stat kdyz jako "ochrance rodiny" vlastne selhal a to by mu taky mel nekdo vysvetlit.Nebo je vinnej,a pak "panbuh" s nim! V tom pripade bych jak rikas,odmitnul vypovidat,protoze si muzu svym kvakanim jen pritizit.Jinak mezi nami a septem,dnes neni treba mucit,kdyz chci znat pravdu,staci mit moznosti,a ty nase kriminalka rozhodne ma!Ovsem neco jinyho je znat pravdu a neco jinyho je dokazat vinu,tak,aby t obstalo pred soudem,coz neni totez.Spousta vinnejch darebaku beha po svete prave proto,ze i kdyz vsichni vedeli,nedokazali jim to.

bum-bac-bum
05. 03. 2014 18:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
05. 03. 2014 19:20

Vim co,ale nemuzu to zverej­nit.­....­....­.Navic bum-bac nezapomen,ze porad plati a bude platit: Kde neni zalobce,neni soudce.....

prroud
05. 03. 2014 19:22

Ach......ze bys me konecne cetla pozorneji?

bum-bac-bum
05. 03. 2014 19:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
05. 03. 2014 20:19

"jen mám pocit že je tě škoda na obranu Kram­nýho"­....­....vi­dis ,ze nectes ,ani jedenkrat jsem ho nebranil,vyjma primyho narceni z vrazdy,a to neni o Kramnym,ale obecne.Prici se mi podsouvani ,ze je nekdo vrah,kdyz to neni jisty.Psal jsem uz hodnekrat dokola,ze vraha bych odpravil stejnym zpusobem,jakym vrazdil.Ale pravyho vraha,ne nekoho o kom se jen domnivam,ze by vrahem mohl byt! Tvrdim ze vsechno co zatim vime(podstanyho),je vycucany z prstu a stoji na vode.Kdyby z toho slo s jistotou soudit kdo je vrah,pak uz kriminalka ma hotovo! Ale neni to tak.

bum-bac-bum
05. 03. 2014 18:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

citrooon
05. 03. 2014 19:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

romanetta
06. 03. 2014 10:53

Souhlasím s názorem pode mnou. Jsi idiotka nejtěžšího kalibru!!! Jak můžeš připodobňovat doktorku Horákovou k vrahovi Kramnému???

scaramonte
06. 03. 2014 13:01

Měli by ho narazit na kůl a ne se s tím šmejdem párat a nechat ho chcípat pár hodin v bolestech, jak nechal on svou rodinu ...

vuhp
05. 03. 2014 15:27

Novináři jsou naštvaní, že s nimi přestal Kramný komunikovat a udělal dobře. Mít stále za zády nějakého pisálka, který jenom čeká , aby měl nějakoui senzaci ,naštve. Ještě nebyl soud , ale už ho odsuzují. Pro mne bude vrahem, až bude odsouzen soudem, nyní je to pro mne neštastný člověk.

janapi
05. 03. 2014 16:00

Jednoduše se dozvěděl, že jeho slova byla zcela jinak použita (mistr Kočárek se vyzná). Nelze soudit na základě "jedna paní povídala"...ale jaké chtějí po více jak 1/2 roce najít v Egyptě důkazy, to snad nevědí ani ti poliši. Pokud by tam něco bylo-tak by P.K. z Egypta nepustili...a pitevní zpráva je asi nepoužitelná!

mememumu
05. 03. 2014 17:58

Z vazby se s novináři komunikuje docela blbě.

bum-bac-bum
05. 03. 2014 18:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zwil
05. 03. 2014 15:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bum-bac-bum
05. 03. 2014 19:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marie60
05. 03. 2014 15:23

Já jsem vážně zvědavá, s jakou poliši přijedou z Egypta. Asi s ničím novým. Mám obavu, že Kramného nakonec budou muset pustit.

lukreciaborgia
05. 03. 2014 15:51

Policie ho nepustí,donutí ho oběsit se,jako Otakar Tomek,co měl zavraždit Annu Janatovou.Až když ji vykopali,takm zjistili,že na ni není ani jediný jeho otisk prstů,ale donutili ho se oběsit.Totéž dělají s Kramným.Nemají a ani nemohou mít nic,ale teď se vrátil z 30-ti hodinového výslechu.Takže mučí ho tam pořádně a donutí ho spáchat sebevraždu.Ještš by mně zajímalo kolik jich ta něho je.?20 ?? 40???Na dr.Ratha hich bylo 150 !!Na to peníze jsou.!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.