Čtyřčlenná rodina na absolutním finančním dně: K jídlu si můžou dovolit jenom rohlíky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Čtyřčlenná rodina na absolutním finančním dně: K jídlu si můžou dovolit jenom rohlíky!

Manželé z Uherského Hradiště se dostali do svízelné finanční situace. Teď se Stanislav B. a jeho žena Emílie bojí, aby nepřišli o děti.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

majojo
09. 02. 2014 14:59

Taky mě tak napadl jiný sortiment potravin, než rohlíky: Brambory, cibule, česnek, mrkev, mléko, krupice, uzeniny, těstoviny - samozřejmě Pohlreich by se z toho poblil, ale uvařit i za padesátku denně se z toho dá.

haha
10. 02. 2014 16:44

haha
10. 02. 2014 16:43

Když jsem byla na mateřské a sama s dětmi,tak jsem uklízela hospodu,kanceláře a barák.platili mi na ruku.PO nocích jsem žehlila.Nebyl to buhvíjakej balík,ale vyžít se s tím dalo.Hanba by mě fackovala kdyby o mě měl psát Blesk

prroud
09. 02. 2014 12:37

"Stat" si zadelava na poradnej pruser,pochybuju ze budou mit pak lidi slitovani s vlas­tizrad­cema,­ktery je predhazujou sionu!!!

prroud
09. 02. 2014 12:39

Na opravdu hodne skaredej a krvavej pruser

majojo
09. 02. 2014 15:02

Jenže to nikdy neodnesou ti praví. Svezou se s tím lidi, kteří se jen na někoho křivě podívali, kteří se znelíbili sousedovi případně nějakému okresnímu gaunerovi, který na ně hodí svoji vinu - a když se pak pod lidovou spravedlností houpeš na lucerně, jsou ti nějaká rehabilitace či pomníček prdlajs platné.

prroud
09. 02. 2014 19:30

Bohuzel majojo,mas kus pravdy,porad plati,ze je to v prvni rade o cloveku,kazdym jednom z nas,jak na sobe pracoval a pracuje,jestli je ovcan nechavajici se stadem a mediama strhnout ke vsemu,nebo jestli je moralnim clovekem,nebo alespon chce bejt a pouziva vlastni hlavu a soudnost......

mnpv
09. 02. 2014 20:34

Jak stát? A kdo na ty kůže líný bude pořád dělat? Nevím jak si to lidi představují? V hlavě nic a ruce nemají na práci ale jen na žebrání. Tyhle lidi přece nemůžeme všechny uživit, tak jak oni by si představovali.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.