Gott se obul do Krajča: Uráží fanoušky i mě! Co mu vlasatý mladík provedl? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Gott se obul do Krajča: Uráží fanoušky i mě! Co mu vlasatý mladík provedl?

Rozhořela se válka zpěváků! Jako neúctu k fanouškům a hlavně kolegům bere miláček národa Karel Gott (74) projev Richarda Krajča (36) při sobotním předávání cen Český slavík. Ten shodil význam ocenění tím, že ho označil za cenu, která v sobě neodráží kvalitu zpěváků.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

alixie
26. 11. 2013 15:14

To si opravdu někdo myslí, že vyprodné haly ve velkoměstech celého světa navštěvují samí tupí hlupci? A sportovní haly u nás, kde se Gottovi tleská ve stoje, to jsou také jen nějací méněcenní hlupáci? A těch Gottových fandů je už třetí generace. Od p. Krajča znám jen jednu písničku, a ta je krásná, letos mu přinesla medaili, ale jen proto, že ji zpívá Tomáš Klus. To p. Krajčo ví a těžko to zkousává.

cernykondor
26. 11. 2013 16:16

Celého světa? Snad jen v Německu je oblíbený. Však on by býval rád, kdyby byl zájem v Las Vegas, a tak tam aspoň spáchal na stará kolénka ujetou svatbu.

mrdounberlusconi
26. 11. 2013 20:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

perla99
26. 11. 2013 16:51

To bych neřekla, zaznělo to jasně, že kdyby to bylo o kvalitě, tak se neumístil, jak se umístil.

amplituda
26. 11. 2013 18:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

janapi
26. 11. 2013 14:51

Sorry-jste zde v hudebním světě zběhlý-ale kdo je to ten Krajčo? Písničky podané Gottem mi známé jsou-některé si klidně notuji (o samotě)...ale od Krajča? Měli bychom být rádi-že se najdou u nás zpěváci, kteří nás reprezentují (bez jakýchkoliv malérů) i v zahraničí...vždyť kteří z těch dnešních "Star" jsou známý ještě za 3 roky?

macek220364
26. 11. 2013 14:45

Pochybuji, že se Goťák urazil, to je opět výplod bulváru, Krajčův projev jsem neslyšela, konfliktní je na to dost, ale svůj názor říct může a jeho sebevědomí je určitě hodně vysoko, aby tím myslel, že měl být první on, zpívá mu to zpívá

perla99
26. 11. 2013 16:52

Ovšem on to nemyslel tak, že by byl první, ale přesně naopak.

nezabudka1
26. 11. 2013 13:56

Pán Krejčo - Konečne sa niekto vyjadril rozumne.
Karlíček /trafená hus zagaga/ už by mal skončiť počítať vtáčikov. Ešte si pamätám, ako za totáča na ÚV každý rok určovali kto vyhrá. Hlasovanie občanov bolo zbytočné. Tak pochybujem, že teraz je to iné. Vždy sa manipulovalo a manipulovať bude. Klusa minule dali, aby bolo veselo a ľudia si mysleli - "aká spravodlivosť". Najlepšie zrušiť!!!!!!!!!

bohatypoodnikatel
26. 11. 2013 18:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

nezabudka1
27. 11. 2013 13:19

a vôbec záleží na mene? Počúvam a spievam si české pesničky /najmä v aute CD - poctivo kúpené/, moje obľúbené a vôbec neviem, a ani ma to nezaujíma, kto ich spieva.

mrdounberlusconi
26. 11. 2013 20:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

eva666
26. 11. 2013 13:39

Já jsem to pochopila tak, že Krajčo narážel na svoji osobu s tím, že kdyby to byla soutěž kvality, budou první (samozřejmě s nadsázkou). Že se to dotklo zrovna Gotta, to koukám, sbírá kde co, tak nevím, proč se uráží a mluví za fanoušky. žeby už fakt byl z něho Bůh???????????? To už by tu byli s panem profesorem Klausem dva a to nevím, ... _

hejhej
26. 11. 2013 13:21

Fakt je, že ěkteří dobří zpěváci jsou na posledních příčkách ankety. Nemám na mysli zrovna k.Gotta, je to vynikající zěvák, ale zpěváky/čky, kteří se prezentují v mediích více skandály, než zpěvem.

johanka
26. 11. 2013 12:37

Ať to Krajčo myslel, jak chtěl, ale je pravda, že kdyby měl Karel Gott opravdu úroveň, jak se všichni domníváme, tak by se vyhlašování Českého slavíka neúčastnil. Totéž se týká Bílé - protože i ostatní zpěváci se snaží a jsou dobří..... No, ale oni si myslí, že jsou nejlepší, tak co s tím ??? (Já vypínám, když začne vyřvávat Hanka Zaňáková)

nofar
26. 11. 2013 18:18

Vyrvavat - to je vskutku trefne oznaceni kvality zpevu Lucie Bile.

bohatypoodnikatel
26. 11. 2013 18:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pilif.99
26. 11. 2013 12:10

Krajčo to myslel v souvislosti se svojí osobou, to zřejmě Goťák nepostřehl nebo nepochopil. A že se mu to nelí­bí..­....­....­....je­ho problém. Nám se taky nelíbilo jeho řiťolezectví za dob totality .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.