Paměti bolševika Štěpána: Jak to bylo s poměrem Vondráčkové a Štrougala? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Paměti bolševika Štěpána: Jak to bylo s poměrem Vondráčkové a Štrougala?

Historku o techtle mechtle radovánkách komunistického předsedy vlády s naší oblíbenou zpěvankou Helenkou Vondráčkovou (93) zná snad každý pamětník. O nekalých orgiích dvojice vzniklo přehršle fórů, které se udržely v paměti národa silněji, než Palackého dílo.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

prroud
01. 10. 2013 18:30

Coze to tu resite? ))) Hlupaky co pisou o necem,o cem nemaji sebemensi pojem krome toho co jim do dutejch hlav natlacila propaganda a dekaj se chytrejma jako radia?))).Oni totiz takovy by za toho "bolsevika" byli u krumpace,protoze tenkrat se za hloupost a drby neplatilo,jen za kvalitni praci! Tak se jim nedivte,ze si ted cvachtaji)))

prroud
01. 10. 2013 18:38

Nakonec,vsak je to na soucasny "urovni" naroda nejlip videt.Takova celkova dusevni a kulturni,moralni ubohost tu snad jeste ani nikdy nebyla!!!To je vysledek toho slibovanyho snazeni))))))))))))).To uz to i ti "bolsevici" umeli teda neporovnatelne lip a meli vysledky!Zadny dluhy,potravinova sobestacnost 120%,zadni bezdomovci,zdravi a vzdelani zadarmo a hlavne na urov­ni,nez­plun­drova­na priroda a zniceny pole,postarano o duch­odce­....­....­.mam pokra­covat­??????­??????­??

prroud
01. 10. 2013 18:49

To vsechno jste si vy HLUPACI nechali sebrat,uz ani vas vlastni stat vam nepatri,prodali a zasmelili vam ho pod zadkem))))))))))))))),za to jste si sli zacinkat! Misto abyste si nechali to dobry z minulyho,spravili co bylo delany spatne a doplnili to,jenom to zly vyhazeli a skloubili to vsechno pro stesti vsech!Musim se smat,ale je to horkej,neradostnej smich,tim spis,kdyz vidim,ze ani nemate snahu se vsech tech minulejch chyb poucit a vzit si zpatky co vam patri a udelat si poradek ve vlastni zemi!

prroud
01. 10. 2013 18:59

A nejkrasnejsi na tom je to pohodlicko a lhani si do vlastni kapsy prohlasenima typu: "Ja s tim nic nenadelam,to jini pani muzou",ja nic,to oni" a podobny vejmysly! Stydte se slabosi!))))))))) Chachaaaaa,dobre vam tak,jakej je lid,takovyho ma pana,kdyz mu povoli a pak place a ukazuje bordel pred cizim prahem,svuj vlastni nevidic)))­))))))­))))))­)))))).

prroud
01. 10. 2013 19:06

Za chvili si vas exekutori z vasich vlastnich rad rozeberou uplne a vsechny a vy na to stejne budete jen tupe koukat presne stejne jako tupe koukate na to,jak vas rozkradaj a nicej i s celou vasi zemi zaplacenou krvi vasich predku uz vic jak dve desetileti a nejste schopny ani hnout prstem,smireny s tim,ze vlastnim detem narvete a nechate jenom dluhy a vyhnanstvi ve vlastnim bejvalim state!!!No bravo! Tleskam vam!!!

prroud
01. 10. 2013 19:28

Ten, kdo se ve jmenu bezpecnosti vzdava svobody, nezaslouzi si ani svobodu , ani bezpeci. (Benjamin Franklin).........a vy se vzdavate uplne vseho, i lidstvi,stali jste se stadem a se stadem se nevyjednava,stado se zene!!!

smazan_20150109
02. 10. 2013 05:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lillyli
02. 10. 2013 12:06

No, já si zase pamatuju zplundrovanou přírodu, řeky, které hrály všemi barvami, rybníky, v kterých byly rozpuštěné jedy, takže jsme se všichni z toho osypali. Kdejaký blbec měl právo veta, jenom proto, že měl červenou knížku. Nebyly byty, žádné soukromé stavební firmy, takže někteří lidé žili jako králíci...několik rodin v jednou bytě. Lidé, kteří byli inteligentní, ale měli nevhodné rodiče (např. já) se neměli šanci dostat na VŠ. Nebyla absolutně žádná možnost cestovat a vzdělávat se...Mám pokračovat? Lidi, vy máte sakra krátkou paměť. A to ani nemluvím o praktikách v Bartolomějské. Že vám není hanba.
Kdyby jste takto vystupovali proti režimu před 30-ti lety, tak jdete bručet, vaše děti do fabriky nebo dětských domovů.

prroud
02. 10. 2013 12:53

Myslim,ze by se nemely michat jablka s hruskama.Nemichat zakladni zivotni jistoty s pozitkama,protoze to jsou dva pary bot!!! Co jste nemohla tenkrat ze zakona nemuzete dnes naprosto stejne protoe na to nemate prachy,coz je jeste horsi,protoze to se neda nijak obejit,cervena knizka se obejit dala.Jisteze ne vzdycky a ve vsem,ale v zakladnich vecech se dalo delat ledacos.Navic tahate vec i co se dely(dejou se porad stejne i dnes) par lidem jako by slo o celej narod.Coz je hloupost!Protoze to nejde srovnavat a opravdu musite mit na mysli onen celej narod a kazdyho obycejnyho cloveka!!!A ne revoluci a z ni povstavsich par nenazrancu co se nechutne podvodne napakovali a narod uvrhli do jeste horsi brecky nez se to haze na krk komancum!!!Ty bych samozrejme tenkrat zrusil taky,ale urcite ne jisty vydobytky pro obycejny lidi,naopak bych na nich dal pracoval a zlepsoval je,pridaval dalsi,ovsem opak se stal pravdou a dnes se rozhlidnete po moral­ce,mrav­nosti,­slus­nosti,­ohle­dupln­osti,­vlas­tenec­tvi atd.,co vidite???Tim se meri uspec­h,mi­lacku!­Rozhod­ne ne konzumem a kriminalitou!

wyatte
02. 10. 2013 22:49

vy jste rudej komunistickej NOK

dandova
02. 10. 2013 15:46

gurmet
01. 10. 2013 17:38

Kdo napsal, že Štrougal byl Husákův poskok je pako s fekáliemi v hlavě!

rasela
01. 10. 2013 17:20

Asi mu Vondráčková zaplatila. Já vím, že byla Štrougalova milenka.

gurke
01. 10. 2013 21:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

johanka
01. 10. 2013 12:59

Jakým právem nazýváte pana Štěpána - komunistický zločinec ???? Jak by jste potom museli oslovovat Kalouska, nebo Vondu s Nečasem ???? Pro takové lidi už by se oslovení nenašlo

jity
01. 10. 2013 13:14

Také jsem si všimla, něco mi uteklo? On byl Štrougal souzen? Nebo je to před volbami nějaká masáž lidí.

marie60
01. 10. 2013 14:51

Štěpán byl souzen.
http­://cs­.wiki­pedi­a.or­g/wi­ki/Mi­roslav­_%C5%A­0t%C4%­9Bp%C3­%A1n

mandat
01. 10. 2013 18:45

Stepan sedel ve vezeni.

ooo.4
01. 10. 2013 13:44

marie60
01. 10. 2013 14:44

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.