Matce dvou dětí, která má 33 Kč na den, svitla naděje: Lidé už ale nabízejí pomoc! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 29. dubna 2024

Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav

Matce dvou dětí, která má 33 Kč na den, svitla naděje: Lidé už ale nabízejí pomoc!

Osudem krutě zkoušené Kateřině Hrbaté (38) z Brna svitla jiskřička naděje. Její situace už nevypadá tak beznadějně. Ženě, která přežívá se dvěmi dětmi s pouhými 33 korunami na den, se na základě článků v deníku Aha! ozvali lidé a nabídli jí pomoc.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

volevolevole
02. 08. 2013 13:20

Přece jen pan manžel chirurg měl špičkový plat když byl špičkový chirurg,takže invalidní důchod možná částečný,na který by měl mít nárok,zase tak špatný nebude.Paní by určitě na sociálce poradili na co vše má nárok a jak a kde si o to požádat.A pokud bych si tot přečetla,jako sociální pracovnice,tak do té rodiny naklušu,protože není možné,aby dítě jedlo suché rohlíky a nemělo na základní vzdělání.Tady mi prostě něco nehraje.

opportunity
02. 08. 2013 19:05

ŽM na jednoho mimo bydlení - tedy "na jídlo" je tuším 2.200. To je na den 73Kč. Není to mnoho, ale 48 rohlíků asi nesní.

b.r.s.a
03. 08. 2013 18:54

Sem napište Váš názor

jevca
03. 08. 2013 12:55

Přesně tak, není možné, aby neměli vůbec nic, kdo ví, co v tom ještě bude. Nemají ani zařízení do bytu, tak kde bydleli předtím? Nechápu ....

tajna1509
02. 08. 2013 13:18

znam mnohem vic takovych to zen - ale maji hrdost a do novin by nelezly - a nejsou to byvale zeny uznavanych chirurgu !!!!!!!!

b.r.s.a
03. 08. 2013 18:51

volevolevole
02. 08. 2013 13:03

Nejsem člověk,který nepomůže,ale nějak mi to hlava nebere.Pokud manžel byl tak špičkový plastický chirurg,proč by nemohl vyučovat,apod.Jeho plat musel být také špičkový,to nemyslel na zadní kolečka a nenašetřil si aspon tak,jak nám to vláda radí?Tato rodina má nárok na různé příspěvky,aby neživořili o suchých rohlíkách.paní by prý dělala vše možné,ale nemá čas hledat práci,zřejmě proto,že by se enmohla chodit opalovat.Já práci mám,musím zaplatit byt a všechny poplatky,uživit sebe i děti na studiu a určitě by mi bylo líto vyhodit peníze za, byť krásně udělanou manikůru.Nevím,paní má zřejmě priority poněkud uloženy jinak.Ano i já bych byla ráda,kdyby mi někdo pomohl v situaci,kterou bych vlastními silami nezvládala,ale bylo mi moooc těžko přiznat ,že to sama nezvládnu.A když si uvědomím,kolik lidí je na tom špatně a daleko hůře a jdou životem s hlavou vzty­čenou­.Redak­ce,ne­mám slov.

b.r.s.a
02. 08. 2013 13:09

Přesně tak a navíc on uteče k mamince , navíc movité a ona škemrá v Blesku ??
Ani Ň bych tady tý nedala.

b.r.s.a
02. 08. 2013 12:34

Proboha,neví někdo kdo to je ????????
Já taky nemám moc , peníze nechci, ale strašně ráda bych
viděla toho p i t o m c e ,kterej jí něco nabídnul

prroud
02. 08. 2013 12:45

Vsak jen dockej casu b.r.s.a ;-),co vysilas,to se ti vraci zpatky.Na kazdou svini se vari voda,jednou mozna budes rada,kdyz nekdo pomuze tobe.Ne ze bych ti to pral,neni to muj zpusob mysleni,ale pouc se z toho.

b.r.s.a
02. 08. 2013 13:06

Milej zlatej,já jsem se už poučila a právě proto to píšu.
Sama jsem vždycky pomohla a pomůžu v rámci možností i teď,ale tomu kdo mě neoch cává a kdo to opravdu potřebuje!!!

hejkalsamicka
02. 08. 2013 12:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zavodskat
04. 08. 2013 10:14

proč pitomec narozdíl od vas ma srdce... a hlavne jestli umite číst tak ji nedaval peníze ale nakoupil dětem... to je trošku rozdíl... v´však jim jen zavidite, ze jim nedko pumuže.. jste k smíchu

prroud
02. 08. 2013 12:31

K onomu clanku vejs o romskym vrahovi ke kterymu "svobodne" chybi diskuse.Az bude stejnej metr na vsechny a poradny tresty za zlociny a ne to co se trestem nazyva,tedy vysmech do oci poctivejm lidem a obetem,pak muzeme cekat i poradek,jak mezi romy,tak ve vlastnich radach,potom teprve budeme vsichni spolu bez rozdelovani se,za kterym tak jako tak vidim umysl,kterej ti "mene znali" zerou i s navijakem.

prroud
02. 08. 2013 12:16

Ten pan co nabidl pomoc je rozumnej clovek,pomuze,ale ne anonymnima penezma,ma to v hlave srovnany,kez by bylo vic lidi ktery premejslej a kterejm to skutecne pali,nejsou bezohledny a cejtej s ostatnima i kdyby nemeli na to aby primo hmotne pomohli.Darilo by se nam vsem urcite lip,uz jen proto,ze by nam na sobe navzajem proste jen obycejne lidsky zalezelo,odrazilo by se to vsude a ve vsem.

hejkalsamicka
02. 08. 2013 13:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.