Kubišová po soudu s Vondráčkovou skončila v nemocnici! Museli ji operovat | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Kubišová po soudu s Vondráčkovou skončila v nemocnici! Museli ji operovat

Zpěvačka Marta Kubišová (70) si může po vleklém sporu konečně oddechnout. Soud se přiklonil na její stranu a zamítl nárok Heleny Vondráčkové (65), která po své kolegyni požadovala odškodné. Jenže radost jí hned zkazila bezodkladná operace.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kritikw
24. 05. 2013 16:59

Pěkně jste se přiznala k výši své inteligence. Držím palce! Snad když se ještě budete dostatečně učit, dozvíte se, že věty se začínají psát velkými písmeny a možná časem i pravidla citace. Přinejmenším by Vás mohlo napadnout schovat svou děravou punčochu pod stůl, když se za ni vysmíváte jiné.

smazan_20150109
09. 05. 2013 06:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

nika
09. 05. 2013 09:06

Kupte si na tu Vaší seschlou, plastikovou Helču pořádné brýle a ne od Vietnamců.Přes ty jejich jsou všichni lidé krásní a pohlední. Neřetřete !
Proč popisujete mě, když jste mě nikdy neviděla, to sice nechápu, ale věřte mi, že Váš popis na mě nesedí a jsem maximálně šťastná.Mám v životě vše, čeho jsem chtěla dosáhnout, krásnou rodinu a spoustu vynikajících přátel a už vůbec nejsem stará.
Přeji hezký den

smazan_20150109
07. 06. 2013 07:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

nika
07. 06. 2013 09:06

To Vy si tu léčíte své komplexy a vidíte, že i ostatní diskutující jsou stejného názoru jako já.Z mé strany není seschlé škvarce Vondráčkovic co závidět.Každý máme jiný typ, který nám nějak imponuje, tak mi tu Štrougalovic matraci nevnucujte, prosím.Jinak své o skákací koze Helče vím od mých rodičů se kterými v domě bydlíme a těm na 100% věřím.No děvčátko asi opravdu nebudu, když mám rodinu, to pochopil každý, jen ne dementní člověk, jako jste Vy, bohužel.Jinak já mám doslova u prde*le Vás i tu seschlou a šerednou plastikama uplácanou Helču.Dejte se s ní třeba i zarámovat.Končím diskusi o ničem.

illis
08. 05. 2013 10:09

niko přesně tak, souhlasím.

ornel
08. 05. 2013 06:09

narozdíl od toho pomateného itala co píše níže mám o Kubišové zcela jiné mínění.Nevím,kde přišel tento trotl na to,že je to příživnice.I v nejhorších časech se Kubišová narozdíl od toho silikonového národního pokladu živila poctivou a tvrdou prací.To Helenka ohla hřbet a říká se,že byla děvečkou Štrougala.Byla to láska nebo už tehdá vypočítavost?To ví jen ona,stále se soudící Helena Vondráčková.Já osobně ji stavím na úroveň sousedovic krávy Bětky.Taky na všechno se... a kope kolem sebe protože je uvázaná na špagátě.

lillyli
08. 05. 2013 08:35

seba
08. 05. 2013 08:39

Na toho ouchyla nemá cenu reagovat, sám nic nedokázal, jenom zdrhnout do Anglie a všechny a všechno kritizovat. Stačí si přečíst tento jeho nick a i všechny ostatní, kterými nás tady ohromuje. To je tak, když už je k nepotřebě, tak mu česká diskuze dobrá. To on by potřeboval vyoperovat mozek a hlavně podívat se na sebe do zrcadla.

nofar
08. 05. 2013 09:38

Je to zakomplexovany idiot, jeho nick mluvi za vsechno.

nofar
08. 05. 2013 09:37

Neurazej sousedovu kravu Betku.

mrdounberlusconi
08. 05. 2013 05:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illis
08. 05. 2013 10:13

No je vidět, že slušně vychovaný zrovna nejsi, ještě štěstí, že paní Marta Kubišová je populárnější než ty a má velké množství lidí kolem sebe a ještě více příznivců, opět na rozdíl od tebe . Paní Martě přeji jen to nejlepší, tobě nic. Asi nebudeš v životě moc spokojený , takhle se slušný člověk nechová.

smazan_20150109
09. 05. 2013 07:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.