SuperStar se hroutí: Hudební show láká stále méně lidí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

SuperStar se hroutí: Hudební show láká stále méně lidí!

Ani další díl SuperStar pro Novu neskončil úspěchem. Diváci už mají hudební show s nesympatickou Ewou Farnou plné zuby a raději se dívají na jiné kanály.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zadnice
04. 03. 2013 15:54

Už jsem se přestal dívat i když dřívější jsem sledoval pravidelně.

pilif.99
04. 03. 2013 14:49

a je člověku na zvracení. Ta neskutečně trapná Farna, to je jednomu stydno za ni, jak se předvádí. A ti dva vyčpělí vedle ní, to je taky hrůza!

simoneta
04. 03. 2013 14:04

Ewa Farna se chová tak trapně,že se za ni stydím ačkoliv sní nemám nic společného,zahlédla jsem na chvilinku 1 díl kdy na sebe lila vodu a měla jsem jí tak akorát,raději se budu dívat na zprávy než na něco tak trapného.Seperstar se mi líbila,když tam byla Gábina Osvaldová,její hlášky byly trefné a hlavně nikoho neponižovala a něco dokázala,o Farne se toho moc říct nedá,je jěště mladá,ale takové chování,no hrůza!

lipno
04. 03. 2013 13:42

Jsem NIKDY nekoukal, s Farnou jsem byl v pořadu u Krause, tam se chovala normálně, ale bylo to asi tím, že v hledišti seděl její otec a ten by ji srovnal do latě

malavelka
04. 03. 2013 13:04

není to moc povedené, ale celkově. Neslyšela jsem téměř nikoho zazpívat dostatečně dlouho, jsou to krátké střihy a hodnocení leckdy prapo­divné­.Čer­noušek s ježkem půjde dál i kdsž zpívat neumí, ale mohl by být atraktivní. Seřazení"krasavic", tak to je už no coment.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.