Manažer hvězd Dušák: Vím, kdo odrovnal Bartošovou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Manažer hvězd Dušák: Vím, kdo odrovnal Bartošovou!

Richard Dušák (56) je charismatický umělec. A nejednoho zpěváka přivedl až na výsluní. Stojí za úspěchem mnoha hvězd. Dlouhá léta například spolupracoval s Petrem Mukem (†45).  Hodně si třeba pochvaluje spolupráci s Helenou Vondráčkovou (65). Na co však vzpomíná velmi zle, jsou měsíce strávené po boku Ivety Bartošové (46).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

meyerova
16. 02. 2013 18:56

Nikoho nepomlouvá. Odpovědl na položené otázky, jaké to bylo, když byl Fetce manažerem.

mirekk
16. 02. 2013 19:28

Přesně tak, on je velice slušný, každý ví, co je Bliveta zač, já bych to nazvala pravým jménem - prostě lenivá zlá vypočítavá shnilá bába, které museli odebrat dítě, živí se jak dorota, nabrnkne si nabíječe, kteří ji živí, ona je nazvýá Pravou láskou a Mužem života, ble bla ble a "Artík ho miluje bla bla" - brzy jí zdrhnou NAJEDNOU na ně šlapka kydá špínu - dokolečka dokola, odpočívá už 10 let ... no, nic dobrého nikdy neudělala, prošu.ala se ke Štaidlovi a ten jí zařídil Slavíka.. ať už zaklepe bačkorami, troska dementní.

mirekk
16. 02. 2013 19:31

Viděl jsem ta videa z Pětky, byl jsem v šoku, ta osoba je doopravdy notorka se zničeným mozkem, žije v bludu, vidí se coby dvacítka s Hlasem, přitom je to odulá zpuchlá plešatějící sešlá stařena se zkaženým hědým chrupem, nepraná, špinavá a smradlavá nemytá špindíra, i ten její kriminálník ve stejně špinavém kdysibílém roláku, dvojka bezdomovců je to. A brzy skončí opd mostem, to bude dobře, patří jim to a mám z toho radost, přece Boží mlýny melou.

fortin
16. 02. 2013 12:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mirekk
16. 02. 2013 12:59

TO přijde, její demnostračky tomu napovídají, na rozdíl od Petra zapírá svou poruchu a alkoholismus a feťáctví, ale spěje ke konci, odulá, blábolící a dementní troska. Brzy se taky udusí zvratky nebo ji ten dědek s IQ 12 kriminálnická umlátí. A dobře jí tak, i jemu.

hejhej
16. 02. 2013 13:37

Muk,na rozdíl od Bartošové koncertoval ,krásně zpíval a léčil se,nebo měl snahu.Bartošová si hraje na to,co není,je lenivá,prolhaná ,podporována v současné době primitivem Rychtářem.

mirekk
16. 02. 2013 16:00

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.