Václav Vydra porušil zákon: Skončí ve vězení? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Václav Vydra porušil zákon: Skončí ve vězení?

Herci Václavu Vydrovi (57) se jeho láska ke koňům vymstila. Kvůli svérázným postupům při jejich chovu mu teď hrozí, že půjde za mříže…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivoadler
04. 02. 2013 20:19

Až na to, že v Prostřeno se chová jako debil. Už by měli jít do prddele.

avion
03. 02. 2013 12:00

Asi to nemá v hlavě v pořádku, když tak může trápit ty koníčky a měli by ho zavřít,aspoň dají s tou jeho uřvanou polovičkou pokoj v Prostřenu,nedají se poslouchat ty blbé řeči.

smazan_20150109
03. 02. 2013 18:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

britva
03. 02. 2013 10:15

někdy kousnul kůň do ***e to je asi síla, co už vás někdy kopnul kůň do ***e a podkovanym kopytem ? to musí bolet jak sfině a jak myslíte, že to bolý když vás kopne bez podkovy, to musí asi bolet stejně, nebo néééé to je jedno jak to bolí a ať si vydra dává nebo nedává podkovy a když ho zavřou a nebo nezavřou, tak mi je to stejně u ***e

trkic
03. 02. 2013 10:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

britva
03. 02. 2013 12:17

kdyby mě kopnul do hlavy, tak už nenapíšu ani slovo to dá rozum, néééé

smazan_20150109
03. 02. 2013 18:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
04. 02. 2013 13:18

Tak holt Vydru kopají koně do prrrdele, proto jim nedává ty podkovy.

bluedream
03. 02. 2013 09:49

Vydru jsem měla ráda a myslela jsem, že prostě má jen nepodkované koně, ale když jsem viděla ty koně v reálu a pak i tenhle dokument, http­://www­.ces­kate­levi­ze.cz­/ivy­sila­ni/114­2743803-reporteri-ct/2­124528­012400­11/ti­tulky/ musela jsem rázně přehodnotit své stanovisko. I po kontrole veterinářů se nic nezměnilo, Vydra tvrdí, že je vše OK a koně kulhali přechodně. Ještě v létě ležela jeho Navara na poli, mlátila kolem sebe nohama, nemohla vstát, prasklinu v kopytě po celé výšce, ostatní koně smutně polehávali v bahně, chodit se jim nechtělo, protože je to bolelo, protože Vydra jim na popud německé veterinářky, kterou svět zavrhl a která tvrdí, že do doby, než přišla ona, to všichni koňáci dělali blbě, jim vystrouhává vnitřky kopyt do krve, takže sotva lezou a radši leží.
Je to smutné. Člověk, který má rád koně, nevidí, jak jsou smutní, apatičtí, jak je bolí každý krok a tvrdí, že proti němu stojí jen lobby kovářů a profi chovatelů, protože on je ten guru, který jediný u nás ví, jak na to. Kováři a chovatelé jsou mi úplně ukradení, nejsem v žádné lobby a jeho jsem měla ráda, ale přesně do té chvíle, než jsem viděla ta zvířata. Pokud tohle nevidí, kam to přivedl a jak jsou na tom a umíněně trvá na svém, je to smutné. A o tom, že jeho koně lítají po Slapech občas po silnici, kam mu utečou, to ani nemluvím, to je jen třešinka na dortu. Ze stáje, kterou má pronajatou, ho chtěljí vyhodit, už se tam na to nemohou dívat.

johanka
03. 02. 2013 10:02

Je to tak, jak je napsáno v tomto příspěvku. Také jsem viděla ty chudáky koně. Nechápu, jak může člověk, který o sobě prohlašuje, že koně m iluje, být tak krutý. A vůbec. Nemyslím si, že by byl tento pán něčím vyjímečný. Není ani dobrým hercem a nebýt jeho slavných rodičů, tak pochybuji, že by se nejak zviditelnil. Navíc - pořad Prostřeno jsem přestala sledovat, protože způsob, jakým ho s paní Bouškovou pan Vydra komentuje, je trapný a celý pořad svými hloupými komentáři tito dva "umělci" jenom kazí.... Mám ráda koně, pana Vydru ne..... Navíc, těží z toho, že se kamarádí s Petrem Bendlem, který je tohoto času se svým nízkým a neodborným vzděláním na postu ministra zemědělství a ví o tomto oboru asi tolik, jako Vydra o správném chovu koní. Má na své farmě také koně min istra Bendla, proto dostává dotace z EU....

bluedream
03. 02. 2013 10:07

Profesor Švejcar, dětský lékař, svého času vášnivě propagoval umělou výživu. Ale pak dokázal zcela obrátit, říci, že se mýlil a propagoval po zbytek života kojení. Tohle dokáže jen opravdový formát.
Vydra ne, ten si bude umíněně trvat na svém, i když koně skoro nechodí, do stáje je nepustí a budou v přístřešku na poli, aby pak, až pojdou, tvrdil, že žili přírodně a nedalo se nic dělat. Nevím, co je přírodního na tom jim vystrouhat zevnitř kopyta až na maso a zchromit je. Kdyby je opravdu měl rád, vidí, že jsou nešťastní a nemocní.

fjdksla
03. 02. 2013 11:08

Profesor Švejcar doporučoval umělou výživu během války a těsně po válce, kdy měly ženy kvůli nedostatečné výživě málo mléka. Takže jeho názory byly opodstatněné. Se zlepšující se hospodářskou situací se vrátil k propagaci kojení. A že to byl formát- tak to teda byl! O tom žádná. O koních nevím nic, ale logika mi nedá- když žít přírodně, tak přírodně, OK. Tedy bez udidla, sedla, dek, ale taky bez vystrouhávání kopyt. Ten dokument jsem viděl a bylo mi z něj smutno.

dannaa
04. 02. 2013 04:48

To je moc smutné,co píšete.Raději to ani vidět nechci.Chudáci koníci a já myslela,že pan Vydra má koně rád.

smazan_20150109
03. 02. 2013 18:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

trkic
03. 02. 2013 09:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bluedream
03. 02. 2013 09:51

On tu dotaci nakonec nedostal, Bendl se po té reportáži po...

mixalca
03. 02. 2013 08:17

proč jsi na teto stránce , když nemáš pana Vydru ráda . Prosímtě ted´se omluv , ale první se nad sebou zamyslí , protože ty si vyleváš své mintráky .

dannaa
03. 02. 2013 08:03

Já mám pana Vydru ráda,také miluji koně a věřím,že dostávají co potřebují a mnohem více .

tina.vitaskova
03. 02. 2013 06:54

Arogantní blb, hraje si na "slušňáka" a skvělého muže-hold vystudoval herectví, takže hrát divadle mu jde. Nešla bych s ním na kávu, ani náhodou.

mrum
03. 02. 2013 08:28

Však nechoď, hádám, Tě ani nezval, ni?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.