Bartošová v přímém přenosu zase mimo! Iveta pila, přiznal Rychtář | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Bartošová v přímém přenosu zase mimo! Iveta pila, přiznal Rychtář

Včerejší vystoupení zpěvačky Ivety Bartošové (46) v live pořadu na televizi Pětka přineslo zase pořádný trapas. Koktala, zapomínala se, mluvila nesouvisle… Zkrátka vypadala, že byla znovu úplně mimo. Až muselo být divákům líto moderátora Antonína Duchoslava (47), který se zoufale snažil zabránit dalšímu skandálu…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

alex321
29. 11. 2012 13:32

daiena
29. 11. 2012 13:53

alaluja
29. 11. 2012 14:41

Vás zřejmě hodně štve,že vás nikdo nezná .Schováváte se za svými anonymními příspěvky.Čiší z vás zloba a závist .Nevím proč stále sledujete Ivetu,když vás vůbec nezajímá.Přemýšlím zda umíte napsat příspěvek bez urážky.
Času máte zřejmě dostatek,když můžete psát do všech diskuzí Zamyslete se nad sebou a polepšete se

hejhej
29. 11. 2012 16:51

Kdyby se o ní nepsalo,tak by nebyla diskuze.Závist ? to jako,že jí má někdo závidět, že chlastá,vzali jí syna,neumí zpívat,mluvit,neumí se postarat sama o sebe ?
To má být asi vtip.

smazan_20150109
29. 11. 2012 16:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

alex321
29. 11. 2012 13:24

Moc jí to přeju, aby se naclastala jako vždycky, ale ne levný fernet nebo vodku z benhzíny, ale ať se ožere vodkou nebo rumem od Draka, a hodně, ať je od ropuchy klid, stejně je zbytečná jak papír do sekané, na syna se vykašlala, co je do ní, ať chcípne - hned.

alex321
29. 11. 2012 13:19

iFet byla jak dělo, zchlastaná a kdoví co k tomu zobala.. Zkrátka jí měla jak z praku, sotva blekotala, víc než jindy, nadávala, vztekala se, Pepek děde kriminánická vyhrožoval, senila jeden sešlý.. to je dvojka - věčně ožralá de.mentní feťačka a nechutná blábola a starý sešlá kriminálník, dědek agresivní, on si kmet myslí, že se ho někdo lekne??? Cabadaj měl co dělat, aby se nesmál, jak fetka zmateně mekotala a nadávala, do drž.ky by obluda zasloužila. Apropos - co její "dieta" ?? Je tlustá jako vepř, panděro jí visí, vaky na tvářích jí visí, je oduoá a zpuchlá jak staré prase, no, ona JE staré prase, ať už zaleze do blázince navěky nebo do hrobu, a nikde neblábolí, jak nenávidí a nepotřebuje bulvár - bez bulváru by chcípla, ludra, už víc jak 10 let nedělá nic, než ukazuej dr.žku odulou a špeky v bulváru za pár stovek, zadlužená sFině stará sešlá, a jak nadávala, že se Michal David pozval na její "kocert", který jasně nebude.. je to pizda, nechutná odulá šereedná tlustá ropucha, co patří metr pod zem, a bude tma hodně brzy, už aby to bylo, včera bylo pozdě!!! Feto ůů zařízni se, ale důkladně, jo? Díky.

vladka.65
29. 11. 2012 13:27

koukám,že tě taky pěkně nas.ala !

alex321
29. 11. 2012 13:35

A víš že už jo? Já ji dřív hájil, ale posledních cca 5 let mě přesvědčila, že je líná a neschopná ludra, je jí naprosto šumafuk, že jí sebrali syna, že dělá jen a jen ostudu.. a navíc je hrozně, ale hrozně zlá ježibaba, příživnice prolhaná. A kolik peněz stojí tahle notora ufetovaná se svými demonstračkami a bebínky způsobenými svou ožralostí... a přitom má exekuce na krku, neplatí si zdravotku ani sociálku - tak co s ní? Ať zgebne, nebudu lhát - jí jediné přeju to nejhorší, až bude po ní, stát ušetří a bude klid.

vladka.65
29. 11. 2012 13:51

...to je těžký,dokud si nepřizná,že je nemocná,tak se nic nezmění....ona už vůbec nedokáže ani reálně uvažovat a to,že dělá jen dluhy ,ostudu a hlavně,že selhala i jako matka si taky nedokáže připustit,za to všechno je schopná osočit lidi kolem sebe,ale nikdy si nepřizná své selhání.Já osobně ji také nelituji a kůrku chleba bych ji nepodala ......každý strůjcem svého štěstí......

alex321
29. 11. 2012 13:59

Přesně tak, ona je strašlivě sobecká, vidí jen sebe, ta už ani neví, že má syna.. jen JÁ JÁ JÁ jsem šťatná, konečně jsem poprvé šťastná, že mám dveře a kuchyň.. je to zlá vypitá ludra líná a jaký má život, takovou bude mít smrt, a to moc brzy. A sama si to všecko, naprosto všecko zavinila, jen a jen ona! Nic se jí nikdy nestalo, tragédie ani nemoc jí nepotkaly, je to jen primitinví pologramotná vypitá lebka, osoba zlá a jedovatá nesnášenivá prolhaná a hrozná, už ať je po ní veta!

vladka.65
29. 11. 2012 14:12

a víš jak se jí muselo ulevit,když se po dvou dnech konečně vykoupala ?!

alex321
29. 11. 2012 14:23

No jo, ale ona asi nevidí moc rozdíl, je to prase, jak chodila v létě v té černé ošuntělé minisukni, tak měla bílý flek asi měsíc, prostě je to lenivá prasnice, co má i doma špínu a bordel (a ještě to všem ukazuje, prase) a sama je taková šmurína, nepraná, nečesaná a nemytá. Tipuji, že je fakt prase, jak je vidět, a že se jen navoní a hotovo. Ono taky když je furt v lihu, tak nějaká hygiena ji nezajímá, když se válí po zemi a zobe prášky a leje ferneta a krabicák z Teska, ludra. Fuuuj

alexa-lexa
29. 11. 2012 13:12

Tak včera jsem se chviličku mrkla na tuhle věčně ožralou a odulou Blivetu a jen jsem zírala na obrazovku!!To byla teda opravdu sesta­va!!!K­rimi­nálník a ožralá troska,no co to vede tu televizi za debily???To je teda úroveň!!! Duchoslav je mi nesympatickej,ale včera jsem ho litoval,snažil se tomu teleti vožralýmu pomoct a jak to dopadlo!!!! POSTAVTE JÍ NĚKDO UŽ KONEČNĚ TŘEBA NA NUSELÁK A STRČTE AŤ JE OD TÝ NÁSOSKY A KRIMINÁLNÍKA UŽ POKOJ!!!NEKAŽTE LIDEM PŘEDVÁNOČNÍ ČAS!!!

alex321
29. 11. 2012 13:20

smazan_20150109
29. 11. 2012 13:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jikar
29. 11. 2012 13:38

Jak jednoduché, prostě se na to nedívej, ignoruj a nebudeš mít zkaženej předvánoční čas!!!

smazan_20150109
29. 11. 2012 17:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

otrok
29. 11. 2012 12:59

Hejaheja patří do blázince

hejhej
29. 11. 2012 12:57

Po skleničce sektu nemůže takhle vypadat a mluvit notorický alkoholik.Musela si pořádně zunknout vodky.Je vidět,jak jsou oba debilní a zároveň neskutečně drzí.Ožralá Bartošová leze do přímého vysílání a ten kriminálník jí ještě doprovází,aby sebe zviditelnit.Co to je za neprofesionální produkci TV,že nalitou nezpěvačku a debilního blábolu tam pouštějí.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.