Dara Rolins zapírá kamarádku! Přitom jí šla za svědkyni na svatbě! +VIDEO | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Dara Rolins zapírá kamarádku! Přitom jí šla za svědkyni na svatbě! +VIDEO

Zpěvačka Dara Rolins (39) má prý strach! Z čeho? Možná z úspěchů její dnes už zřejmě bývalé kamarádky, které byla dokonce svědčit na svatbě! Olivie Žižková (37), která na sebe tento týden upozornila akty v kalendáři s Jiřím Krytinářem, vystupovala také jako sboristka u Dary. Dnes nechápe, proč ji Dara zapírá.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

finfila
02. 11. 2012 12:57

s prvou vetou suhlasim.No krava do salasa nepatri, preto utiekla k volom do ciech. Tam je snad kazdy VOLE...

latabitha
02. 11. 2012 08:55

Co se takhle, Olívie, prosadit sama - svojí vlastní tvorbou? Nepotřebujeme další Darinku. Ale to asi ne, že? To je totiž mnohem, mnohem těžší...Sveřepá a odhodlaná jste na dle vystupování na videu více než dost, tak tu energii nasměřujte do vlastní tvorby.

topyr
02. 11. 2012 08:30

Předem bych chtěl zdůraznit, že nejsem ani náhodou fanouškem téhleté Dariny Rolincové a spíš jsem na cokoliv v souvislostí s ním alergický. Nicméně jsem pevně přesvědčen, že to, co dělá Olga Žižková, alias Olivie, je prachsprosté parazitování na práci někoho jiného. V žádném "revivalu" totiž není nic tvořivého, je to jen bezduché verklikářské kopírování něčeho, na čehož vzniku se "revovalista" nebo "revivalistka" nikterak nepodílel(a). A je jedno, zda jde o revival Olympicu, Pink Floyd nebo něčeho tak vyloženě trapného jako je tahleta Gombošová, které by stejně nějvíc svědčelo odsedět si tady 10 let za zabití a pak ji vyhostit do Slovenské republiky se zákazem návratu řekněme na dalších 20 let.

hillaarkaa
02. 11. 2012 08:54

Souhlas.Inu-pravda a láska přeci zvítězila.Doufám,že po ní nepojmenují ulice a čtvrti.Jeden úlet s letištěm stačil

Uživatel_776269
02. 11. 2012 21:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vlaku
02. 11. 2012 10:25

když jsou lidé hlopí a chodí na ně ...

hanja
03. 11. 2012 10:30

Možná.ale pokud vím,tak Dara písně jenom interpretuje,ale neskládá.Ta paní má jistě provozování své živnosti autorská práva od skladatele.
Namátkou si vzopínám na Emanulela Gotta,nebo tak nějak si říkal a Gottovi to absolutně žíly netrhalo

dune
02. 11. 2012 08:12

Daro, trochu relax v tvem zivote by neskodilo.

lillyli
02. 11. 2012 07:31

Ukaž mi své přátelé a já ti řeknu, jaký jsi. Soudě podle tvých přátel a milenců, to je teda bída. Taková zoufalkyně...

salamandr1
02. 11. 2012 14:20

Takový bezpáteřní člověk nebude mít nikdy dobré přátele.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.