Dara Rolins: Noční útok na Homolu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Dara Rolins: Noční útok na Homolu!

Boj bývalých partnerů Dary Rolins a Matěje Homoly (39) o péči dcery Laury (4) se začíná rozrůstat do obřích rozměrů. Poté, co se v týdnu přes sociální síť Facebook strhla slovní přestřelka mezi nynějším partnerem Dary Rytmusem a Homolou, se do celého sporu vložila také sama zpěvačka.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pilif.99
09. 09. 2012 22:42

Blbá blondýna a Slovenka k tomu, další, co tu prudí. Slavná a úspěšná??? Ani na té vaší Slovači ne. A závidět jí mám co, plastový kozy a ksicht nebo to, jak zabila chudáka chlapa. Škoda, žes tam na tom mopedu nejela ty!

unno1
09. 09. 2012 18:59

tak si moc nevyskakuju. Hraje si na ohromnou mámu, ale víme, jak to je!A na to, že její vinou zemřel člověk, její sebevědomí ani trochu neutrpělo.Měla by srazit paty a být ráda, že soud dopadl takhle mírně!!

petrarka111
09. 09. 2012 22:07

bohužel, taková je pravda

b.r.s.a
10. 09. 2012 17:30

A to má jako dělat co ??? Holku dát bývalýmu aby jí tahal do Indie,zahrabat se pod zem,­nedej­chat,n­ejlíp ani nekoukat nebo co ??????
Ten v Hradci evidentně !!!!!! zabil dva klučiny a je v pohodě, u ní nikdo neví jak to vlastně bylo ,ale je holt známá,co??

sleepless
09. 09. 2012 18:46

Držím Darinke a Patrikovi palce! Sú krásna rodinka, Patrik skvelý parťák pre Lauru, a Homola je chuj, lebo keď jeho dočasné známosti robia chúvy malej Laure, tak to je akože v poriadku??? Aby sa cudzie slečny starali o ňu? To je čo za zodpovednosť jedného otca? Je to Homolova nechutná drzosť žiadať maloletú do striedavej opatery! Je to zakomplexovaný neschopák, vandrák a humusák!

xell
09. 09. 2012 18:55

Strčte si vaši Darinku do řiti a odtáhněte zpět na Slovač, drží se nás jak klíště, nabouchat se od Homoly nechala taky ráda, ale u vás by se holt tak dobře neměla, co?

sleepless
09. 09. 2012 18:58

Predpoladám, že dnes toho Dara ľutuje, že sa nechala oplodniť takým českým sráčom....

sleepless
09. 09. 2012 19:02

Dúfam, že majú české súdy rozum, a Dare nechajú malú vo výhradnej staros­tlivos­ti..­.Ked Laura podrastie, utečie aj tak od toho vandráka a vyserie sa na jeho špinavú Indiu aj sinicové jazerá...Vyserte si všetci oko, všetci, čo na ňunadávate, aj na Patrika...Ja im fandím, a vy sa poj-e-b te!!!!!

xell
09. 09. 2012 19:07

Jednoho blázna- evinky1111 zo Slovače jsme se zbavili a už sem leze další vemeno z Východu

sleepless
09. 09. 2012 19:10

xell...po-jeb sa ty ko-kot český....Mám ťa hlboko v mojej ctenej slovenskej pi-či.-...

xell
09. 09. 2012 19:14

Takže seš jen jedna z dalších slovenských šlapek sleepless, který se na nás jen lepí jak štěnice a nemůžeme je setřást

pilif.99
09. 09. 2012 22:46

To doufáme i my, že mají rozum a strčí ji za katr natvrdo!

xell
09. 09. 2012 19:04

Myslím, že ne.Rozhoďnožkám s plastikových ksichtem je fuk kdo na ně vleze, ale že si s cigošem Rytmusem fááákt hodně polepšila,to jí přeju

illis
09. 09. 2012 18:56

Ale, ale, kdo Tě dnes tak naštval?

pilif.99
09. 09. 2012 18:58

Drzost? Kolik máš promile? Je to jeho právo neboť je jejím otcem. Rolincová je vražedkyně a Vrbovský je cikán, to si tedy holčina polepší.

petrarka111
09. 09. 2012 22:09

petrarka111
09. 09. 2012 22:09

sleeples... nechceš i tu krásnú rodinku nastěhovat k vám, aby už v Čechách neotravovali vzduch??? Jsme tak úžasní, že vám tuhle Darinku so skvelým parťákom rádi přenecháme. Máme tu vaší náplavy i tak dost.

hradecanka
09. 09. 2012 15:02

Upřímně řečeno, kolik času asi stráví holka s mámou - krom exotických dovolených, ze kterých mimochodem jsou fotky k mání daleko častěji, než od rybníka s Homolou - myslím že daleko víc ho tráví s chůvama, asistentkama, manažerkama. Je to věc matky, jestli upřednostňuje kariéru před dítětem, i když v tomto případě je asi snaha vynakládaná na udržení se na titulních stránkách sice trošku křečovitá , ale úspěšná. Nebýt bulváru, pes by po té pseudozpěvačce ani neštěk.

bobina
09. 09. 2012 15:40

hradečanko,podle tvého jména bych hádala že pocházíš ze stejného kraje jako já a tam se takoví necitelní lidé nerodí!Upřímně řečeno,každé dítě zaměstnané matky tráví s mámou daleko méně času,nežli toto dítě,protože Darina má nepravidelnou prac. dobu a má jí nárazovou. To,že s dcerkou jezdí na dovču je přeci nádher­né,lep­ší,než­li by jí dávala babičkám ne? To podle mně vypovídá jen o tom,že má dcerku ráda a nezbavuje se jí. Hledáte na lidech jen hnidy a chyby,začínejte u sebe a pak kritizujte ty druhé,protože vaše argumenty jsou natolik ubohé,že je to až zarážející co ženskou napadne!Vy se zviditelňujete pravidelně anonymně na diskuzích a je to v pořádku,nejste přeci slavná že!

hradecanka
09. 09. 2012 16:21

asi jsi bobino nepochopila obsah mého příspěvku, já zase nechápu tvůj. Diskuze pod článkem je od toho, aby každý mohl napsat svůj názor, a to že mám jiný než ty, neznamená že tvůj je správný a můj špatný. A jak často a do jakých diskuzí se zapojím, to si zdovolením rozhodnu sama.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.