VIDEO Takhle lhářka Ornella pomlouvala Menzela! Máme důkaz! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

VIDEO Takhle lhářka Ornella pomlouvala Menzela! Máme důkaz!

Ornella Štiková (19) bude mít patrně pořádný skandál. Kvůli svým nahým fotkám urazila Jiřího Menzela a obvinila jej, že skandální snímky dostal do médií.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

janina7777
29. 08. 2012 18:08

Ubožáčkové, pěkná ztráta času, místo dělání pomlouvání druhých, sami máslo na hlavě, až ten kolotoč s ornellkou skončí a vy nebudete mít co číst a plivat jedovatý sliny, vy se s toho zblázníte

abvydavatelstvi
29. 08. 2012 18:15

No jo. ... kdyby se přestala už konečně nabízet novinářům udělala by mnohem lip a národ by si oddechl.... úplně nám stačí politici.....

janina7777
29. 08. 2012 18:18

koho to nezajímá, nesleduje to,vy se v tom vyžíváte

bluedream
29. 08. 2012 18:25

No a co by dělala? Lovná sezóna jí končí, pracovní skončila, teď může předvádět akorát tak XXXL módu a ani o to nikdo nestojí, rodina asi došmidrala finančně, tak se holčička kouká zabezpečit. Baletem se neuživí, leda, že by v Národním zesílili podlahy a zavedli se na pohybové frašky, když otevře pusu, je to jako exkurze do žumpy, tak jediný je holt bulvár.

bluedream
29. 08. 2012 18:21

Jo tak ty z rozvracení rodin s dítětem 19ti letými ště.kami děláš normu a čekáš, že je to běžné a normální a dělá to každý, hmm... Tak tos o sobě řekla víc, než´s chtěla.

majojo
29. 08. 2012 18:36

A ty nad námi budeš plout na obláčku se svatozáří a ševelit: Vidíte, hlupáčciu, já vám to říkala!!! Co sem lezeš, ty nepovedená matko Terezo?

jikar
29. 08. 2012 17:45

už nám ty její dudy neukazujte, dělá se mi zní štatně!!! To samé když otevře tu svojí nevymáchanou hubu, je to na blití.

jikar
29. 08. 2012 17:47

oprava: špatně

bluedream
29. 08. 2012 17:42

Tak jsem se podívala, co studuje a opravdu jsem se pobavila. Cituji: "Jako malá holčička si zahrála v pořadu Kouzelná škola společně s Dádou Patrasovou a po této zkušenosti se dala na balet. Byla přijata na státní baletní konzervatoř, kde se zaměřila právě na balet a později i na step. Po nějakém čase se musela společně se svojí rodinou odstěhovat do Washingtonu DC a pak i do Moskvy.... Jako modelka se prý uplatnila v Miláně, kde předvádí pro módní značky jako je DKNY, T. Hilfiger a jiné." Tato frustrovaná, zkažená hysterka může opravdu předvádět pouze své výstupy psychiatrickému konziliu, ale i to by se nudilo. Pokud se některý pán ozdobí její přítomností, aniž by byl schopen se během pár minut zorientovat, co je zač, pak si ji plně zaslouží. Jediné, co mne udivuje je, že někdo ještě věří tomu, že je "z bohaté rodiny", když se musí dožebrávat kreditek a nechat na sebe lézt upocené zkrachovalé impotenty z nemanic za souhlasného pokyvování své máti, která jí ještě takové partie musí nahánět s kalašnikovem k oltáři. A co umí, je asi jasné. Jediné, co jí zbývá, jak zaujmout, jsou skandály.

abvydavatelstvi
29. 08. 2012 18:10

Já se lidí spíš vždycky zastávám .... ale tahle chudera vycurana je příšerna a jenom si z lidí dělá nepřátele .... ještě zjistěte co dělali v tom zahraničí to může být zajímavé .... nevěřím že dělali na velvyslanectví .... na pomocné práce si velvyslanectví vybírají personál z místních obyvatel po dukladne proverce ... a ne že by si nechali vyexpedovat zrovna familii Stikovou...... museli by jim zabezpečit ubytování atd....a většinou je tam práce pro úklid, kuchařku a zahradníka.... kamarádka pracuje už roky na velvyslanectví v Praze tak se mi poptala na podmínky a i velvyslanectví musí šetřit..... myslím si že celá jejich rodina je pořádně prolhana a nemajetna.....na dovolenou jeli do Bulharska.... proč neleteli do Ameriky když tam pracovali .... celá rodina je nějaká divná....

janina7777
29. 08. 2012 18:17

D ivnej je ten, kdo se s nima neustále zabývá a nemůže bez nich žít, u nás je to běžné, místo aby se lidi starali sami o sebe, žijou druhýma, protože nic jiného neuměj!!!!!!!!!

bluedream
29. 08. 2012 18:19

Jako např. ty, Ornello (či její kamarádko), která tady tapetuješ svými moudry pod každým příspěvkem a metáš na nás hystericky desetinásobnými vykřičníčky, což je typické pro hysterky a dětičky.

janina7777
29. 08. 2012 18:31

běž dělat něco užitečného nebo doma dostaneš rákoskou

bluedream
29. 08. 2012 18:41

To dostaneš ty od Menzela, ale rákoska bude finanční a od soudu, tak šup, šup do Perlovky, ať si na to vyděláš!

aaamanda
29. 08. 2012 17:26

verbální projev za 5, IQ tykve, to snad není ani možné

franckajagrova
29. 08. 2012 17:32

Jako rozhovor v rádiu ! To není možný..je to možný...to není možný !

abvydavatelstvi
29. 08. 2012 17:02

jak mohl Kokta na něco takového vlezt .... vždyť jenom co otevře hubu je jasné že je mentálně postižená a možná studuje ale chtěla bych vidět ty studijní výsledky...... a že dělala modelku ..... jako modelku jsem ji nikde nezaregistrovala .... ta ženská je postižená a nebezpečná .... a nakonec se ukáže že není ani těhotná ...

franckajagrova
29. 08. 2012 17:33

Je PROSTĚ momentálně zaostalým prosťáčkem !

janina7777
29. 08. 2012 17:57

Koukám, že všichni tu zase nemohou bez Ornelly žít, prosťáčkové čekající a lačně dychtící co vyjde o Ornellce nového, místo aby dělali něco užitečného plivou opět jed, bravo inteligenti

franckajagrova
29. 08. 2012 16:10

..prostě ! Ta má slovní zásobu,co ?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.